Cik maksa par m2 pulēta betona grīda.

Mēģināt meklēt: maksa pulēta betona grīda

SIA "KRIART"


kompānijas pamatdarbība ir izstrādājumu ražošana no krāsainā betona jebkuras krāsas... balustrādes komplekts terasēm, balkoniem un kāpnēm (pulēta marmora imitācija); jebkuras... krāsas palodzes un iekšējās kāpnes ar glancētu virsmu (pulēta marmora imitācija); ārējās... kāpnes; dekoratīvais un fasādes akmens; trotuāra plāksnes un bruģakmens; apdares un grīdas... flīzes; mazās arhitektūras formas (puķupodi, kolonnas, dekors utt.); cokola akmens; betona... mozaīka; ārējās apdares elementi; interjera elementi; soliņi utt.

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

IK GSwork


estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. strādājam pa visu latviju. estrich betona virsma ir... līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī... varat lakot un krāsot. betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas... dos lielāku siltumatdevi.

SIA "STRUCTOR"


betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu...

SIA GRAND LB


sia grand lb komerciāls piedāvājums: būvniecība un rekonstrukcija: • privātmājas • daudzdzīvokļu mājas • viesnīcas • sabiedriskas ēkas • ofisi • fasāžu darbi, iekšēja apdare • tāmes izcenojumi uz celtniecības darbu galvenām ainām: betona darbi: 70-100 ls +... pvn(m3) krāvums: 50-70 ls + pvn(m3) flīze-podiņš: 15 ls + pvn(m2) regips: 8-10 ls + pvn(m2) durvju uzstādīšana: 25-35 ls + pvn(sht) krāsotāju darbi: 8-10 ls +pvn(m2) sienu apmetums (mr-75): 6-10 ls + pvn(m2) cenas var izmainīties atkarībā no objekta.

SIA "OSCA"


plašs pakalpojumu spektrs darbā ar akmens segumiem: marmora grīdu slīpēšana, pulēšana un... kristalizācija, granīta grīdu slīpēšana un pulēšana, keramogranīta grīdu slīpēšana un... pulēšana, betona grīdu pulēšana, antīko grīdu izveidošana, marmora kāpņu slīpēšana,... pulēšana un kristalizācija, granīta kāpņu slīpēšana, pulēšana, marmora palodžu, galda virsu, kamīna plauktu u.tml. slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, granīta palodžu, galda virsu, kamīna plauktu, pieminekļu, kapakmeņu slīpēšana un pulēšana, marmora sienu, kolonnu slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, linoleja vaskošana, betona vaskošana, akmens... ķīmiskā tīrīšana.
Betona grīdu pulēšana, Betona grīdu slīpēšana, Terraco vai mozaīkas betons

UAB "AREMIKAS"


canal system - grida iebuvejamie konvektori radiatori regullus; sollarius; decor; inside. dubel - gridas radiatori 36 krasas - bez maksas. garantijas laiks ir 25 gadi! vara-aluminija. piegade tikai... 2-3 nedelu laika!
Iebuvejamie konvektori, Radiatori radiatori, Vara-aluminija

GRĪDU MEISTARS SIA


betona grīdu stiprināšana, atputekļošana, pulēšana un slīpēšana. darbs notiek ar... sertificētām augsti tehnologiskām kanādas ražojuma mašīnām. šī tehnoloģija ir piemērota gan privātmājām, gan lielām industriālām platībām (ražošanas telpas, logistikas noliktavas, virszmes un pazemes auto stāvvietas, tirdzniecības zāles u.c.). betona grīdu... apstrāde pēc piedāvātās tehnoloģijas daudzkārtīgi pagarina betona grīdu mūžu, atrisina... tādas problēmas kā putekļi, traipi, virsmas iziršana. ir iespējams netikai praktisks risinājums, bet arī grīdu estētikas uzlabošana, kas ir aktuāla tādām telpām kā restorāni,... bāri, klubi, izstāžu zāles, dzīvojamā telpas u.tml.

SIA "Dimanta Tehnoloģijas"


nepieciešams caurums vai aile? sienā, grīdā vai mājas pamatā? ventilācijai, kanalizācijai... vai citām tehnoloģiskām vajadzībām? zvaniet un mēs ātri un par pieņemamu cenu izpildīsim... šos darbus. urbjam un zāģējam ar dimanta instumentiem dzelzsbetonā, akmenī, ķiegelī un citos... celtniecības materiālos.
Dimanta urbšana, Urbšana betonā, Betona zāģēšana, Caurumu urbšana, Urbšana

NordTraders


ražojam priedes un egles termokoksnes terases,fasādes un grīdas dēļus. terases dēlis... 32x125x3600 mm - 22 eur/m2 fasādes dēlis 26x125x3600 mm - 20 eur/m2 konsultācijas un transporta pakalpojumi.
Termokoksne, Terases dēļi, Grīdas dēļi
Mēģināt meklēt: maksa pulēta betona grīda