SIA "Emimar"

Gaujas iela 3, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40103633895

Jautāt (+371) 202 50 222

T: +371 675 55 046

Sendviča paneļi, Jumtu PVC membrānas, Profilētās loksnes

Кompānijā EMIMAR strādā jau vairāk kā 70 sava aroda lietpratēju, sākot ar celtniekiem un speciālistiem būvlaukumā un beidzot ar inženieriem, projektu vadītājiem un direktoriem.

SIA Emimar ir šādu Latvijas un Skandināvijas ražotāju oficiālais pārstāvis: BLACHY PRUSZYNSKI – nesošās profilētās loksnes, trapecveidīgie un dekoratīvie sienu profili, metāliskais jumta segums un C-, Z- plānsieniņu profili, ugunsnoturīgie sendvičpaneļi, kā arī putu polistirolu paneļi; PROTAN – PVC hidroizolācija plakaniem un slīpiem jumtiem, zaļajiem jumtiem un balasta terasēm; MARCEGAGLIA & GORSTAL – energoefektīvie PIR/PUR sendvičpaneļi; СORTIZO – kompozītās fasāžu ventilējamās sistēmas.

Galvenā uzņēmuma EMIMAR priekšrocība ir tā, ka mēs ne tikai veicam fasāžu un jumta materiālu piegādi pēc pasūtījuma, bet arī pilnībā uzņemamies projektu dokumentācijas sagatavošanu, kā arī veicam pašu materiālu montāžu.

2013. gadā kompānija EMIMAR uzsāka metālisku kāpņu un norobežojumu ražošanu. Tāpat uzņēmumam pieder cehs, kurā tiek ražoti dažādi papildelementi: parapeti, palodzes, lāseņi, dzegas un citi skārda elementi. Papildelementi piešķir jumtam un fasādei pabeigtības sajūtu. Turklāt komplektējošās daļas būtiski uzlabu jumta seguma pārklājuma kvalitāti, neļaujot ēkā nokļūt mitrumam.

Veiksmīgā sadarbība ar uzņēmumu IZOTERMS ļauj mums piedāvāt pasūtītājiem visu darbu ciklu (no ražošanas līdz montāžai) angāru, sporta zāļu, noliktavu un citu ēku metālisko karkasu uzstādīšanā.

Darbu foto

Profilētas tērauda loksnes ruukki Profilētas tērauda loksnes ruukkiNesošas metāla profilētas loksnes Nesošas metāla profilētas loksnesProfiletas metala loksnes un tās montāža Profiletas metala loksnes un tās montāžaProfilētās caurspīdīgās jumta loksnes Profilētās caurspīdīgās jumta loksnesProfilētās metāla loksnes cenas Profilētās metāla loksnes cenas
Sendviča paneļi Jumtu PVC membrānas Profilētās loksnes
SIA "Emimar", Gaujas iela 3, Rīga, Latvia , Sendviča paneļi, Jumtu PVC membrānas, Profilētās loksnes, When: - Where: SIA "Emimar" Gaujas iela 3, Rīga, LV

SIA "Emimar"
Gaujas iela 3, Rīga, Latvia
Ieteicams