M-CRAFT SIA

Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40103221125

Jautāt 0037129157269

Celtniecības instrumenti, Dārza instrumenti, Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti

Uzņēmums „M-Craft” ir mūsdienīgs, stabili attīstošs uzņēmums ar augstu apkalpošanas līmeni, kas darbojas profesionālo darba rīku izplatīšana plašam patērētāju lokam jomā.
Mēs piedāvājam jaunus un labi pazīstamus darba rīku brendus kā būvniecības pasaules profesionāliem, tā arī iesācējiem Baltijas valstis un Krievijas tirgū.

Piedāvāta sortimenta daudzveidība guva atzinību Baltijas un Krievijas izstādēs, ka arī to augsti ir novērtējuši biznesa partneri un pircēji – profesionāļi gan kvalitātes, gan cenu ziņā.
Uzņēmuma galvenais darbības princips ir kompleksa pieejas nodrošināšana, apgādājot uzņēmumus un būvniecības kompānijas ar mūsdienīgiem un augsti kvalitatīviem rokas darba rīkiem. Piegādes ātrums un garantijas apkalpošana padarīs darbu ar mūsu darba rīkiem vēl patīkamāku! .

Darbu foto

Инструмент интернет магазин lv Инструмент интернет магазин lvKadi ir celtniecibas instrumenti Kadi ir celtniecibas instrumentiИнструмент для авто Инструмент для автоCeltniecības instrumenti īre Celtniecības instrumenti īre
Celtniecības instrumenti Dārza instrumenti Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti
M-CRAFT SIA, Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia , Celtniecības instrumenti, Dārza instrumenti, Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti, When: - Where: M-CRAFT SIA Biķernieku 122/5-20, Rīga, LV

M-CRAFT SIA
Biķernieku 122/5-20, Rīga, Latvia