SIA "EdBuilder"

Maskavas, Рига, Latvija

Reģistrācijas Nr.: 43603042995

Jautāt 28222848

Podiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi

Brigāde, izpildīs apdares darbus, jebkuras sarežģītības un apjoma. No kosmētiska līdz ekskluzīvai apdarei, ar dizainera pakalpojumu. Tai skaitā, ne standarta lēmumi no regipsa (naplivi, figūras, logi, arkas). Santehniskie darbi, ūdensvada, kanalizācijas, apkures aizstāšana. Santehniski aparātu uzstādīšana. Podiņa piekravāšana, jebkuras sarežģītības un apjoma, tai skaitā, ar dizainera pakalpojumu. Keramikas uzstādīšana un elektromontāžas darbi. Atlaides un materiāla piegāde. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Garantija uz darbu. Līgums.

Papildus

Noslēdzam līgumu. 2.gada garantija pa līgumu. Paši iepērkam un atgādājam materiālu. Izbraucam jebkurā Latvijas vietā. Tāmju sastādīšana ir bezmaksas. Telpu, dzīvokļu, māju, ofisu, veikalu profesionāla sakopšana. Darām kompleksveida telpu sakopšanu pēc remonta - logu un grīdas mazgātne visu ainu. Ierīvēšana ar podiņa vasku un grīdas. Ražojam jumtaugšu sakopšanu, pagrabu un tamlīdzīgi. Izvedīsim drazas uz izgāztuvi. Tāpat ir iespējama pastāvīga telpu sakopšana. Garantija uz darbu..

Darbu foto

Darb piedavajum santehnik Darb piedavajum santehnikMontāž darb Montāž darbKresli darb Kresli darbGulbene darb Gulbene darbDarb anglija13 Darb anglija13Podiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi SIA EdBuilderPodiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi SIA EdBuilderPodiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi SIA EdBuilderPodiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi SIA EdBuilderPodiņš, Lamināts, Elektromontāžas darbi SIA EdBuilder
Podiņš Lamināts Elektromontāžas darbi
Ieteicams