Šķidrās tapetes.

Mēģināt meklēt: šķidrās tapetes

I.K.


apdares darbi, remontdarbi, būvmateriālu tirzdniecība, dekoratīvās apdares materiāli, grīdas segumi, durvis, durvju furnitūra, šķidrās tapetes -zīda apmetums, 3d paneļi, iestieptie... griesti.
Durvis, Šķidrās tapetes Silk Plaster, 3d paneļi

SIA MASSIVE


šķidrās tapetes silk plaster laba alternatīva parastām tapetēm. bezšuvju virsma, elastīgs... materiāls, viegli labojams, ar laiku neizbālē. ekoloģiski tīrs un veselībai nekaitīgs materiāls. plašāka informācija mājaslapā www.silkplaster.lv t.28650660
Šķidrās tapetes Silk Plaster

BIOPLAST


piedāvājam bioplast šķidrās tapetes. bioplast šķidrās tapetes izgatavo no kokvilnas... šķiedras un celulozes – ekoloģiski tīrs un drošs materiāls. ideāli piemērotas gan dzīvokļu, gan darba telpu interjeros.  šķidro tapešu uzklāšana, sienu sagatavošana pirms... šķidro tapešu uzklāšanas....

SilkPlaster


šķidrās tapetes silk plaster vai citiem vārdiem dekoratīvais zīda apmetums, izgatavots no... dabiskas izcelsmes materiāliem.tādiem kā zīda šķiedras, tīra celuloze un dažādi dekoratīvie papildinājumi. saistviela – līme no celulozes. visas šīs sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un absolūti nekaitīgas. sortimentā vairāk nekā 100 dažādu krāsu toņu un tekstūru veidi. dekoratīvam apmetumam "silk plaster" ir vairākas priekšrocības: • ekoloģiski tīrs un drošs apdares materiāls, un to var izmantot dzīvojamo un publisko ēku telpās • apdares materiāls bez smaržas un putekļiem! • apdares materiāls, kuru ir viegli piemērot. diy (do it yourself)! • pārdodas produkts gatavā veidā. vienkārši jāpievieno ūdens! • rada bezšuvju virsmu! • slēpj nelielus virsmas defektus, maskē plaisas, atšķirībā no tradicionālām tapetēm, silk plaster šķidrās tapetes neatlīmējas. silk plaster ļauj... fragmentāri labot virsmu! • ideāli piemērots jaunēkām, un atšķirībā no citiem sienu segumiem, tas neplaisājas no sarukuma jaunas mājas! • var uzklāt uz jebkuras tekstūras virsmas, kolonnas, arkas, u.c • ir izturīgs un ilgmūžību dekoratīvais materiāls! • var viegli veikt remontu, nav nepieciešams braukt prom no mājām. jo šķidrās tapetes ir bēz... smaržas un neatstāj pēdas no netīrumiem un putekļiem. • papildus trokšņu un siltuma izolācija! • ļauj jūsu sienām elpot! • dekoratīvais zīda apmetums silk plaster (šķidrās... tapetes) - ir izcilas kvalitātes, nevainojama apdare un unikāla cena! vairāk informācijas... skatieties mūsu mājaslapā.

TV SYNERGY


bioplast šķidrās tapetes izgatavo no kokvilnas šķiedras un celulozes – ekoloģiski tīrs un... drošs materiāls, un pateicoties tam valkāšanas un ekspluatācijas laikā neizdala smaku. tesktiltapetes var izmantot kā materiālu nelīdzenu sienu un griestu noklāšanai. tās ideāli... piemērotas gan dzīvokļu, gan darba telpu interjeros. ja jūs vēl šaubāties pirkt šķidrās... tapetes, tad piedāvājam apskatīt dažas priekšrocības: 1. nav nepieciešama ideāla sienas... virsma 2. ekoloģiski tīrs produkts 3. noslēpj defektus un plaisas un darbu pabeidzot nav šuves 4. nepieciešamības gadījumā sienu remontu iespējams veikt „pa daļām” , nosmērēto sienas daļu vienkārši attīrīt no vecām tapetēm, un to vietā uzklāt jauno sastāvu. 5. mājai... nosēžoties un parādoties nelielām plaisām, šķidrās tapetes pateicoties savai elastībai,... nedeformējas un nesaraujas. 6. pateicoties īpašai mikro porainības struktūrai, šķidrās... tapetes nodrošina normālu siltuma un skaņas izolāciju. 7. antistatisks pārklājums, kurš... nepievelk putekļus un tie aizvien vēl nav visi šķidro tapešu plusi mēs strādājam tādēļ,... lai jūsu dzīvi padarītu skaistāku!
Šķidrās tapetes, Dekoratīvā apdare, Dizains

