SIA "Ventspils Steel Construction"

Lāčplēša iela 7, Ventspils, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 41203033448

Jautāt +37129753670

T: +37127784298

sia "VSC"

Konteineru ražošana, Metāla konstrukcijas, Atkritumu konteineri

Mūsu kompānijas - SIA "VSC" – specializācija ir kvalitatīvu vieglo un smago metinātu metāla konstrukciju izgatavošana ar lielu pieredzi šajā jomā.
Galvenais ražošanas cehs atrodas Ventspilī, Latvijā. Pilnīgi aprīkotas ražošanas teritorijas kopējā platība ir 4000 kv.m. Maksimālā gatavās produkcijas izlaide ( dažādu metālkonstrukciju kopējais svars) sasniedz 400 tonnas mēnesī. Ražotnes atrašanās vieta ir labi situēta ar galvenajiem transporta ceļiem, ieskaitot galvenos autoceļus, dzelzceļu, Venstpils jūras ostas piestātnes (arī regulāras prāmju līnijas uz Zviedriju un Vāciju). Attālums līdz ostai un dzelzceļa stacijai apmēram 3 km.

Mūsu pamatprodukcija ir dažādi konteineri – „Hook lift” un „Multi lift” – ar ietilpību no 2.5 līdz 45.0 m3; kas ir paredzēti cieto atkritumu un birstošo kravu savākšanai un transportēšanai. Katru mēnesi mēs ražojam un pārdodam ap 100 vienību lielo „Hook lift” un 200-300 vienību mazo „Multi lift” konteineru. Kopumā mūsu cehā tiek ražoti vairāk nekā 32 konteineru modeļi. Hook konteineri tiek eksportēti uz Norvēģiju un Zviedriju jau 5 gadus. Konteineru ražošanas līnija strauji attīstas, ieviešot arī jūras konteineru ražošanu, kas tiek izstrādāta saskaņā ar DNV 2,7-1 standartiem un ir sertificēta Lloyd's reģistrā. Viena no mūsu jaunākajām produktu līnijām ir portālceltņu daļu ražošana. Pie mums ir izgatavotas un piegādātas klientiem jau deviņas dažādas smagās vienības – kolonnas, bultas, un krustiņi portāceltņiem. .

sia "VSC"

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Konteiner tipa buves Konteiner tipa buvesAtkrītumu konteineri pardod Atkrītumu konteineri pardodOfiss konteiner tā cena Ofiss konteiner tā cenaAtkritumu konteineru pārdošana Atkritumu konteineru pārdošanaAtkritumu konteineru piegade Atkritumu konteineru piegade
Konteineru ražošana Metāla konstrukcijas Atkritumu konteineri
SIA "Ventspils Steel Construction", Lāčplēša iela 7, Ventspils, Latvija , Konteineru ražošana, Metāla konstrukcijas, Atkritumu konteineri, When: - Where: SIA "Ventspils Steel Construction" Lāčplēša iela 7, Ventspils, LV

SIA "Ventspils Steel Construction"
Lāčplēša iela 7, Ventspils, Latvija