SIA "PROVODOK"

Daugavpils, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 51503061211

Jautāt 25958313

Videonovērošana, Videonovērošanas uzstādīšana, Piekļuvas sistēmas

Ārējo un iekšējo kameru uzstādīšana. Iespēja apskatīt video arhīvus, kā arī attālināti, izmantojot internetu.
To piedāvā visas firmas, bet mēs sniedzam pakalpojumus uzstādīšanai videonovērošanas sistēmu ar plašāku integrāciju.Ir vēl viena uzstādīšanas un videonovērošanas sistēmas konfigurāciju iespēja. Tā saucamais - individuālais. Tas ir, ja jūs vēlaties, lai integrētu video novērošanu ar citu vājstrāvu sistēmu:

Piemēram ja ir nepieciešams izvietot kameru attēlus uz TV, izmantojot TV modulatorus. Vai tad, kad DVR ir uzstādīts nepieejamās vietās, un darbinās ar tālvadības radio pagarinātāju pulti. Vai ir integrēta novērošanas sistēma ar piekļuves kontroles sistēmām, apsardzes signalizācijas sistēma, kontroles sistēmas kases un citas sistēmas. Montāžu un video novērošanas sistēmu uzstādīšanu var veikt tikai augsti kvalificēti speciālisti. .

Darbu foto

Uden skaititaj uzstadisan Uden skaititaj uzstadisanUdens notek sistemas uzstadisana rannila jumtiem Udens notek sistemas uzstadisana rannila jumtiemVideonoverosanas uzstadisana cesis Videonoverosanas uzstadisana cesisVideonovērošana uzstadisana cena Videonovērošana uzstadisana cena
Videonovērošana Videonovērošanas uzstādīšana Piekļuvas sistēmas