Depo preču piegādes maksa.

Mēģināt meklēt: depo preču piegādes maksa

LATDOORS


interneta veikals latdors piedāvā iekšdurvis, starpistabu durvis, metāla durvis dzīvoklim un mājai. plašs durvju sortiments no labākajiem un pazīstamākajiem ražotājiem. organizējam un nodrošinām preču piegādi objektos rīgā un ārpus tās....
Interneta veikals latdors piedāvā iekšdurvis, depo preču piegādes maksa LATDOORS starpistabu durvis iekšdurvis durvis.

SIA "GC construction"


būvmateriālu, celtniecības preču un pakalpojumu izsoles. izsoļu rīkošanu, kurās tiek... izsolītas celtniecības preces un būvmateriāli, kā arī veicamais darbs tā cena un apjoms, esam reģistrējuši latvijas republikas patentu valdē un ir iekļautas valsts preču zīmju reģistrā... ar nr. m 61850. izņēmuma tiesības uz šādu pakalpojumu sniegšanu pilnā apjomā un izņēmuma tiesības attiecībā pret citām personām stājas spēkā no 17.02.2009.

SIA Uniserviss Prof.lv


būvmateriālu interneta veikals, instrumentu, darba rīku, dārza preču tirdzniecības uzņēmums,... interneta veikals. plašs preču sortiments būvei - armatūras siets, armatūras stieņi, fibo... bloki, keramzita bloki, gazbetona bloki, keraterm bloki, būvmateriālu interneta veikals.

Toteos


наша организация занимается производством мебели эконом класса. мебель производимая под брендом toteos имеет своё начало в 2008 году, в самом начале экономического спада. поэтому для выживания, требовались прежде всего конкурентоспособные цены и качество продукции. нам удалось выработать эту золотую серединку между ценой и качеством. в начале мы производили корпусную мебель из ламинированой дсп. линия нашей продукции состояла из комплектов для прихожей, столов-книжек, комодов, шкафов-купе, кроватей. летом 2012года начался выпуск диванов и раздвижных кресел. теперь нашу мебель в своём ассортименте имеют такие известные магазины как depo,... gigant, divani un divani, siguldas būvmeistars и др. наши производственные цеха находится в микрорайоне югла.
Depo preču piegādes maksa Toteos наша организация mēbeles priekšistabas divans.

SIA KM Trade


interneta veikals rinaco.lv piedāvā plašu preču klāstu ar būvmateriāliem, apdares... materiāliem un preces mājai. mēs piegādājam preces visā latvijā un ārpus tās, garantējot... laicīgu pasūtījuma izpildi. rinaco katalogā mēs piedāvājam jums produkciju no pašiem populārākajiem ražotājiem kā rockwool, paroc, knauf, sakret, ceresit, bolix, sadolin un daudziem citiem, ko jūs viegli atradīsiet izmantojot mūsu mājaslapu. tik pat viegli varēsiet pievienot grozam jūsu izvēlētās preces un ātri noformēt jūsu pasūtījumu. mēs pieņemam pasūtījumus pa telefonu un e-pastu - jebkurš ērts priekš klienta pasūtījuma veids ir mums pieņemams. rinaco .lv strāda 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, lai palīdzētu jums attīstīt jūsu būvniecības biznesu, veikt remontdarbus visaugstākajā profesionālā līmenī vai tikt galā ar tādu grūtībām pilnu lietu kā remonts savām rokām. galvenās priekšrocības strādājot ar mums rinaco elastīga cenu politika, plašs pakalpojumu klāsts un kvalitatīvs serviss atšķir veikalu rinaco no mūsu konkurentiem. mūsu priekšrocību stūrakmeņi ir: - pieejamas cenas; - tiešās preču piegādes no ražotājiem-izplatītājiem; - līgumi ar... kurjerfirmām, lai nodrošinātu operatīvu un kvalitatīvu piegādi; - pieredzes bagāti... konsultanti-pārdevēji, lai piedāvātu jums profesionālu palīdzību noformējot pasūtījumu; uzticamas attiecības ar ražotājiem-izplatītājiem ļauj mums izpildīt laicīgas piegādes visam... mūsu preču klāstam. pateicoties vairumtirdzniecības cenām, mūsu rinaco klientiem ir iespēja... iegādāties jebkuru preci no interneta veikala kataloga par visizdevīgāko cenu. mūsu plašo papildpakalpojumu klāstu no piegādes līdz pasūtījuma izkraušanai, jūs varēsiet saņemt... izdarot pasūtījumu no jebkuras latvijas vietas. rinaco konsultanti - labākie speciālisti būvniecības un remonta sfērā. mūsu darbiniekiem vienmēr ir prieks sniegt kvalificētu un profesionālu palīdzību, jebkuras preces izvēlē, konsultējot jūs caur telefonu vai e-pastu, jautājumos, kas saistīti ar pielietojuma tehnoloģijām un priekšrocībām, kas saistīti ar jūsu interesējošo preci. rinaco - būvējam kopā rinaco.lv klienti var pārliecināti ne tikai par kvalitatīvu apkalpošanu, pieejamām cenām un laicīgu piegādi, bet arī uz detalizētām... konsultācijām jautājumos, kas saistīti ar būvniecību un remontu. 
SIA KM Trade depo preču piegādes maksa būvmateriāli starpistabu durvis metāla durvis interneta veikals rinaco.lv piedāvā plašu.

