Āķi piekaramo griestu.

Mēģināt meklēt: piekaramo griestu

Inese Kleine


sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi! kreatīva un individuāla pieeja katram... pašutījumam! rakstiet vai zvaniet tel. 28351336
Sienu apgleznošana mēbeļu apgleznošana griestu apgleznošana āķi piekaramo griestu Inese Kleine sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi!.

мастер Валерий


celtniecība un remonts, uzstādīšana regipsa, daudzlīmeņu griestus no regipsa. piekaramos... griestus, grīdas, flīzes, krāsošana, apdares nokalnēm pēc instalēšanas logi...
Āķi piekaramo griestu мастер Валерий celtniecība un remonts, uzstādīšana regipsa, celtniecība un remonts griesti no reģipša krāsošana.

Натяжные потолки в Даугавпилсе и Латгалии


uzvelkamo griestu tirdzniecība un uzstādīšana latgale. mākslas un franču iestieptie... griesti.profesionāla montāža un mūsdienīgs dizains....

BBS


veicu sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanu. ko jūs iedomājaties to es jums varu uzgleznot.... gleznoju portretus un gleznas uz pasūtījumu. darba pieredze vairāk kā 10 gadi. cenas pēc vienošanās.
Āķi piekaramo griestu veicu sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanu. ko BBS sienu apgleznošana.

SIA TRECE


piekaramie griesti.plašs tekstūras un krāsas, matēts, satīns, lakas, marmors, zamšādas,... daudzlīmeņu, art griesti izmantojot jebkuru attēlu, zvaigžņotas debesis. priekš mājas,... biroja, bārs, restorāns, baseins, jebkuras telpas. cenas no 10ls par 1/m2

privatmeistars


2 meistari pa iekšēju apdari izpildīs sveriet spektor pakalpojumu. jebkuras sarežģītības piekarināmie griesti, apmetums sienu, nokrāsošana, tapešu aplīmēšana, flīzes piekravāšana,... grīdas izlīdzināšana.

Бригада из 2 человек


dzīvokļu remonts, balkonu. shpaklevanie sienu, griestu, nokrāsošana, iztapsēšana. liekam... laminat, lenolium.

sia Biedri Namdari


veicam visa veida iekštelpu remontdarbus (elektroinstalācija, santehnika, griestu,griidu... konstrukcijas, sienu izlīdzināšana, apšūšana ar reģipsi, logu, durvju instalācija, apdare, špaktelēšanas, slīpēšanas darbi, tapešu līmēšana, krāsošana, flīzēšana)

сами по себе


iekšēja un ārēja ēku apdare, podiņa krāvums, regipsom sienu un griestu apšuve. dzīvokļu... remonts. par mums strādājam brigādi, bez starpniekiem. darbu pieredze 10 gadus.

Brigāde


pieredzējusi brigāde veic dzīvokļu, ēku un ofisu visa veida remonta un celtniecības darbus: sienu un griestu demontāžu mūrēšanu un betonēšanu reģipša montāžu sienu un griestu... špaktelēšanu un krāsošanu lamināta un flīžu ieklāšanu elektromontāžas un santehnikas darbus logu un durvju montāžu fasāžu siltināšanu fasāžu apdari ar koku vai dekoratīvo apmetumu piegādājam materiālus uz objektu. strādājam kvalitatīvi, darbus veicam ar augstu atbildības sajūtu un norunātajos termiņos. visiem darbiem tiek dota garantija. strādājam gan ar fiziskām, gan juridiskām personām.
Āķi piekaramo griestu Brigāde remonta darbi celtniecības un remonta darbi siltināšana pieredzējusi brigāde veic dzīvokļu, ēku un.
Mēģināt meklēt: piekaramo griestu