Tree Climbers, SIA

Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: 40103630831

Jautāt 26558540

Arborists kokkopis, Vainagu kopšana, Bīstamo koku zāģēšana

Arborists, kokkopis - veicam koku kopšanu, zāģēšanu, bīstamo koku novākšanu un ne tikai..

Koku kopšana un vainagu veidošana

Veicot koka kopšanas un vainaga formēšanas darbus, ievērojam koka sugai atbilstošus kopšanas paņēmienus. Ar koku stabošanu un kronēšanu nenodarbojamies.

Bīstamo koku zāģēšana. Koku ciršana

Veicot bīstamo koku zāģēšanu (bīstamo koku ciršanu), izmantojam arboristu (kokkopju) un alpīnisma darba paņēmienus, lai droši veiktu zāģēšanas darbus. Pilsētas vidē galvenokārt izmantojam koku zāģēšanu pa gabaliem. Ēku, žogu un apstādījumu tuvumā, nepieciešamības gadījumā, ar virvēm nolaižam nozāģētos gabalis līdz zemei, tādējādi pasargājot apkārtējot vidi no sabojāšanas.

Celmu frēzēšana. Zaru šķeldošana.

Kopā ar koku zāģēšanas un vainagu kopšanas darbiem piedāvājam celmu frēzēšanu darbus, kad celms tiek sadalīts skaidās celma daļa kura ir virs zemes un arī zem.

Nozāģētos zarus un koksni piedāvājam aizvest atstājot Jums sakoptu dārzu. Mūsu tehnikas arsenālā ir arī zaru šķeldotājs, kurš spēj sasmalcināt zarus līdz 8 cm resnumam. Šo šķeldu pēc tam iespējams izmantot dārzā. .

Darbu foto

Bistamo koku izcirsana Bistamo koku izcirsanaVainagu kopšana Vainagu kopšanaArborists kokkopis Arborists kokkopisKoku zāģēšana cenas Koku zāģēšana cenasBistamo koku zagesana valmiera Bistamo koku zagesana valmiera
Arborists kokkopis Vainagu kopšana Bīstamo koku zāģēšana