SIA REO LAT

Latvia

Jautāt 26003212

žalūzijas, Rullo žalūzijas, Vertikālas žalūzijas

Kompānija REO LAT piedāvā bagātu žalūziju izvēli. Mūsu kompānijas speciālisti, kam ir liela darba pieredze kotedžu, dzīvokļu, biroju u.c. logu noformēšanā, ātri un kvalitatīvi izpildīs jebkuras komplicētības pasūtījumu.

Tā kā kompānijai ir sava ražošana, mēs esam spējīgi piedāvāt Jums:
- konkurentspējīgas cenas;
- pasūtījuma izpildes visīsākos termiņus;
- augstu produkcijas kvalitāti.


Pateicoties jebkura pasūtījuma izpildes kvalitatīvai un radošai pieejai, kā arī preču sortimenta un sniegto pakalpojumu pastāvīgai atjaunošanai, ko veic mūsu kompānija, mēs esam spējīgi apmierināt visprasīgākā klienta jebkuras prasības. Rūpējoties par mūsu klientu, mēs piedāvājam Jums ieekonomēt naudu: mūsu pārstāvja izbraukums, lai izmērītu logus, ir bezmaksas!

Pasūtījumi tiek pieņemti gan no privātpersonām, gan juridiskām personām. Apmaksas forma ir jebkura. Visiem izstrādājumiem ir garantija. Lieliem pasūtījumiem ir elastīga atlaižu sistēma. Ir paredzēti īpaši sadarbības noteikumi ar korporatīviem klientiem (privātdizainieriem, celtniecības kompānijām)..

Darbu foto

Žalūzij tipa moskīta Žalūzij tipa moskītaZaluzij veidu durvis Zaluzij veidu durvisMetālisko žalūzij remont Metālisko žalūzij remont
žalūzijas Rullo žalūzijas Vertikālas žalūzijas
Ieteicams