Darbs augstum��.

Mēģināt meklēt: darbs augstum��

SIA AR Krauja


industriālais alpīnisms, rūpnieciskais alpīnisms, darbs grūti pieejamās vietās, jumta darbi,... montāža, demontāža, reklāmas uzstādīšana, darbs augstumā, jumtu tīrīšana, krāsošana,... pretkorozijas apstrāde, sniega tīršišana, jumtu un torņu apsekošana, defektācijas noteikšana, fasādes darbi, projektēšana....
Darbs augstum�� industriālais alpīnisms darbs augstumā jumtu darbi industriālais alpīnisms, rūpnieciskais SIA AR Krauja.

мастер Jevgenijs


veic dzīvoklu un māju remontdarbus. arī elektrība. kā arī konsultācijas. tāmju... sastādīsana. kvalitatīvs darbs....

SIA RigaRT


"saulainie logi " logu uzstādīšana. profili rehau, aluplast, deko profesionalu darbs -vairak neka... 20 g. darbs iekļauta: -merišana ( bezmaksas ) -logu uzstādīšana - atkritumu izvešana -visa... veida žaluzijas garantija
Darbs augstum�� pvc logi SIA RigaRT

Ritvars


kam interesee buvejam privat majas un sniedzam reaalu garantijas laiku. materjali un darbs saakot no... 600 ls/m2 ar pvn

kalējs Jānis Banka


kalējs. 100% roku darbs. metālmākslas izstrādājumu izgatavošana un uzstādīšana -... kamīnpiederumi, gaismas ķermeņi, eņģes, vārti, margas, dažādi apkalumi u.c. darbi....

Отделочные, внутренние работы


mēs visa veida apdares darbi lēti un efektīvi instalēt apmetuma instalēšana logi, durvis,... palodzes, apdare, karnīzes uzstādīšanas apmetuma (sienas)
Apdares interjera darbs darbs augstum�� Отделочные, внутренние работы mēs visa veida apdares darbi lēti un efektīvi.

SIA "GC construction"


būvmateriālu, celtniecības preču un pakalpojumu izsoles. izsoļu rīkošanu, kurās tiek izsolītas celtniecības preces un būvmateriāli, kā arī veicamais darbs tā cena un apjoms, esam... reģistrējuši latvijas republikas patentu valdē un ir iekļautas valsts preču zīmju reģistrā ar nr. m 61850. izņēmuma tiesības uz šādu pakalpojumu sniegšanu pilnā apjomā un izņēmuma tiesības attiecībā pret citām personām stājas spēkā no 17.02.2009.

BUVMASTER


rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas paplašinājums, stāva, piebūves virsbūve. viss būvdarbu spektrs. konsultācijas, optimāla lēmuma izvēle, posmsecīga rekonstrukcija. darbs pa... visu latviju. izdarīt vecs jauns, ar minimālas izmaksas!
BUVMASTER darbs augstum�� rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas celtniecība remonts apkure.

MKS PRO


izgatavojam kāpnes, margas un citus izstrādājumus no koka, metāla, stikla pēc individuālā pasūtījuma. pieredzējušo speciālistu darbs un saprātīgas cenas. stils un komforts jūsu... mājoklim!
MKS PRO darbs augstum�� izgatavojam kāpnes, margas un citus margas kapnes nožogojums.

Rеконструкция Rеновация Rемонт


rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas paplašinājums, stāva, piebūves virsbūve. viss būvdarbu spektrs. konsultācijas, optimāla lēmuma izvēle, posmsecīga rekonstrukcija. darbs pa... visu latviju. izdarīt vecs jauns, ar minimālas izmaksas!
Darbs augstum�� rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas rekonstrukcija renovacija remonts Rеконструкция Rеновация Rемонт.
Mēģināt meklēt: darbs augstum��