Comfort Group

Bruņinieku 42., Rga, Latvia

Jautāt 22317750

Logi pvc, Koka-alumīnija logi, Žalūzijas

Uzņēmums „Comfort Group” jau 12 gadus nodarbojas ar plastikāta, alumīnija un koka logu un durvju ražošanu un pārdošanu Latvijā.

Kompānijas pastāvēšanas laikā esam realizējuši vairāk kā 15 000 logu un durvju.

Mūsu klienti vienmēr var paļauties uz profesionālu (tehnisku) padomu un konsultāciju saņemšanu, augstas kvalitātes produktu iegūšanu, „īstu” garantiju un pēcgarantijas apkalpošanu.

Pēc reorganizācijas 2011. gadā uzņēmums ir paplašinājis pakalpojumu klāstu un šobrīd piedāvā visu veidu žalūzijas un gristus vadošo Eiropas kompāniju zīmolos. Izvēloties partneri, galvenokārt vadāmies pēc produkta kvalitātes. Ikviens produkts, ko piedāvā mūsu uzņēmums, ir izgājis attiecīgo sertifikāciju un tam piešķirta Eiropas kvalitātes zīme CE. Visi mūsu darbinieki ir izgājuši apmācības un sertifikāciju.

Gribētos uzsvērt, ka vēršoties pie mums, katrs klients var būt drošs, ka saņems pienācīgu servisu, pieņemamas cenas un augstas kvalitātes produktu noteiktajā laikā..

Darbu foto

Alumīnija logi lodzijam bidamie Alumīnija logi lodzijam bidamieOzolkoka logi ar alumīnija apdari Ozolkoka logi ar alumīnija apdariKoku aluminija logi riga Koku aluminija logi rigaAluminija logi cenu aprekins Aluminija logi cenu aprekins
Logi pvc Koka-alumīnija logi Žalūzijas
Comfort Group, Bruņinieku 42., Rga, Latvia , Logi pvc, Koka-alumīnija logi, Žalūzijas, When: - Where: Comfort Group Bruņinieku 42., Rga, LV

Comfort Group
Bruņinieku 42., Rga, Latvia
Ieteicams