Daksti��u jumti.

Mēģināt meklēt: daksti��u jumti

SIA "Hanza Būve"


jumta segumu ieklāšana. jumiķu darbi, renovācija, remonts, demontāža. bituma šindeļu,... rannila jumti. bituma ruļļu (plakanie) jumti....

Jumiki


piedāvājam dažāda veida jumta darbus: · nesošā metāla profila montāža plakanajiem jumtiem;... · plakano jumtu siltināšana un ruļļu materiāla uzklāšana; · virsgaismas logu (kupolu)... uzstādīšana plakanajiem jumtiem; · visa veida ūdens noteksistēmu uzstādīšana un remonts; ·... profilēto tērauda lokšņu jumti; · bitumena šindeļu (kārniņu) jumti; · u.c papildus... lielaakoties straadaajam ar pasuutiitaaja materiaaliem.
Jumts

SIA JUMTI UN FASĀDES


sia "jumti un fasādes" nodarbojas ar kvalitatīvu, ekoloģiski tīru jumta materiālu – māla un... betona dakstiņu, dabīgā šīfera, kapara, titāncinka, hidroizolācijas materiālu un zaļo jumtu... sistēmu tirdzniecību. uzņēmums ir tādu gadu desmitiem pieredzes bagātu vācijas rūpnīcu kā erlus baustoffwerke, nelskamp, km europa, rheinzink, zinco, flender, wolfin, ratscheck ,schehtl , schlebach, kā arī spānijas ražotāja samaca un austrijas rūpnīcas stubai pārstāvis latvijā. mūsu pārstāvētie jumtu būvmateriāli izgatavoti no dabīgām izejvielām rūpnīcās, kas... rūpējas par ražošanas procesa nekaitīgumu dabai. mēs iestājamies par ekoloģiski tīru, arhitektoniski skaistu un ilgmūžību jumta segumu, kas kalpos vairākām paaudzēm....

SIA "Eiro jumti"


veicam jumta segumu izbūves, remonta un restaurācijas darbus. jumta konstrukciju izbūve,... profilaktiskā pretuguns aizsargapstrāde. strādājam ar visa veida jumta segumiem (cinkotais... skārds, valcprofils, profilētais skārds, ruukki (rannila) segumi, bitumena ruļļu materiāls, bitumena dakstiņš - šindelis, u. c. ). jumta siltināšanas darbi slīpajiem, plakanajiem... jumtiem. visa veida skārdnieku darbi (notekas, teknes, dzegas, karnīzes, parapeti, pielaidumi... skursteņiem, u.c.). namu apsaimniekotājiem, dzīvokļu kooperatīviem un citiem interesentiem piedāvājam slēgt līgumus jumta uzturēšanai, apkopei. izbraucot uz vietas objektā veicam jumta... stāvokļa novērtēšanu, sniedzam rekomendācijas jumta seguma renovācijai, sagatavojam... materiālu un darbu tāmes.
Jumta seguma remonts, Skārda jumtu krāsošana, Skārdnieki - jumiķi

būvgaldnieks,namdaris Artis A.


liela pieredze būvniecībā taiskaitā jumti, iekšējie koka darbi, iebūvējamās mēbeles,... virtuves,kāpnes un citi
Koka darbi

Building House


hidroizolācijas un remota darbi ar sistemu hyperdesmo-visa veida jumti,pamati,vannas istabas,... terases un balkoni. siltinašanas darbi ar poliuretāna putam (bēniņi,pagrabi,grīda, fāsades). hyperdesmo materiālus pardošana.
Hidroizolacija, Poliuretāna pūtas, Jumta seguma darbi

SIA Jumtinieks


sia “jumtinieks” ir profesionāls jumiķu uzņēmums, orientēts uz individuālu apkalpošanu un... augstu servisa līmeni. pateicoties firmas vadītāja un meistaru pieredzei un godprātīgam darbam, esam veiksmīgi realizējuši visdažādākos jumtu projektus, par prioritāti izvirzot darbu ar... mīkstajiem jumtu segumiem – gan industriālajos objektos, gan privātajā apbūvē. mūsu... specializācija: plakanie un slīpie jumti – kvalitatīvs jumtu remonts vai ieklāšana, jumtu... defektu un bojājumu novēršana; jumtu siltināšana un skārda darbi....
Jumta seguma remonts, Jumta siltināšana, Jumtu darbi

SIA BARONA JUMTI


jumta krāsošana. ilgmūžīgākam cinkotā skārda jumta kalpošanas laikam ir jāveic tā pareiza... kopšana. viens no svarīgiem nosacījumiem ir jumta seguma krāsošana. pareizās krāsas un darba... tehnoloģijas izvēle ir atslēga jūsu jumta ilgmūžīgumam. jumta sagatavošana krāsošanai: 1)... ja ir palikusi vecā krāsa, tā tiek pilnībā notīrīta; 2) liekie netīrumi tiek novākti no jumta; 3) atkarībā no nepieciešamības tiek veikts seguma remonts; 4) jumta virsma tiek mazgāta... ar augstspiediena aparātu karcher; 5) jumts tiek attaukots (ja ir nepieciešams); 6) segums tiek... gruntēts; 7) tiek uzklāts krāsas pamatslānis.
Skārda jumtu krāsošana, Jumtu darbi, Jumts

Бригада строителей 3


veicu atri un kvalitativi jumta darbus(miksto segumu, ruberoida ). par loti sapratigam cenam un... garanteju kvalitati-lielakiem jumtiem ir brigade kas sastav no 3 cilvekiem 3 meistari ar 12gadu... pieredzi savi incstrumenti, transports-palidzesim sagadat nepieciesamo materialu-sledzam ligumus, dodam garantiju-stradajam atbildigi, atri un kvalitativi-vienmer visi klijenti ir apmierinati un izbriniti par darba izpildi.

sia "Ferini"


firma īsteno pārdošanu un konsultācijas pa: membrānu pvc ( pvh ) hidroizolācijai plastificētais polivinilhlorid un tpo, fpp ( tpo ) termopoliolefini, firmas renolit hidroizolācija -alkorgeo un wepelen sarežģītam un atbildīga nulles darbu cikla, fundamenta hidroizolācija, baseini - jebkuru ainu būvju. membrānu tipa jumta segumu plakaniem -alkorplan jumtiem un jumta... segumi ( jumti ) ar sarežģīto cilni pa sistēmu alkordesign. jumta coverlife.šķidruma... hidroizolacija un majsijumi isolcem. tvaiku caurlaidīgs un ūdensizturīgs difūzijas membrānas celtniecības plēves isospan. ekskluzīvu itālijas fresku-antiques,palladio.saules paneļi - kf solar.
Hidroizolacija, Ģeomembrāna, Freskas, Jumta segumu materiāli, SAULES PANEļI
Mēģināt meklēt: daksti��u jumti