SIA “Alia”

Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia

Jautāt 29585468

T: 22306665

Pulverkrāsošana Rīgā

Pulverkrāsošana, Automobīļu motociklu disku pulverkrāsošana, Metālukonstrukcijas pulverkrāsošana

Pulverkrāsošana Rīgā.
Mēs piedāvājam pulverkrāsošanas pakalpojumus.
Dažādu izstrādājumu un metāla konstrukciju krāsošana ar pulveri jebkurā krāsā no RAL skalas, izmantojot tikai augstas kvalitātes pulvera krāsas.

Pulverkrāsojums izgatavots no metāla.
Izturīgs, efektīvs pulverkrāsojums uz metāla, žoga vai uz jebkurām citām konstrukcijām, netiek izmantoti toksiski šķīdinātāji, triecienizturīgs, kā arī nodrošina drošu aizsardzību pret koroziju. Caurules un radiatori pulvera krāsojumu iztur diapazonā no – 60°C līdz + 150°С.

Pēc izvēles jūs varat krāsot palodzes vai metāla žogus jebkurā krāsā kādā vēlaties no RAL kataloga. Plašais krāsu piedāvājums un faktūra ļauj apmierināt gaumi un vajadzības visiem klientiem. Izmantojot pulverkrāsošanas metodi, var iegūt virsmu ar dažādu pakāpju spīdumu vai reljefa faktūru, kā arī dabīgā akmens vai koka imitāciju. Tādejādi, jūsu vārti un nožogotais balkons ne tikai izturēs ekstremālas temperatūras un ārējo vidi, bet arī saglabās sākotnējo izskatu.

Pulverpārklājuma krāsošanas metode ļauj krāsojamam produktam būt pārklātam ar jebkuru parasto metāla izstrādājumu - tēraudu, alumīnija sakausējumu, cinku, nerūsējošo tēraudu u. c. .

Pulverkrāsošana Rīgā

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Pulverkrasosana riga Pulverkrasosana rigaCuguna radiatoru pulverkrasosana Cuguna radiatoru pulverkrasosanaAutomobilu virsma Automobilu virsmaMotociklu noma daugavpils Motociklu noma daugavpilsAutomobilu Automobilu
Pulverkrāsošana Automobīļu motociklu disku pulverkrāsošana Metālukonstrukcijas pulverkrāsošana
SIA “Alia”, Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia , Pulverkrāsošana, Automobīļu motociklu disku pulverkrāsošana, Metālukonstrukcijas pulverkrāsošana, When: - Where: SIA “Alia” Kengaraga iela 6\\a, Rīga, LV

SIA “Alia”
Kengaraga iela 6\\a, Rīga, Latvia