SIA KENGASTROI

Ķengaraga 6a, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40003794837

Jautāt 29294534

Labiekārtošana, bruģešana, apzaļumošana, Žogi, Aplaistīšana

Teritorijas labiekārtošanas, Apzaļumošana Bruģēšana, Bruģēšana Bruģakmens ieklāšana

Teritorijas Labiekārtošana.
Mēs strādājam landšaftu dizaina jomā un citiem, ar teritorijas labiekārtošanas, saistītiem darbiem: bruģešana - bruģa ražošana un bruģa ieklāšana, apzaļumošana, dažāda veida žogi, aplaistīšana, ceļiņi. Periodā no 2006. gada līdz 2012. gadam mēs sasniedzam lielus panākumus šajā jomā. Dizaina izstrāde un tā īstenošanā dzīvē – ir mūsu darbs. Mums ir liela darba pieredze ar privātiem klientiem, un mēs esam spējīgi paņemt visus, ar Jūsu piemājas teritoriju saistītos, darba veidus savās rokās.

Pēc klienta vēlmēm mēs esam gatavi izstrādāt un vizualizēt Jūsu individuālo labiekārtošanas projektu, bet ja klients ir gatavs sadarboties ar mūsu kompāniju, mēs izgatavosim šo labiekārtošanas projektu bezmaksas.

Labiekārtošana – tas ir ne tikai bruģēšana un apzaļumošana. Tas ir laistīšana, apgaismojums, žoga uzstādīšana, un daudz kas cits. Mūs interesē, kā atsevišķa darba veidi, tā arī darbu komplekss, kas būs Jums izdevīgāks, nekā atsevišķi pasūtīts pie mums pakalpojums.Mūsu kompānija nodarbojās arī ar visu veidu zemes darbiem un tā sagatavošanu dažādiem segumiem. Asfaltēšana, futbola laukumi, tenisa korti. Drenāžu un kanalizācijas sistēmu uzstādīšana. .

Labiekārtošana, bruģešana, apzaļumošana, Žogi, Aplaistīšana

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Bruģēšana kāpnes Bruģēšana kāpnesTeritorijas apzaļumošana cenas Teritorijas apzaļumošana cenasTeritorijas labiekārtošanas darbu tāme Teritorijas labiekārtošanas darbu tāmeBruģēšana pie arsienas Bruģēšana pie arsienasBruģēšana liepāj Bruģēšana liepāj
Teritorijas labiekārtošanas Apzaļumošana Bruģēšana Bruģēšana Bruģakmens ieklāšana
SIA KENGASTROI, Ķengaraga 6a, Rīga, Latvia , Teritorijas labiekārtošanas, Apzaļumošana Bruģēšana, Bruģēšana Bruģakmens ieklāšana, When: - Where: SIA KENGASTROI Ķengaraga 6a, Rīga, LV

SIA KENGASTROI
Ķengaraga 6a, Rīga, Latvia