Alus kegi cena.

Mēģināt meklēt: alus kegi cena

SIA ,,AL celtnieks,,


būvniecība, remonts, restaurācija, projektēšana. papildus celtniecības un montāžu darbu...

SIA Alefs S


ieejas metāla (tērauda) durvis tiek ražotas latvijā pēc individuāliem izmēriem no 1,8 mm biezas metāla loksnes. uz pilnīgi datorizēta aprīkojuma locišanas metode dod papildu stingrību ražojumam, ka arī priecizitāti un estētisko atšķirību. šāds ražošanas metodes palīdz... samazināt roku darbu iejaukšanu, paaugstināt kvalitāti un samazināt izstradājuma ražošanas... laiku. par mums no 2000. gadā galvenais uzņēmuma mērķis ir ražot un izstādāt tērauda... (metāla, dzels) ieejas durvis no ekonomiskās klases līdz luks klasei. mes piedavajam paplašināto 7 gadu garantiju uz jebkuru izvelēto modeli. pilnigs spektrs mūsu izstradatiem ražojumiem ir līdz sīkumiem aprakstīts kataloga. mūsu darbi darba gaita mūsu uzņēmums ir... paspejis ieteikt sevi kā uzticams partneris. mūsu klienti: lidosta "rīga", lāčplēša alus,... siguldas gāze, reaton, klubs la rocca, triatel (telekom baltija), augstāka banku skola, cido... pārtikas grupa un citi. akcija tērauda komplektam durvju komplekts steel pro - tikai 168.00ls durvju vērtnes biezums 43mm, siltināta ar akmens vati (paroc), pārklājums - pašlīmējošā koka imitācijas dekoratīvā plēve d-c-fix (vācija). durvju rāmis ir izgatavots no auksti velmētas 1.5mm tērauda loksnes, izmantojot augstākas tehnoloģijas izliekšanas metodi, lai sasniegtu produkta augsto precizitāti, strukturālo stingrību un estētiskumu. slēdzenes: apakšējā slēdzene abloy (zviedrija), eiro cilindrs 5 pin. 3 tērauda atslēgas (itālija), papildus atslēga bloķēšanas sistēmai „zirneklis” elbor, 5 misiņa atslēgas (krievija). gultņu eņģes pettiti (itālija). rokturi aluxall (spānija). komplektējošie:durvju apmale,... gumijas starplikas un poliuretāna putas. uzstādīšana: pārstāvja izsaukšana ailes mēru noņemšanai, vecu durvju demontāža un izviešana, jauna tērauda durvju montāža. garantija durvīm – 5 gadi, slēdzenei – 2 gadi.
Durvis, Metāla Durvis, Durvju ražošana, Tērauda durvis

SIA "Voda"


uzstādām ūdens spices izmaksas no 125-250ls!. remontējam vecās spices, uzstādām elektriskos sūkņus (hidroforus). aprīkojam dziļurbumus no a - z . dodam garantiju par padarīto darbu. veicam ūdens analīzi pēc urbuma veikšanas. dziļurbuma cenā iestilpst- transports līdz... objektam, meistari ar vismaz 10 gadu lielu pieredzi dziļurbumu veikšanā, materiāls (caurules) un visi nepiedciešamie materiāli, lai veiktu urbumu kā arī ūdens analīze, un piecu gadu garantija... par padarīto darbu. sniedzam bezmaksas konsultāciju. zvaniet, mēs noteikti spēsim jums palīdzēt saistībā ar ūdens apgādi - labāko ūdens iegūšanas veidu jūsu... objektā,īpašumā.
Spices urbšana, Spices

Sertificēts santehniķis Vladimirs Zasipkins


zemas cenas uz radiatoriem ar uzstādīšanu, ūdens skaitītāju maiņa un citi santehniskie darbi.... par cenu vienosimies!...

sia"Euro-Roof"


