Sia Topelektro

hanzas 8-19, Rīga, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003926048

Jautāt 25935110

T: 20267822

Celtnieciba, Saimnieciskie darbi, Apsaimniekošana

Šis ir īstais laiks, lai izvērtētu sava uzņēmuma darbību, pielāgojot to jaunajiem tirgus apstākļiem. Šis ir arī piemērotākais laiks, lai atrastu uzticamus partnerus, kuri izprot šā brīža situāciju tirgū kopumā un spēj piedāvāt konkurētspējīgus pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam.

SIA „Topelektro” ir uzņēmums, kas reaģējot uz jaunajiem tirgus apstākļiem un ekonomiskās situācijas sekām, ir apvienojis labākos speciālistus vienkopus, lai attīstītu un virzītu nepieciešamos pakalpojumus klāstu citā kvalitātē. Mēs uzskatām, ka šajā brīdī apvienojoties, mēs esam vēl vairāk atvieglojuši potenciālā klienta prasības ar profesionāliem, dažāda profila pakalpojuma speciālistiem. Mēs apvienojam vairākas nozares, specifikas, nodrošināt plašu pakalpojumu klāstu vienuviet.

SIA „Topelektro” ir uzticams partneris, kura mērķis rast vispiemērotāko un pieņemamāko risinājum un katrā konkrētajā gadījumā. Mums ir svarīgi, sniedzot savus pakalpojumus, izveidot ilgtspējīgu sadarbību, kurā partnera uzticamība un godprātība tiek augsti vērtēta. Izstrādājam tieši konkrētam klientam nepieciešamo pakalpojumu klāstu, vadoties no uzņēmuma specifikas tirgus īpatnībām un iespējām.

SIA „Topelektro” kā svarīgākās priekšplānā izvirza tādās vērtības kā uzticamība, godprātība, lojalitāte un profesionalit.

Darbu foto

Celtniecib firm Celtniecib firm
Celtnieciba Saimnieciskie darbi Apsaimniekošana
Sia Topelektro, hanzas 8-19, Rīga, Latvija , Celtnieciba, Saimnieciskie darbi, Apsaimniekošana, When: - Where: Sia Topelektro hanzas 8-19, Rīga, LV

Sia Topelektro
hanzas 8-19, Rīga, Latvija
Ieteicams