Ainavu dizains un apza��umo��ana.

sia"LDLine"


interjera dizains, ainavas dizains. labas cenas, liela pieredze. galvenais uzdevums projektos ir... harmonijas radīšana, kā to pieprasa daba.

SIA "Austrumi un Rietrumi"


visi pakalpojumi ir interjera dizaineri un ainavu. konstrukciju dzīvojamo un tirdzniecības telpām... (skaistumkopšanas saloni, biroji, veikali, restorāni un kafejnīcas), dizains dārzi, kalnu... dārzi, dīķi un baseinu. visa veida mākslas darbus: krāsošana sienas, attēlus pēc pasūtījuma. profesionālu padomu.
Dizainera pakalpojumu, Ainavu dizains

sia Buvland


buvesana. remonts. saliekamo maju pardosana. kokmaterialu exports. lixings. investicijas. biznessplanu izstrade. ainavu dizains. apdares materialu...

ainavu arhitekte


projektēšana un labiekārtošana. autoruzraudzība, konsultācijas. izstrādāju labiekārtošanas...

MISURA


interjera un ainavas dizains. dizains ir interjeru projekti - dzīvokļi, mājās, veikala,... kafejnīcas, restorāna. stilistisks lēmums. apgaismojuma, mēbeles, aksesuāru, krāsu gammas izraudzīšana.

SIA "Grin Way"


ainavu dizains, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana. beramkravu piegāde: piegadājam... smilti, dažādu frakciju granti, melnzemi, oļus, frēzētu asfaltu, sķembas un citas. beramo kravu pārvadājumi ar pašizgāzējiem daf(18 m3), маn (12 м3). pašizgāzēju noma. ekskavatora new holland 115 b pakalpojumi.
Ainavu dizains un apzaļumošana, Beramkravu piegāde, Speciālās tehnikas noma

Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv


ar manu palīdzību, jums būs iespēja īstenot savas idejas! es esmu gatava piedāvāt visu dārza izveidei nepieciešamo darbu kompleksu: zāliena ierīkošana dzīvžogu stādīšana dekoratīvo dīķu un strūklaku izveide puķu dobju un akmensdārzu izveide mākslīgās laistīšanas sistēmas ierīkošana teritorijas apzaļumošana bruģēšanas darbi apskatiet mājas lapu http://ainavudizains.lv/lv/darza-dizainere/ lai uzzinātu vairāk!...
Ainavu dizains, Ainavu dizains un apzaļumošana, Dārza darbi

SIA `Elemental`


radām 3d vizualizēšanu (ar ainavu) pa pasūtītāja rasējumiem - mājās, vasarnīcas,... dzīvokļi, rūpnīcas, kas proizvodstvennie un noliktavu pomeschennija. ātri, kvalitatīvi.
Balsinājam, Atjaunojam, Apkure

SIA "KREATEX"


mēs ražojam būvdarbus par ekskavators o & k 4.5t-3.60 m dziļumā. augsnes un sagatavošanās darbi, tranšejas, bedres, skrūvju pāļi, komunikācijas darbu, ar ko un uzstādīšana montāžu un demontāžu inženierzinātņu, arhitektūras struktūras, ainavu arhitektūra arī betona... izstrādājumu: dekoratīvie žogi žogs bloki flo-decor soliņi, puķu redeļu grīdām par saimniecībām skulptūra dekoratīvie robežas sākotnējie elementi ainavu dizains: izgaismotas... ietvju bruģakmeņi - ekonomiska, droša ierīce zema apgaismojuma ietves, celiņi, teritorijas lauku mājas, izklaides centri, virsmas tuvumā baseini, piebraucamie ceļi.
Ekskavators, zogi 3D, Izgaismotas brudis

SIA "Zaļā Kompānija"


apzaļumošanas un labiekārtošanas pakalpojumi. zāliena labiekārtošana, aerācija un pļaušana...
Ainavu dizains un apzaļumošana, Zāliena pļaušana, Dzīvžoga stadīšana