Betona gr��du stiprin����ana.

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

SIA "STRUCTOR"


betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu...

мастер Zuments Evgeniy


abrazīva, dimanta betona sagriešana, ķieģeļa bez putekļiem. durvju ailes, shtrobi zem... elektriķim, savilkuma un flīzes noņemšana, drostalošanās, betona, monolīta, ķieģeļa... urbšana. zemas cenas!!! atsūtiet pieteikumus uz elektronisku pastu -- telefona numurs, darba aina. mēs sasaistīsimies ar jums 2 stundu straumē, tāpat jebkura informācija pa mūsu telefonu.

IK GSwork


estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. strādājam pa visu latviju. estrich betona virsma ir... līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī varat lakot un krāsot. betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas... dos lielāku siltumatdevi.

SIA "Arilans"


kompānija "arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. uzņēmums ražo arī dažādu izmēru... fundamentālo pamatu blokus.
Kompānija

SIA LBM


ietvju flīzes ražošana. īstā momentā izlaižas aptuveni 20 produkcijas ainas no augstvērtīga betona. izvēle ir vairāk kā 8 pilnas izstrādājumu krāsošanas ziedi. pateicoties tehnoloģijai... betona izstrādājumi ir apveltīti ar ūdens pārņemšanas zemu pakāpi, augstu izturību. flīze... paliek ne slidena pie jebkuriem laikapstākļu nosacījumiem! garantija uz izstrādājumiem 5 gadus! tāpat piedāvājam ietvju flīzes piekravāšanas pakalpojumu.

SIA JUMBURGS


sia jumburgs piedāvā- vārtu, metālu vārtu konstrukciju, betona stabu un betona sētas elementu... izgatavošana un uzstādīšana. koka vairogu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma- katra vēlmēm un dizaina nepieciešamībai. tuvāk www.jumburgs.lv
SIA JUMBURGS vārti žogi sētas betona stabi betona gr��du stiprin����ana sia jumburgs piedāvā- vārtu, metālu vārtu.

SIA RGRplus


izgatavojam un uzstādām. betona stabu, koka un metāla žogus, veramos un bīdāmos vārtus,... vārtu automātikas, sietu un paneļa žogus. balustrādes, kāpnes, dārza mēbeles - galdi, krēsli, puķu podi. ražojam kapu apmales, kapu sētiņas. pieminekļi, piemiņas plāksnes, gravēšana.
Betona gr��du stiprin����ana SIA RGRplus izgatavojam un uzstādām. betona stabu, koka un betona izstrādājumi žogi veramie un bīdāmie vārti.

BetnMax SIA


betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura darbības pamatvirziens ir nodrošināt visu... nepieciešamo “pamatu tapšanai”. betonmax sia par savu mērķi ir izvirzījis nodrošināt... klientus ar visu nepieciešamo darbam ar betonu, gan veidojot jaunus betona projektus, gan... rūpējoties un uzturot jau esošos.
Betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura BetnMax SIA armatūra armatūras siets distanceri ķīmija betonam metāla distanceri betona gr��du stiprin����ana.

Sia Laba Sēta


ražojam precīzu formu betona izstrādājumus ievērojot sausā betona tehnoloģiju. betona sētas... stabi* pasētas* soliņi* un citi betona izstrādājumi. veidņus izgatavo mūsu galdnieki ar... ilggadēju pieredzi tādēļ spējam realizēt jebkuras mūsu klienta idejas un vēlmes mūsu kompānijai ir liela pieredze sētu un žogu izstrādē un montāžā. sētu un vārtu ražošana - mūsu uzņēmuma pamatvirziens.
Ražojam precīzu formu betona izstrādājumus Sia Laba Sēta sētas betona stabi vārti bruģēšana betona gr��du stiprin����ana.