Atslēgu-slēdzeņu sos serviss.

Mēģināt meklēt: atslēgu-slēdzeņu serviss

SIA ADFserviss


atslēgu-slēdzeņu sos serviss. atvēršu durvis-slēdzenes, nomainīšu slēdzenes-atslēgas,... uzstādišu papildus slēdzeni, nomainisu slēdzenes uz drosākām. durvju atvēršana. atslēgu-slēdzenu remonts, atslēgu-slēdzeņu uzstādīšana, atslēgu-slēdzeņu maiņa, durvju vēršanās regulēšana, visu veidu durvju furnituras uzstādīšana(koka, metāla, alumīnija plastikata un cita veida durvīs). bez brīvdienām.
Atslēgu-Slēdzeņu SOS Serviss, Atslēgu-Slēdzenu remonts, Durvju Slēdzeņu atvēršana

Дверные работы


монтаж и ремонт металлических и деревянных дверей....
elbor Cisa mottura securemme, Sledzenu maina, Durvju remonts

JUNKERS GĀZES KATLI VEIKALS un SERVISS


junkers gāzes katli, boileri un automātikas, junkers veikals un serviss. junkers siltumtehnikas... serviss, junkers gāzes katlu apkope, remonts un rezerves daļas. atsaucīgi meistari un ērti... norēķini pat ar karti
Junkers veikals, Junkers serviss, Junkers remonts

Meistars-specialists Ziedonis


pilns dzīvokļa remonts-26588277 *sienas, griesti-apmešana, špaktelēšana, regipss, tapetes,...
TAVS MĀJAS MEISTARS

VIDA PLUS


piedāvājam iekšdurvis. pilns serviss ar izmērēšanu un montāžu. kvalitāte un garantijas... plastikāta un alumīnija logi un durvis uz pasūtījumu un gatavi. liela profilu izvēle, augsta kvalitāte. pvc logi www.vida.lv
PVC logi Durvis Cenas, Metāla durvis Pilns serviss, Kārba eņģes slēdzene

Sia Realcom


datoru remonts daugavpilī - 18.novembra 97 bezmaksas diagnostika. kvalitatīvi. ērti. ar garantiju. datoru remonts, klēpjdatoriem jebkuras sarežģītības. remonts datortehnikas, datoru tehnoloģiju pakalpojumu, datoru serviss, atjaunojot datus.tīmekļa vietnes un veb dizaina... izstrāde.

SIA DZ-Serviss


urbšanas darbus lidz 525 mm ķieģeļos, dolomītā, granītā, betonā, dzelzsbetonā, monolīta...

ID "Antenu Serviss"


id " antenu serviss " veic sat un tv antenu un aparatūras uzstādīšanu un regulēšanu. iespēja... skatīties viasat un ntv+ maksas kanālus par krietni mazāku abonēšanas maksu, lattelecom, viasat un ntv+ viedkaršu dalītāji - ar vienu viedkarti, par vienu abonēšanas maksu skatamies trijos dekoderos, katrā citu tv kanālu. nestandarta antenu mastu, kronšteinu un stiprinājumu izgatavošana. kolektīvo antenu sistēmu izveide un renovācija atbilstoši lattelecom dvb-t prasībām.
Antenu Serviss, Viasat Lattelecom NTV+, Kolektīvo antenu sistēmas

SIA''M.K.E.Serviss''


sia m.k.e.serviss ir remonta un celtniecības firma, kas dibināta 2010. gadā, bet neskatoties uz... to, tā jau ir guvusi pietiekamu pieredzi celtniecības jomā. sia m.k.e.serviss galvenie darbības... virzieni : no dzīvokļu kapitālie remonti, tajos veicot daļēju vai pilnīgu pārplānošanu, mainot pārsegumu, nostiprinot konstrukcijas utt. mēs veicam arī privātmāju renovāciju un celtniecību. mums ir pieredze renovāciju veikšanā daudzdzīvokļu namos, kā arī varam veikt dzīvokļu kapitālo pārveidošanu pilnībā nomainīt elektrisko instalāciju un pieslēgt māju jaunai siltumapgādes sistēmai.

SIA"APSARDZES SISTĒMU SERVISS"


uzstādīsim apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju jūsu uzņēmumam vai privātīpašumam....
Aizsardzības sistēmas, Apsardzes signalizācija, Apsardze
Mēģināt meklēt: atslēgu-slēdzeņu serviss