Būvmateriāli.

SIA "STS Būvmateriāli"


būvmateriālu tirdzniecība (riģipsis, metāla profili, sausie maisījumi, siltumizolācija,... krāsas un citas ķīmijas preces, būvstiprinājumi, gāzebetona un keramzīta bloki, metāla izstrādājumi, jumtu materiāli, santehnika un apkure)

SIA Akolat AD


buvmaterialu interneta veikals, piedava iegadaties buvmaterialus pa izdevigam cenam. tamejam,...

SIA "GC construction"


būvmateriālu, celtniecības preču un pakalpojumu izsoles. izsoļu rīkošanu, kurās tiek... izsolītas celtniecības preces un būvmateriāli, kā arī veicamais darbs tā cena un apjoms, esam... reģistrējuši latvijas republikas patentu valdē un ir iekļautas valsts preču zīmju reģistrā ar nr. m 61850. izņēmuma tiesības uz šādu pakalpojumu sniegšanu pilnā apjomā un izņēmuma tiesības attiecībā pret citām personām stājas spēkā no 17.02.2009.

Sia Dial Grupa


būvmaterialu tirdzniecība. fasades materiāli, (vate, putoplasts, sausie, papild elementi). vate...
Fasades materiali, vate Paroc Rockwool Knauf, Ģipškartons un profili

DHM Group SIA


dhm group sia, būvmateriālu tirdzniecība un piegāde rīgā un visā latvijā. internet veikals.... augstas klases materiāli par zemām cenām. īpašais piedavājums siltumizolācijas materiāliem, reģipsim, profiliem, fasādes siltināšanas materiāliem.
Būvmateriāli, Siltināšana, Fasādes siltināšana

Appollo Baltic, SIA


piedāvājam instrumentus,būvmateriālus,vati,fasādes dībeļus,līmes,putupolistirolu,osb un... vēl, un vēl!
Celtniecības materiāli, Būvmateriāli, Instrumenti

SIA Uniserviss Prof.lv


būvmateriālu interneta veikals, instrumentu, darba rīku, dārza preču tirdzniecības uzņēmums,... interneta veikals. plašs preču sortiments būvei - armatūras siets, armatūras stieņi, fibo bloki, keramzita bloki, gazbetona bloki, keraterm bloki, būvmateriālu interneta veikals....

www.BUVEJAM.lv


būvmateriālu tirdzniecība un piegāde. internet veikals. augstas klases materiāli par zemām... cenām.rīga kandava iela 41a www.buvejam.lv
buvejam.lv, Buvmateriali, Celtniecības materiāli

BUVCENTRS.LV - SIA TABUGER


stikls - logu, pulēts, dekoratīvs, rakstains, tonēts, matēts, armēts, stikla paķetes, spoguļi, smilšstrūklas figūrraksts uz spoguļiem un citi pakalpojumi. kokmateriāli - dēlis, brusa, vagondēlis, blockhouse, grīdas dēlis, sieta dēļi, plintuss, margas un cits zāģmateriāls. zāģējam pēc individuāla pasūtījuma, antiseptējam, ātri un operatīvi piegādājam. būvmateriāli - finieris, osb, ksp un kšp plātnes, csp, ķieģelis, gāzbetons,... flīzes, krāsas, putuplasts, ruberoīds, hermetiķi, mineralvāte, siets, skārda izstrādājumi, reģipsis un daudz kas cits. vienmēr labākas cenas, liela izvēle un atlaides pastāvīgiem klientiem!

Būvmateriālu vairumtirdzniecības noliktava


pārdodam pa tiešo no vairumtirdzniecības noliktavas. zemas cenas. ir pieejams liels klāsts. palīdzēsim ar piegādi vai iekrausim jūsu transportā, laba piekļuve ar kravas a/m. gadījumā, ja jūs interesē jebkāda veida būvmateriāli, zvaniet un sūtiet cenu pieprasījumus un noteikti... atradīsim jums izdevīgāko variantu. individuāls būvmateriālu cenu aprēķins katram... pasūtījumam. piedāvājam būvmateriālu komplektāciju un piegādi jūsu objektiem. plašāku... informāciju par šiem un citiem būvmateriāliem, kā arī par to orientējošām cenām un... piegādi, varat uzzināt zvanot pa tālr.
Būvmateriāli