Apsardzes signaliz��cija.

Mēģināt meklēt: apsardzes signaliz��cija

SIA"APSARDZES SISTĒMU SERVISS"


uzstādīsim apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju jūsu uzņēmumam vai privātīpašumam.... bezmaksas pieslēgšana pie apsardzes pults. garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.... attālinātā videonovērošana.individuāla pieeja katra klienta prasībām.
Apsardzes signaliz��cija SIAAPSARDZES SISTĒMU SERVISS uzstādīsim apsardzes un ugunsdrošības aizsardzības sistēmas apsardzes signalizācija apsardze.

Apsardzes Mobilā Grupa


visa veida apsardzes pakalpojumi visā latvijas teritorijā. tehniskā apsardze, fiziskā apsardze,... patrulēšana. sīkāka informācija mūsu mājas lapā vai zvanot pa tālruni - 26441590

Вега Сервиз


professionālās apsardzes sistēmas par sapratīgu cenu. eiropas apsardzes sertifikāts... aparatūrai. projektēšana, montāža, apkalpošana. pieslēgšāna pie apsardzes pults. objektu... vādība un kontrole. informācijas pārraide: gsm(sms), gprs(it tehnologijas), e-mail pasta sūtījumi(internets), balsa sūtījumi. mājas automātika. building management. dzīvokļu apsardze 10 ls +pvn...

R&S


signalizaciju uzstadisana. ugunsdrosibas signalizacija.video noverosanas uzstadisana.ir iespeja attalinati redzet kas notiek majas vai dzivokli. sekojosi pakalpojumi.ir iespeja piesligties pie apsardzes pulta...

SIA GL Elektro


jebkuras sarežģītības elektromontāžas darbi, ugunsgrēku un apsardžu signalizāciju uzstādīšana. gaisma ķermeņu un elektromaterialu pārdošana. tehnisko projektu izgatavošana pa elektroapgādi, pa ugunsgrēku un apsardzes aprīkojumu. konsultācijas pa telefonu un pa vietu... darbu grāmatošanas.

Apsardzes mācību centrs Daizpon


apsardzes kursi apsardzes sertifikātam(70ls). nodarbības notiek arī brīvdienās, iespējams... saskaņot nodarbību grafiku. uzsākot kursu tiek izsniegta izziņa par apsardzes kursu apmācības... sākumu (derīga 3 mēneši). ir iespēja uzsākt darbu apsardzes firmā. teorija un praktiskās... nodarbības (tuvcīņa) notiek vienā ēkā, ir bezmaksas auto stāvvieta. nodarbības notiek rīgā, ieriķu ielā 15, 2. stāvā (netālu no t/c domina). pieteikšanās un informācija pa norādīto telefonu gan darba dienās, gan sestdienās, svētdienās (igors ponomarenko). apsardzes... sertifikāta pagarināšanas kursi valsts eksāmena nokārtošanai(35ls). ieroču kursi-ieroču atļaujas nēsāšanas un glabāšanas saņemšanai. teorētiskās nodarbības kvalifikācijas eksāmena kārtošanai (eksāmena biļetes un mācību materiāli). praktiskās nodarbības ar ieroci pēc eksāmena programmas. cena 20 lvl.

SIA "ELTEH"


elektromontāžas darbi: 110-330kv apakšstaciju un sadales punktu izbūve; 110-330kv līniju izbūve; 1-20kv a/st. un sadales punktu izbūve; 1-20kv līniju izbūve; 1-20, 110-330kv relejaizsardzības un automātikas montāža; dzīvojamās, sabiedriskas un ražošanas ēkas instalācija; ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas montāža....

Titan security group


ugunsdrosibas sistemas apkalposana, apsardzes sistemas apkalposana un montaza. video norerosana un... apkalposana.

AVICOM


biroja telefonu centrāles un citas telekomunikāciju iekartas; ugunsdrošības un apsardzes... signalizācijas sistēmas; durvju sarunu iekartas ( tai skaitā arī video ); datoru tīklus; video novērošanas sistēmas.

SIA BERGAMO


apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas uzstadīšana. garantija 2 gadi. jaunums: bezvadu dumu... detektori pyrexx px-1. 12 gadu garantija.
Apsardzes signaliz��cija ugunsdrošības signalizācija aizsardzības sistēmas konsultācijas apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas SIA BERGAMO.
Mēģināt meklēt: apsardzes signaliz��cija