Fototapetes, SIA


fototapešu ražošana, izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, tapetes, sienas uzlīmes,... flīžu uzlīmes, tirdzniecība gan vairumā gan mazumā.
Fototapetes, Tapetes, Uzlīmes

Buvdarbiem.lv


interneta veikals www.buvdarbiem.lv piedāva tapetes, linolējs, putuplasta bagetes, led gaismekļi,... pvc apšūvuma deļi (saidings) ārdarbiem plāšā sortimentā, un arī citi augsta kvalitātes būvniecības un apdares materiāli pēc ļoti izdevigām cenām.
Tapetes, Linolejs, Putuplasta līstes

Ремонт


dzīvokļu remonts.flizešanas darbi,elektriba,tapetes,regipss.kvalitatu un kartibu garantējam.par... sakarigam cenam.
Flīzēšana, Vannas istabas, Krasotaja darbi

Meistars-specialists Ziedonis


pilns dzīvokļa remonts-26588277 *sienas, griesti-apmešana, špaktelēšana, regipss, tapetes,... krāsošana, *grīdas-līdzināšana, siltināšana, lamināts, linolejs, parkets, *elektrība-elektromontāža, *visa veida santehniskie remontdarbi-apkure, kanalizācija, ūdens, *durvis-montāža, atslegu ielikšana, *flīzēšana. *vanasistabu remonts
TAVS MĀJAS MEISTARS

GC CONSTRUCTION


unikāli pagaidu aizsardzības pārklājumi- šķidrās plēves maska. gcc šķidrā plēve maska ir... unikāls un neaizvietojams virsmu pagaidu aizsardzības pārklājums remonta un celtniecības darbu laikā! aizsargā virsmas no: saskrāpēšanas, krāsas, putekļiem, cementa apmetuma un citiem nevēlamiem produktiem. piemērots virsmām ar pulverkrāsojumu. šķidro plēvi maska uzklājot uz... virsmas, tā izveido elastīgu, necaurlaidīgu plēvei līdzīgu aizsargkārtu. gcc šķidro plēvi... maska var izmantot pat rupjas gofrētas virsmas parklāšanai. uzklāj uzsmidzinot ar krāsošanas kompresoru vai ar krāsotāju rullīti. pārklājums maska ir viegli noņemams, pēc noņemšanas neatstāj pēdas, jo nesatur līmi. pārklājumu plaši izmanto celtniecībā, restaurācijas un remonta darbos, transporta nozarē. izmanto kā iepakojumu transportēšanas laikā, reklāmās, kā anti grafiti pārklājumu u.c. produkts maska ir šķidrā veidā uz ūdens bāzes, nav kaitīgs... videi. ar vienu litru var parklāt no 4-7m2. jāuzklāj vismaz divas kārtas, katru nākošo pēc pirmās nožūšanas 300 mikronu biezumā kas atbilst 0.1 mm nožuvušam pārklājumam. šķidro... plēvi maska neuzklāt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 5°c. ja pārklājums ir bojāts, bojāto vietu ir iespējams atjaunot ar jaunu pārklājuma kārtu. ja ir nepieciešams, pirms otrreizējas pārklāšanas noņemiet visus atlīmējušos plēves gabalus. izturīgs pret nejaušu saskrāpēšanu, krāsām, ķimikālijām, mitrumu, nodilumu. uzklājot uz grīdas tas ir izturīgs, par to var staigāt.
Mēģināt meklēt: šķidrās tapetes