SIA "Odeta AG", būvētāju brigāde

Rīga, Latvia

Jautāt (+371)29606971

Celtniecība, Privātmāju projekti, Būvniecība un remonts

SIA “Odeta AG" ir būvniecības uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus Baltijas valstu tirgū izpildot darbus, kas saistīti ar betonēšanu, mūrēšanu, dzelzsbetona un monolīto konstrukcijas montāžu, fāsādes un jumtu montāžu, rekonstrukciju, iekšdarbi.

Mēs būvējam, rekonstruējam:
• Komercobjektus
• Dzīvojamās mājas
• Industriālās būves
• Sabiedriskās ēkas
• Inženiertehniskās būves
• Dzelzbetona un metāla konstrukciju montāžas darbi

Uzņēmums Odeta AG izstrādā būvkonstrukciju projektus jaunbūvēm, rekonstruējamām ēkām, kā arī veicam projektu optimizāciju t.i esošo būvkonstrukciju projektu risinājumu lietderības izvērtēšanu.

Uzņemamies izstrādāt kopējo projekta budžetu, veikt materiālu sagādes un darbu koordināciju (sadarbību ar arhitektu, interjeristu, apakšuzņēmējiem), saskaņošanu ar institūcijām, procesa kontroli un atskaišu sagatavošana par katru vienību un projektu kopumā.

Galvenie faktori, kas veido uzņēmuma Odeta AG reputāciju, ir kvalificēti, augstas klases profesionāļi, modernas tehnoloģijas pielietošana, objektu nodošanas ekspluatācijā, termiņu ievērošana, kvalitatīva sadarbība ar mūsu klientiem un pasūtītāju.

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Studio privātmāju projekti Studio privātmāju projektiLietuviesu privatmaju projekti Lietuviesu privatmaju projektiPrivatmaju arhitekturas projekti Privatmaju arhitekturas projektiPrivātmāju celtniecība Privātmāju celtniecībaLeti privatmaju projekti Leti privatmaju projekti
Celtniecība Privātmāju projekti Būvniecība un remonts
SIA "Odeta AG", būvētāju brigāde, Rīga, Latvia , Celtniecība, Privātmāju projekti, Būvniecība un remonts, When: - Where: SIA "Odeta AG", būvētāju brigāde , Rīga, LV

SIA "Odeta AG", būvētāju brigāde
Rīga, Latvia