Bīdāmās alumīnija konstrukcijas.

SIA Push Group


firma "push group" specializējas ar visu vārtu veidu ražošanu, uzstādīšanu un apkalpošanu. mēs piedāvājam arī rullo slēģus, iebraukšanas barjeras (automātiskās un mehāniskās), alumīnija bīdamās un fasādes konstrukcijas un metāla izstrādājumi no melnā metāla un... nerūsējošā tērauda. galvenās kompānijas pazīmes - augsta kvalitāte, īss ražošanas laiks un individuāla pieeja katram klientam

AV Metāls SIA


sia „av mētāls” bija dibināta 2000. gadā un kopš tā laikā nodarbojas ar tērauda un alumīnija izstrādājumu ražošanu un montāžu pēc individuālajiem pasūtījumiem, kā arī... pēc būvniecības uzņēmumu pasūtījumiem. 1. lodžiju un balkonu stiklojumu dažādos variantos:modernākās alumīnija bīdāmas konstrukcijas ar aizbīdņiem,(atvērt-30;50;70 %). 2.... verandas un lapenes iestiklošana. 3. metāla durvis dzīvokļiem, priekšnamu telpām ar koda slēdzeni vai domofonu, restotās durvis. 4. nojumes un dekoratīvus jumtiņus virs ieejas durvīm.
AV Metāls SIA lodžiju un balkonu iestiklošan izbīdamas konstrukcija bīdāmie logi lodžijam sia „av mētāls” bija dibināta 2000. gadā bīdāmās alumīnija konstrukcijas.

SIA "Konsol Logi"


фирма sia “konsol logi” занимается продажей и установкой...
Bīdāmās alumīnija konstrukcijas logi privatmajam durvis bīdāmās alumīnija konstrukcijas SIA Konsol Logi фирма sia “konsol logi”.

Aliplast


aliplast ir viens no eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem ar spēcīgām pozīcijām... rietumeiropas tirgū, īpaši francijā, kur uzņēmums pazīstams kā profils systemes s.a. un lielbritānijā, kur darbojas ar nosaukumu smart systems. aliplast vēsture aizsākās 1984. gadā lokerenā, beļģijā. latvijā kopš 2008.gada aliplast koncernu pārstāv sia „pvc mārupe”. ar aliplast mūsdienīgajām augstas kvalitātes alumīnija sistēmām un risinājumiem, vēlamies... dot savu ieguldījumu arī latvijas būvniecībā un arhitektūrā. sekojot pasaules tendencēm un energoresursu izmaksu nepārtrauktam pieaugumam, galvenā uzmanība šobrīd un nākotnē tiks pievērsta alumīnija sistēmu ar zemiem siltuma caurlaidības koeficientiem (superial un mc therm)... pilnveidošanai un profilu sortimenta paplašināšanai. piedāvājam alumīnija profilu sistēmas... un risinājumus būvniecībai, arhitektūrai un stikloto konstrukciju ražotājiem. aliplast... sortimentā atradīsiet risinājumus logiem, durvīm, lodžijām, starpsienām, stiklotām fasādēm, ziemas dārziem, bīdāmām un salokāmām konstrukcijām. pieejami dažādi specelementi... t.sk. vēsturisko ēku renovācijai. plašāk par alumīnija sistēmu piedāvājumu...
Aliplast ir viens no eiropas vadošajiem bīdāmās alumīnija konstrukcijas alumīnija profils alumīnija logi ziemas dārzi Aliplast.

SIA "Furlat"


sia "furlat" ir viens no uzņēmumiem mēbeļu furnitūras tirdzniecības nozarē latvijā. savas durvis furlat veikals vēra vaļā 2006. gada oktobrī. kopš 2007. gada pavasara furlat ir itāļu mēbeļu furnitūras ražotāja fgv oficiālais pārstāvis latvijā. piedāvājumā – furnitūra korpusa mēbelēm, iebūvējamie skapji un to furnitūra, jebkura izmēra mdf, koka un alumīnija... fasādes pēc pasūtītāja skicēm, alumīnija konstrukcijas, mēbeļu rokturi. mēbeļu... furnitūras plašs un interesants sortiments - iespēja padarīt cilvēku sadzīvi ērtāku un skaistāku patīkama apkalpošana – pozitīvs lādiņš visai dienai elastīgums – vēlēšanās un spēja nākt pretī klientam
Mēbeļu furnitūra furnitūra virtuvei skapjiem bīdamās durvis SIA Furlat sia

SIA "Baltic Doors Systems"


logi, durvis,pvc, alumīnija konstrukcijas,jumtiņi virs... durvīm...................................................................................................................................................
SIA Baltic Doors Systems pvc logi metāla durvis koka durvis jumtiņi virs durvīm alumīnija konstrukcijas bīdāmās alumīnija konstrukcijas logi, durvis,pvc, alumīnija.

SIA "FUSUMA"


bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto, iebūvējamie skapji, virtuves, guļamistabas... mēbeles, bērnistabas mēbeles, mākslīgā akmens virsmas, kafejnīcas iekārtas, veikalu iekārtas, ofisu mēbeles.
SIA FUSUMA bīdāmās durvis iebūjejamies skapji bīdāmās durvis ar foto bīdāmās alumīnija konstrukcijas bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto,.

SIA "HouseNet"


piedāvājam mūsu klientiem plašu plastikāta, alumīnija, koka un koka-alumīnija logu, durvju,... starpsienu, kā arī attiecīgo materiālu fasāžu izvēli.
Plastikas logi alumīnija konstrukcijas koka-alumīnija logi bīdāmās alumīnija konstrukcijas piedāvājam mūsu klientiem plašu plastikāta, SIA HouseNet.

SIA Firma FM


stikla starpsienas. dažāda veida fiksētas, bīdāmās, saliekamās, ar durvīm vai bez tām;... stikla durvis. vienviru, divviru durvis, veramās, bīdāmās; stikla margas un norobežojumus.... balkoniem, kāpnēm, liftiem; stikla grīdas un kāpnes. daudzslāņu stikls, iespēja arī izgaismot; stikla nojumes. pasargā ieejas no lietus, sniega; stikla duškabīnes. dažādu formu un izmēru; stikla fasādes. no rūdīta vai laminēta stikla, stikla pakešu fasādes; spoguļu konstrukcijas. ar dažādām montāžas iespējām plauktu, vitrīnu, vitrāžau līmēšana....

Aldens


izgatavošana un uzstādīšana alumīnija un pvc logu, durvju, ziemas dārzu, un citas struktūras... jebkuras sarežģītības. remonts alumīnija un plastmasas logu un durvis. izgatavošana un... uzstādīšana balkonu margas, kāpņu margas un stikla nojumes un jumtiņš.
Aldens alumīnija un pvc logi alumīnija un pvc durvis balkona margas nojumes izgatavošana un uzstādīšana alumīnija un pvc bīdāmās alumīnija konstrukcijas.