Ātrais Torņu Serviss

Krūzes iela 3, Rīga, Latvia

Jautāt 29551700

Alumīnija torņi, Pacēlāji, Sastatnes noma

Alumīnija torņi - Angļu firmas Youngman Boss alumīnija torņi ir paredzēti dažādu celtniecības montāžas darbu veikšanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām- visur, kur ātras un biežas pārvietošanās iespēja ir neapstrīdama priekšrocība.

Šķērveida pacēlāji - Pašgājēja pacēlāji ar platformu, kas darbināmi ar akumulatoru, ir piemēroti dažādiem celtniecības, apdares un montāžas darbiem augstumā gan telpās, gan ārpus tām, kur ir līdzens un ciets segums.

Groza pacēlāji - Pacēlāji ar locīklas izlici, darbināmi ar elektrodzinēju. Paredzēti izmantošanai iekštelpās, darbam grūti sasniedzamās vietās.
Pacēlāji ar izlici, darbināmi ar dīzeļdzinēju. Paredzēti izmantošanai ārpustelpu apstākļos, nodrošina drošu darbību nelīdzenā apvidū. Locīklas izlices konstrukcija ļauj viegli pārvietot kravas pāri šķēršļiem. .

Darbu foto

Pacēlāji noma jelgava Pacēlāji noma jelgavaManitu pacelāji 30m noma Manitu pacelāji 30m nomaManitou noma pacelaji Manitou noma pacelajiAuto pacelaji noma Auto pacelaji nomaSastatnes noma Sastatnes noma
Alumīnija torņi Pacēlāji Sastatnes noma
Ātrais Torņu Serviss, Krūzes iela 3, Rīga, Latvia , Alumīnija torņi, Pacēlāji, Sastatnes noma, When: - Where: Ātrais Torņu Serviss Krūzes iela 3, Rīga, LV

Ātrais Torņu Serviss
Krūzes iela 3, Rīga, Latvia