Dekors.

sia "Antik&Dekors"


antikvariāts-galerija 452, sia"antik&dekor" pērk, pārdod un saņem komisijas maksu par senlietu... un mākslas. piedāvājam kvalificētu restaurācijas darbus: bronzas, porcelāns un fajanss, keramikas, gramofoni, atskaņotājus. antique shop nomā moduļus, logi, sienas zem glezna. rent platība zem foto un video fotografēšanai. mēs vadīt un organizēt mākslas izstādes. būsim priecīgi redzēt jūs mūsu veikalā.
Dekors sia Antik&Dekors antikvariats antik porcelain gleznas puksteni figurinjas mebeli interjeras mantas antikvariāts-galerija 452, sia

SIA "RIKI"


sia "riki" izpildīs kvalitatīvi krāsotāju darbus. regips, tapešu līmēšana, apdare. santehniskie darbi. elektroinstaljatsija. ķeramies pie interesantiem dizaineru lēmumiem. dekors.... apmetums. dekors. nokrāsošana. sarežģītās konstrukcijas no regipsa. par mums mēs strādājam... celtniecības nozarē vairāk kā 10 gadus. papildus priekšapmaksa sastāda 30% no sastādītās tāmes, 3.gada garantija uz darbu. iepirkums un materiāla piegāde.

fressia.lv


veicam lāzera griešanas un frežēšanas pakalpojumus. projektējam un ražojam izmantojot augstas...
Veicam lāzera griešanas un frežēšanas dekors fressia.lv radiatoru restes paneļi dekors.

SIA Aizkaru studija Viteral


aizkaru šūšana: romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļi, pārklāji, spilveni. aizkaru...
Dekors aizkaru šūšana: romiešu, austriešu, franču, SIA Aizkaru studija Viteral aizkari žalūzijas dekor.

sia Saros Dekor


griesti ir uzvelkami. faktūru un ziedu plats asortiments, matēti, satīns, lakas, marmors,...

Sia "Baldin"


celtniecības firma "sia baldin" veic visu veidu fasādes darbi, -siltināšanu, -stiegrojumu, -dekors nokrāsošana, -konsultācija, tāmes sastadišana ātri kvalitatīvi, garantija.... kvalificētu meistaru brigāde veiks visa veida remontdarbus: namdara, mūrnieka, reģipša montāžas, santehnikas, apkures, elektromontāžas, flīzēšanas, špaktelēšanas un krāsošanas u. c. darbus)
Sia Baldin celtniecības firma

декор


декор интерьера, художественная роспись стен,...
Dekors  декор декор интерьера,.

SIA Silver Hills


sienas flīze ar swarovski kristāliem, lampas, vāzes, figūras un statuetes, svečturi, dekoratīvie trauki, kastes un lādītes, premium dekori, metāla dekori, pītie grozi...
Swarovski flīze kristāli SIA Silver Hills dekors sienas flīze ar swarovski kristāliem, lampas,.

SIA "KRIART"


kompānijas pamatdarbība ir izstrādājumu ražošana no krāsainā betona jebkuras krāsas balustrādes komplekts terasēm, balkoniem un kāpnēm (pulēta marmora imitācija); jebkuras krāsas palodzes un iekšējās kāpnes ar glancētu virsmu (pulēta marmora imitācija); ārējās kāpnes; dekoratīvais un fasādes akmens; trotuāra plāksnes un bruģakmens; apdares un grīdas... flīzes; mazās arhitektūras formas (puķupodi, kolonnas, dekors utt.); cokola akmens; betona... mozaīka; ārējās apdares elementi; interjera elementi; soliņi utt.

Мастерская резного декора


наша мастерская занимается производством резного...
Dekors  наша мастерская занимается Мастерская резного декора.