SIA "IĻĢUCIEMS"

Katlakalna iela 11-B, Rīga, Latvia

Reģistrācijas Nr.: LV40003009711

Jautāt (+371)26606068

T: 26606067

Būvmateriāli, Celtniecības materiāli, Durvis

SIA “Iļģuciems” dibināta 1991. gadā. No 1996. gada SIA “Iļģuciems” kļuva par vadošo Baltkrievijas buvmateriālu ražotāju pārstāvi. Šobrīd mēs piegādājam būvmateriālus no Baltkrievijas, Krievijas un Eiropas labākajiem būvmateriālu ražotājiem.

SIA”Iļģuciems” pastavīgi pilnveido sadarbības metodes ar partneriem un klientiem. Bagāta pieredze un kolektīva profesionālitāte ļauj ātri un kvalitātīvi piegādāt kravu jebkurā pilsētā visas Latvijas teritorijā, nodrošinot ielādi un preces izkraušanu.
Katru mirkli pilnveidojam servisu, piedāvājam jaunus pakalpojumus un inovatīvus risinājumus. Šodien firmas menedžeri var piedāvāt jums optimālus risinājumus kopējas celtniecības, būvmateriālu un jumtu kalkulācijas izvēles jautājumos, būvprojektu komplektēšanu, durvju furnitūras iegriešanu un durvju stiklošanu.

Vīzija:
SIA “Iļģuciems” partneris, kurš ir uzticams partneris, būvmateriālu un profesionālu būvētaju specializētājiem veikaliem, kuri vērtē laiku un kompetentu attieksmi, kā arī labu firmas reputāciju.

Misija:
Palīdzēt atbildīgajiem profesionāļiem celīnāt mūsēju valsti, piedavājot kvalitātīvu produkciju un pakalpojumu uz ilgtermiņa attiecību un individuālas pieejas bāzes

Mēs piedāvājam :
- Jumta segumi
- Durvis no Baltkrievijas
- Celtniecības materiāli
- Metāla jumti pašu ražojuma .

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Celtniecības materiāli no lietuvas Celtniecības materiāli no lietuvas
Būvmateriāli Celtniecības materiāli Durvis
SIA "IĻĢUCIEMS", Katlakalna iela 11-B, Rīga, Latvia , Būvmateriāli, Celtniecības materiāli, Durvis, When: - Where: SIA "IĻĢUCIEMS" Katlakalna iela 11-B, Rīga, LV

SIA "IĻĢUCIEMS"
Katlakalna iela 11-B, Rīga, Latvia