plakano jumtu remonts(ruļveida materiālus montažu) 4.00 lvl/m2+pvn (cena ieklauts darbs un... materiali) sia"euro-roof" mūsu darbības pamatnozare ir plakano jumtu remonts,piedavajam ari bituma... dakstiņus, metaldakstiņu, profilklāju, onduline viļņotas loksnes. darbus veicam neatkarīgi no... klienta atrašanās vietas latvijā un veicamā darba apjoma. mūsu uzņēmums piedāvā vienas no visdraudzīgākajām cenām latvijā, kas iet kopsolī ar ātrumu un kvalitāti. esam pārbaudīts... un uzticams sadarbības partneris arī šādās nozarēs: - jumtu konstrukciju būvniecība - jumtu segumu klāšana - plakano jumtu remonts -iekšeja apdare. jumtu darbiem garantija 7 gadi. par mums uzņēmuma euro-roof misija ir mūsdienīgi un kvalitatīvi remontēt un būvēt, izmantojot... jaunākos zinātniskos un tehniskos sasniegumus visās darbības nozarēs, radīt klientam optimālas iespējas izvirzīto mērķu sasniegšanai. mūsu darbības pamatnozare ir plakano jumtu remonts. darbus veicam neatkarīgi no klienta atrašanās vietas latvijā un veicamā darba apjoma. mūsu uzņēmums piedāvā vienas no visdraudzīgākajām cenām latvijā, kas iet kopsolī ar... ātrumu un kvalitāti. esam pārbaudīts un uzticams sadarbības partneris arī šādās nozarēs: -... jumtu konstrukciju būvniecība - jumtu segumu klāšana - plakano jumtu remonts - iekšeja apdare. nevainojama kvalitāte izpildījumā un paredzētajos termiņos - konsultācijas attīstības... gaitā, tehnoloģisko risinājumu un būvmateriālu izvēlē - atvērta komunikācija, minimums birokrātijas attiecībās ar klientu - reputācija, kas iegūta sekmīgi veicot privātos un valsts... pasūtījumus, kā arī veiksmīga sadarbība ar partneriem. visa veida jumtu konstrukciju būvniecība un segumu klāšana: šindelis, rannila, ruberoids un noteksistēmu uzstādīšana. plakano jumtu remonts 4,50 lvl/m2 + pvn (cenā iekļauts darbs un materiāli) nodarbojamies arī ar... maziem objektiem, piemēram, (standarta garāžas 21 m2 jumta seguma uzklāšana izmaksā 80 līdz 85 lvl).

Uznemums


uznjemums ar 3 gadu profesionalu pieredzi, kas specializeejas un darbojas zogu un nozogojumu... sfeeraa, piedaavaa savus pakalpojumus visa latvijas teritorija. pakalpojumi: 1) uzstadam... lauksaimniecibas zogus (tornado, ursus sieti, dzelonjstieples) 2) uzstadam panelju zogus ar metala... stabiem un stiprinajumiem 3) demontejam, labojam, jau esosos 4) rokam transejas, gravjus (ekskavatora pakalpojumi) ja ir nepieciesams kvalitatiivs darbs par sapratigam tirgus cenaam,... zvaniet, rakstiet un vienosimies par jums veelamo rezultaatu. stradajam visa latvijas teritorija.

SIA "Česlavs" pvc logu darītava


ražojam plastikāta logi pēc individuāliem pasūtījumiem dzīvokļiem un privātmājām. plastikāta logi atbilst eiropas sertifikāta prasībām en 12608:2003 - tas garantē jums drošību un ilgu ekspluatācijas termiņu. mūsu plastikāta logiem ir estētisks ārējs izskats, augsti siltumizolācijas radītāji un skaņas izolācija, noturīgums pret mehāniskiem bojājumiem un laika apstākļu nosacījumiem. plastikāta logi komplektējas ar firmas roto (vācija) mūsdienīgu un uzticamu furnitūru. tiek piedāvāti 3 logu profilu veidi no ražotājiem - schuko, veka, wital,... rehau: - 4x kameru pvc logu sistēma, biezums 62 mm, - 5x kameru pvc logu sistēma, biezums 70 mm, - 6x kameru pvc logu sistēma, biezums 70 mm, aizpildītie ar argona gāzi selektīvie stikla paketi - 2 tipi: 1. vienkameru stikla pakete, biezums 24 mm (2 stikli), 2. divkameru stikla pakete, biezums 36 mm (3 stikli). norādītajā pvc loga cenā iekļauti demontāža, montāža, iekšēja un... ārēja palodzes. plastikāta logu izcenojumus varēsiet saņemt, atsūtot rasējumus vai... specifikāciju. plastikāta logu izcenojumi sērijveida dzīvokļiem....
Plastikas logi, PVC Logi, Logu montāža

Ремонт


dzīvokļu remonts.flizešanas darbi,elektriba,tapetes,regipss.kvalitatu un kartibu garantējam.par... sakarigam cenam....
Flīzēšana, Vannas istabas, Krasotaja darbi

SIA Akolat AD


buvmaterialu interneta veikals, piedava iegadaties buvmaterialus pa izdevigam cenam. tamejam,... komplektejam, piegadajam.

ООО "Бетон Экспресс"


товарный бетон, пескобетон всех марок , доставка по...
Mēģināt meklēt: alus kegi cena