SIA "EIGERS"

Annas iela 2, Rīga, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003450308

Jautāt 26875297

T: 67501260

Koka mājiņu ražošana, Celtniecība, Metāla locīšana

Uzņēmums SIA „EIGERS” pārsvarā nodarbojas ar 3 darbības sfērām: celtniecība, moduļu un koka mājiņu ražošana, kā arī skārda locījumu izgatavošanu.
• SIA „EIGERS” veic celtniecības darbus jau kopš 1999. gada. Ir uzkrāta vērā ņemama pieredze, un firma sevi ir apliecinājusi kā konkurētspējīgu uzņēmumu, kas spēj nodrošināt augstu darba kvalitāti un savlaicīgu objektu nodošanu. Mūsu objektu klāstā ir, tirdzniecības centri, veikali, biroji, rūpnīcas, attīrīšanas iekārtas, privātmājas, autodarbnīcas un citi. Galvenie darbi ir ventilējamās fasādes, jumtu izbūve, māju siltināšana u.c.
• SIA „EIGERS” piedāvā biroju, apdzīvojamos, sanitāros, rūpnieciskos, kā arī kombinētos moduļus strādājošo un biroja vajadzībām. Uzņēmuma ražotie moduļi atbilst ES un ISO tehniskajiem un kvalitātes standartiem.
• SIA „EIGERS” ir atvēris jaunu metāla locīšanas cehu, kurā tiek ražoti visu veidu cinkotu un ar dažādu polimēru pārklājumu skārda izstrādājumi biezumā no 0,45 līdz 2,5 mm un garumā līdz 8 m.
Varam piedāvāt arī alumīnija un vara izstrādājumus. Mūsu tehnoloģiskajos risinājumos tiek izmantota Ruukki ilgadējā pieredze, tādejādi mēs varam garantēt augstu kvalitāti un zemas izmaksas. .

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Mēbeļu ražošan Mēbeļu ražošanKa uztaisit mazu koka majinu Ka uztaisit mazu koka majinuMetāla locišana tukums Metāla locišana tukumsMetala locisana ventspili Metala locisana ventspiliIeriku koka majinu razosana Ieriku koka majinu razosana
Koka mājiņu ražošana Celtniecība Metāla locīšana