Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd

No.106Anju West Road, Huzhen, Jinyun County, Zhejiang Province, China

Jautāt +86 18857914103

Kamīni krāsnis apkures katli

Kompānija Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co, Ltd Tā ražo plašu kamīnu ieliktņiem, krāšņu, apkures katlu, krāšņu, pašu ražošanu. Pilns produktu klāsts uzņēmums Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co, Ltd Tā ir pamatota.
Kompānija specializējas arī izstrādājot dārza instrumenti, lauksaimniecības tehnikas un citiem produktiem. Gada ražošanas jauda ir vairāk nekā 1 miljons komplekti visu dārza instrumentu veidus un vairāk nekā 100 000 komplekti bioenerģijas iekārtām saskaņā ar starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ar starptautiskajiem sertifikātiem.
Uzņēmums ievēro attīstības stratēģijai augsto tehnoloģiju ražošanas, augstas kvalitātes, zema enerģijas patēriņa un zemu emisijas produktiem. Vadošās tehnoloģijas, lai veicinātu būvniecību zemu oglekļa emisiju ekonomiku, ekoloģiskā civilizācijas un harmonisku attīstību, cilvēka un dabas - galvenais mērķis Zhejiang zhongli Tools Manufacture Co, Ltd Mēs esam izveidojuši ilgtermiņa sadarbības attiecības ar vairākiem pētniecības institūtiem un universitātēm.

Apspriedies ar draugiem

Darbu foto

Kamin krasnis madona Kamin krasnis madona
Kamīni krāsnis apkures katli