Biroju kr��sli.

Mēģināt meklēt: biroju kr��sli

SIA SOLAR AK


dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu specializācija, lai arī kas tas būtu – birojs,... privātmāja vai daudzdzīvokļu māja.
Biroju kr��sli dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu SIA SOLAR AK remontdarbi apdares darbi elektromontazas darbi.

Baltijas Biroju serviss


kompānija „baltijas biroju serviss” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biroja tehnikas un... izejmateriālu tirdzniecībā latvijā. mūsu galvenās iezīmes: kvalitāte, precizitāte un ātra piegāde. mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam birojā, nodrošinot... „labākās pārmaiņas jūsu birojā!”, kas ir kompānijas moto. pie mums plašā klāstā... iespējams izvēlēties datortehniku, biroja tehniku (kopēšanas iekārtas, faksus, printerus),... biroja papīru, kancelejas un saimniecības preces. jūsu ērtībai piedāvājam arī biroja... iekārtu uzstādīšanu, regulāru apkopi un remontu, kā arī kārtridžu uzpildi. baltijas biroju... servisa draudzīgais kolektīvs saviem klientiem sniedz precīzas konsultācijas un bezmaksas piegādi. mūsu galvenā prioritāte ir kvalitāte un operatīva pasūtījumu izpilde izmantojot augstvērtīgas detaļas, kurai sniedzam 100% garantiju. noteikti pievērsiet uzmanību mūsu alternatīvajām kasetēm ?’goprint”jūsu iespēja ietaupīt līdz pat 50% no kārtridžu uzturēšanas izmaksām neriskējot ar kvalitāti!

BuildUp


mēs varam izpildīt jebkuru darba apjomu: kā daļēju kosmētisko remontu vai pilnibā izremontētu dzīvokli, vannas izstabu , no maziem dzīvokļiem līdz kotedžu lielām rūpniecības ēkām, biroju remonts vai jebkuri fasādes darbi....
Mēs varam izpildīt jebkuru darba apjomu: kā BuildUp  biroju kr��sli.

Omega Ekspress SIA


mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un ērtas biroja telpas jūsu darbam. maksimāla... efektivitāte no jūsu investīcijām. jūsu rīcībā – plānošana un dizains mūsdienīga interjera, plaša krāsu izvēle, biroja mēbeles jebkāda stilā, atšķirīgiem budžetiem un... dažādām zonām. mūsdienīgs birojs nav tikai darba vietas, bet gan arī arhivēšanas sistēmas,... atdalošas biroja starpsienas mēbeles pieņemšanai, mēbeles uzgadāmajam zonām, mēbeles... neformālas saskarsmes zonām, mēbeles auditorijai, metāla mēbeles, seifi. pilna servisa komplekts jūsu rīcībā: · nākamā biroja koncepcija; · korporatīvais stils; · plānošana un... interjera dizains; · mēbeļu risinājumi. mūsu pieredze jau kopš 1993.gada ļauj šos uzdevumus veikt profesionāli un veiksmīgi.
Biroja/biroju mēbeles metāla mēbeles biroju krēsli Omega Ekspress SIA biroju kr��sli mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un.

SIA ''Alfa Home''


celtniecības uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus: 1. dzīvojamo māju un sabiedrisko ēku būvniecības un apdares darbi; 2.ēku un būvju demontāžas darbi; 3.māju,dzīvokļu un biroju... remontdarbi izmantojot dabiskus būvmateriālus; 4. ārpilsētas mājas, dzimtas muižas, sētas, villas vai lauku mājas individuāla vai tipveida projekta izstrāde,dzīvojamo māju un sabiedrisko ēku projektēšana un karkasa māju un līmēto brusu māju projektēšana, 5.interjera un eksterjera dizaina pakalpojumi; 6. dabisko materiālu tirzdniecība.
SIA ''Alfa Home'' biroju kr��sli apdares darbi demontējam ekoloģija celtniecības uzņēmums piedāvā sekojošus.

SIA '' Latvijas Projekti''


labdien, esam sia "latvijas projekti" un nodarbojamies ar komunikāciju projektēšanu ( specializācija apkures, ventilācijas un kondicionēšanas, elektroapgādes, ūdens un kanalizācijas, kā arī gāzes apgādē). mēs piedāvājam projektu izstrādi, kuru kvalitāti varam garantēt, kā arī izstrādājam maksimāli īsos termiņos un ir iespējama arī saskaņošana nepieciešamajās instancēs. izstrādājam daudzdzīvokļu mājas, biroju ēkas,... tirdzniecības centrus, ražošanas ēkas, noliktavas, kā arī citu veidu būves.

SIA "ARHITEKT" - arhitektu birojs


sia arhitekt - sertificēts arhitektu birojs rīgā | māju projekti | privātmāju projekti |... sertificēts projektēšanas birojs. mūsdienīgu privātmāju projektu izstrāde un saskaņošana... pēc jūsu idejas vai skices, ievērojot latvijas republikas būvnormatīvus un klimatiskos apstākļus. realizējiet savus sapņus, izvēloties labāko partneri! www.arhitekt.lv
SIA ARHITEKT - arhitektu birojs biroju kr��sli arhitektu birojs projektēšanas birojs sertificēts projektētājs sia arhitekt - sertificēts arhitektu birojs.

GlassKo


stilīgs, praktisks, skaisti! exclusive darbojas! stikla bezkarkasnye dizains custom-made individuāliem izmēriem. design by design. dažādu veidu mehānismi, piemēram, kupeja, atvēršana, locīšanai, vai arī pasūtīt. interjera dizains: sienas stikla ansp stikla virtuves priekšauts stikla iekšdurvis vai durvis saunām dušas un sienām no stikla gaismas paneļi no stikla spoguļi (apgaismojums, gravēšana, smilšu strūklu) biroju platība: racks retsepshen,... bārs stikla plaukts stikla starpsienas interjers no dārza: nojumes, nojumes, vasaras mājas, verandas. mērīšana, dizains, projektēšana, uzstādīšana un garantija.
Biroju kr��sli GlassKo virtuves paneles dušas kabīnes stikla durvis stilīgs, praktisks, skaisti! exclusive darbojas!.

EUROREMONT


remonts māju, biroju, dzīvokļu klase vienkāršs eiropas standarts deluxe. īstenošana un darba... organizācija. profesionāli, efektīvi, ātri un precīzi. legalizācija izmaiņas. mēs varam un to izmantot tehnisko projektu - precīzu 3d modeli objekta, skaidru pārstāvību vēlamās, trases pārmaiņu, precīzs aprēķiniem, izmēra un detalizēti visu, kas ir nepieciešams - san. un sadzīves tehnika, mēbeles, virtuves, durvis un virzienu to atvēršanas, elektrotochek un to izvietojumam, sadales mezgli, flīzes, apdares, lamināts, uc varbūt vizualizācija jauno dzīvokļu, nodrošinot precīzu izmēru iegādei mēbelēm un sadzīves tehniku. izvēlei un iegādei materiālu vai ieteikumu. mēs strādājam rīgā, jūrmalā un rigas rajons.
Remonts māju, biroju, dzīvokļu klase biroju kr��sli remonts dzīvokļu riga jurmala dizains izstrāde projekts vizualizācijas 3d EUROREMONT.

SIA "Markvarta ģeotehniskais birojs"


uzņēmums izpilda plaša profila ģeotehniskos izpētes darbus augstā profesionālā līmenī, lai...
Mēģināt meklēt: biroju kr��sli