Aliplast

Mazcenu aleja 37, Jaunmārupe, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003790619

Jautāt 67933772

Alumīnija profils, Alumīnija logi, Ziemas dārzi

Aliplast ir viens no Eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem ar spēcīgām pozīcijām Rietumeiropas tirgū, īpaši Francijā, kur uzņēmums pazīstams kā Profils Systemes S.A. un Lielbritānijā, kur darbojas ar nosaukumu Smart Systems. Aliplast vēsture aizsākās 1984. gadā Lokerenā, Beļģijā.

Latvijā kopš 2008.gada Aliplast koncernu pārstāv SIA „PVC Mārupe”.

Ar Aliplast mūsdienīgajām augstas kvalitātes alumīnija sistēmām un risinājumiem, vēlamies dot savu ieguldījumu arī Latvijas būvniecībā un arhitektūrā. Sekojot pasaules tendencēm un energoresursu izmaksu nepārtrauktam pieaugumam, galvenā uzmanība šobrīd un nākotnē tiks pievērsta alumīnija sistēmu ar zemiem siltuma caurlaidības koeficientiem (Superial un MC Therm) pilnveidošanai un profilu sortimenta paplašināšanai.

Piedāvājam alumīnija profilu sistēmas un risinājumus būvniecībai, arhitektūrai un stikloto konstrukciju ražotājiem. Aliplast sortimentā atradīsiet risinājumus logiem, durvīm, lodžijām, starpsienām, stiklotām fasādēm, ziemas dārziem, bīdāmām un salokāmām konstrukcijām. Pieejami dažādi specelementi t.sk. vēsturisko ēku renovācijai.

Plašāk par alumīnija sistēmu piedāvājumu .

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Alumīnija logi ar koka apdari Alumīnija logi ar koka apdariAlumīnija koka vai plastikata logi Alumīnija koka vai plastikata logiAlumīnija reģipša profils Alumīnija reģipša profilsAlumīnija profils u veida Alumīnija profils u veidaCik maksā alumīnija logi m2 Cik maksā alumīnija logi m2
Alumīnija profils Alumīnija logi Ziemas dārzi