SIA "Economenergo"

Maskavas iela 42-32, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40103270370

Jautāt 22300506

T: 29782042

economenergo

Remonta darbi, Dizainera pakalpojumi, Enerģijas taupīšana

ecconomenergo – tas ir uzņēmums, kas strauji attīstās celtniecības un enerģētikas tirgū.

Uzņēmums ecconomenergo jau vairāk kā piecus gadus veic celtniecības un remonta darbus Latvijas tirgū. Šai laika sprīdī uzņēmuma speciālisti ieguva nenovērtējamu pieredzi dažādu projektu realizācijā, kas saistīti ar maz stāvu ēku būvniecību, remontu, gaismas diožu (LED) apgaismojuma aprēķinu un uzstādīšanu, plastikātalogu un durvju (TROCAL) izgatavošanu un uzstādīšanu, ārējo un iekšējo telpu apdari, kā arī dzīvojamo, rūpniecisko un administratīvo telpu interjera dizaina izstrādāšanu.

Mūsu uzņēmuma galvenie darba virzieni:
Remonta un celtniecības darbi
Gaismas diožu (LED) apgaismojums
PVClogu un durvjuizgatavošana
Kondicionieru un apkures iekārtu uzstādīšanaMēs piedāvājam saviem klientiem jebkādu remontdarbu jautājumu risinājuma kompleksu. Sākot no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai „zem atslēgas”, no pirmās interjera skices sastādīšanas līdz pilnai telpa apdarei – tas viss ir ātri, profesionāli, kvalitatīvi.

Uzņēmumam economenergo ir noslēgti līgumi ar vairākiem celtniecības materiālu, gaismas tehnikas un siltumtehnikas piegādātājiem, kas dod iespēju nodrošināt mūsu klientus ar precēm par labāko cenu! .

economenergo

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Dzivokļu dizainera pakalpojumi cenas Dzivokļu dizainera pakalpojumi cenasAutoceltņa pakalpojum Autoceltņa pakalpojumWeb dizainera pakalpojumi cenas Web dizainera pakalpojumi cenasCik maksā dārza dizainera pakalpojumi Cik maksā dārza dizainera pakalpojumiSkursteņslauķu pakalpojum cenas Skursteņslauķu pakalpojum cenas
Remonta darbi Dizainera pakalpojumi Enerģijas taupīšana
SIA "Economenergo", Maskavas iela 42-32, Rīga, Latvia , Remonta darbi, Dizainera pakalpojumi, Enerģijas taupīšana, When: - Where: SIA "Economenergo" Maskavas iela 42-32, Rīga, LV

SIA "Economenergo"
Maskavas iela 42-32, Rīga, Latvia