Darba aizsardz «bas instrukcija elektroinzenierim.

Darba aizsardzības speciālists


darba aizsardzības speciālists. darba aizsardzības pakalpojumi. не хотите платить... штрафы? опытный специалист по охране труда в кратчайшие сроки составит весь, необходимый для вашего предприятия пакет документов - оценка рисков, инструкции, планы и. т. д. расследование несчастных случаев на производстве, аудит документации по охране труда. консультации бесплатно.

Kompetents speciālists darba aizsardzībā


kompetents speciālists darba aizsardzībā piedāvā savus pakalpojumus. veikšu jūsu uzņēmumā... darba vides risku novērtēšanu un nepieciešamās darba aizsardzības, ugunsdrošības... dokumentācijas izstrādāšanu: da pasākumu plāni, obligāto veselības pārbaužu saraksts, da instrukcijas u.c. izieti papildus kursi: ugunsdrošība 160 h, bīstamo kravu pārvadāšana,... bīstamo iekārtu tehniskā uzraudzība (kravas celtņi, dus, hidrauliskie grozu pacēlāji, spiedieniekārtu kompleksi (apkures katli) u.c.
Darba aizsardzība

SIA SPACO


„tehnisko tulkojumu” komanda īsteno tulkošanas projektus sadarbībā ar praktizējošiem... inženieriem, tehnologiem un projektētājiem. ar mums ir viegli un ērti strādāt: mēs labi orientējamies terminos un izprotam jūsu nozares nianses. projektu dokumentācijas tulkojums: mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot rasējumus autocad vidē (dwg, dxf). kā arī tulkojam lietošanas instrukcijas, tehniskās pases, sertifikātus un prezentācijas materiālus....
Tehniskie tulkojumi, Būniecības tekstu tulkošana, Būvprojektu tulkošana

ASD Group Sia ,cimdi, Individuālās darba aizsardzības līdzekļi.


darba cimdi,darba apģērbs, darba apavi,individuālā darba aizsardzības līdzekļi.... рабочие перчатки, рабочая одежда, рабочая обувь, индивидуальная защита труда.
Cimdi un aizsardzības līdzekļi, Nerūsējoša tērauda skrūves, Instrumenti

SIA BK Latvia


bk latvija piedāvā produkcijas un risinājumu piegādi aizasrdzības jomās. visai precei no mūsu sortimenta ir nepieciešamās atļaujas, sertifikāti un instrukcijas, kas apliecina preces augsto... kvalitāti un uzticamību. mēs piedāvājam mūsu produkcijas apkalpošanu ne tikai garantijas laikā, bet arī, ja klients vēlas, pēcgarantijas apkalpošanu. mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt profesionālās un kvalitatīvās konsultācijas, ka arī veiks elektroniskā aprīkojuma tehnisko atbalstu.
Ugunsdrošības sistēmas, Videonovērošanas sistēmas, Piekļuves kontroles sistēmas

Būda Inga


lai nodrošinātu un ievērotu normatīvo aktu prasības darba aizsardzībā un ugunsdrošībā,... piedāvāju kompetenta speciālista pakalpojumus:vidzemē.

бригада мастеров


būvētāju brigāde izpildīs flīzes darba pa piekravāšanu, podiņa, tarketa un celtniecības... darbu citas ainas. par mums darba stāžs vairāk kā 15 gadus...

privat uznemums


murejam iksejo un arejo abdrari unjumta segumus klajam mūsu darbi kuldiga darba iela 13...

SIA Working clothes / Velna / Darba apģērbi Робочая одежда


darba apģērbi / specapģērbi. no ražotāja. visu veidu, augstas kvalitātes un par pieņemamām... konkurētspējīgām cenām : - darba apģērbu pārdošana / 44- 64 - darba apģērbu ražošana -... darba apģērbu īre - darba apģērbu mazgāšana un remonts visa ražotā produkcija atbilst es... kvalitātes standartiem. apģērbu ražošanā tiek izmantots tikai speciāls audums, kurš ir paredzēts darba apģērbu izgatavošanai....
Darba apģērbi Specapģērbi, Darba apģērbu ražošana, Darba apģērbu pārdošana

Hunter recruitment agency


piedāvājam darbu vīriešiem dhl un dpd noliktavās vācijā. darba alga 1200eur. darba diena 6.5... stundas. preces kompektēšana, pakošana.
Darbs Vācijā