SIA Semko

Katlakalna 13, Riga, Latvia

Jautāt (+371)29633875

T: (+371) 67248910

Mēbeles pēc individuāla projekta, Dvieļu žāvētāji, Mēbeļu izgatavošana

- SIA „Semko” pamatdarbība – metāla un koka apstrāde – tie ir divi viens no otra neatkarīgi, bet vienādi sekmīgi attīstīti virzieni.
- Ražojam dvieļu žāvētājus un dvielu žāvētāju komplektāciju no nerūsējoša tērauda un vara. Visi izstrādājumi garantēti iztūr ekspluatāciju karstā ūdenssagādes sistēmās, kā arī izcili darbojas apkures sistēmās. Ir iespēja pasūtīt izstrādājumus ar dažādu formu un izmēru, ar dažādu krāsu, saskaņā ar RAL krāsu paletes kartēm, dvieļu žāvētāji no nerūsējoša tērauda var būt kā matēti tā arī pulēti, kā elekstriskie tā arī ūdens.
- Veicam pēc pasūtījuma augsti kvalitātīvas mēbeles mājai, vīrtuvei, ofisam, viesnīcām un valsts aģentūrām. Augsti kvalificēti dizainieri-pojektētāji palīdzes izvēlēties to, kas nepieciešams tieši Jums. Arī izgatavojam tipa un eksluzīvas skāpju modeļus, kupēja skāpjus, bērnu mēbeles, gultas, kā arī cita veida korpusa mēbeles. Mēs piedāvājam dažādu materiālu, furnitūras, kā arī mēbeļu fasādes plašu izvēli (no lamināta līdz cēlkoka).

www.rosela.lv .

Darbu foto

Apkures dvielu zavetaji Apkures dvielu zavetajiDvieļu žāvētāji no vara Dvieļu žāvētāji no vara
Mēbeles pēc individuāla projekta Dvieļu žāvētāji Mēbeļu izgatavošana
SIA Semko, Katlakalna 13, Riga, Latvia , Mēbeles pēc individuāla projekta, Dvieļu žāvētāji, Mēbeļu izgatavošana, When: - Where: SIA Semko Katlakalna 13, Riga, LV

SIA Semko
Katlakalna 13, Riga, Latvia