SIA "Aron Cargo"


mēs esam loģistikas uzņēmums, kas piedāva kravu pārvadājumu pakalpojumus pa eiropu un skandināviju. atbildīgi palīdzēsim jums importēt un eksportēt nepieciešamās preces par saprātīgām cenām. piegādes nosacījumi katram pārvadājumam tiek apspriesti individuāli....
Mēs esam loģistikas uzņēmums, kas piedāva depo preču piegādes maksa loģistika transporta pakalpojumi kravu pārvadājumi SIA Aron Cargo.

SIA "VEJMARS"


mēs sia “vejmars” kas aktīvi un veiksmīgi nodarbojamies ar būvmateriālu, apdares materiālu, santehnikas, mēbeļu, sadzīves tehnikas un rūpniecības preču tirdzniecību kopš... 1996 gada, aicinām uz sadarbību. kā arī gaidam mūsu veikalos rīgā, tukumā, kuldīgā, talsos, kandavā, rojā. mēs piedāvājam: – maksimāli īsā laikā apreķināt preču un... piegādes izdevumus pēc klienta pasūtījuma, tāmes vai specifikācijas – preču piegādi... latvijā, baltijas vai es valstīs uz klienta norādīto adresi – korektu attieksmi un labākos risinājumus *pieredze tirdzniecībā 17 gadu garumā un ilgadējā sadarbība ar ražotājiem dod mums priekšrocības piedāvāt vispievilcīgākās cenas. būsim priecīgi ietaupīt jūsu laiku, naudu un enerģiju. pārošanas nodaļas menedžeris jānis verza, tel.29336977 www.vejmars.lv
SIA VEJMARS būvmateriāli celtniecības materiāli apdares materiali mēs sia “vejmars” kas aktīvi un veiksmīgi depo preču piegādes maksa.

SIA "NSGRUPA.LV"


sia „ns grupa” piedāvā vienu no plašākajiem preču klāstiem latvijā visam, kas saistīts... ar vārtiem, žogiem un vēršanas mehānismiem. piedāvājam ’’betafence’’ žogus metinātos, pītos, paneļu, un mobīlos nožogojumus, betona stabu sētas, un koka vairogus. ka ari uzstādīt teritoriju bīdāmos un veramos vārtus, vārtu automātiku, barjeras, ka arī veicam vārtu tehnisko apkopi.
SIA NSGRUPA.LV vārti žogi automātika sia „ns grupa” piedāvā vienu no depo preču piegādes maksa.

QPD Latvija


visu veidu plkano jumtu uzstādīšana un montāža. pir plakano jumtu siltumizolācijas sistēmas. eiroklases "b" siltumizolācijas sistēmas uguns sertifikāti. siltumcaurlaidība 0,023 w/km par mums sia "qpd latvija" dibināts latvijā 2007 gada 17 oktobrī. galvenie darbības veidi pir siltumizolāciju materiāli un samaucamās santenikas veidgabalu sistēmas. mūsu darbi silto grīdu sistēmas ar pir siltumatstarojošo materiālu izmantošanu sampē, plakanciemā, asaros, rīgā un daudz citur visā latvijas teritorijā. papildus visiem materialiem ir 80% priekšapmaksa pie... pasūtīšanas un 20% pie piegādes. piegādes un montāžās projektos 100% materiālu apmaksa un... darba apmaksa pēc darbu nodošhanas. siltumizolāciju sustēmas garantija 25 gadi. strādajam un... piegādājam materiālus visā latvijas teritorijā....

SIA "CEL", būvmateriālu vairumtirgotāji


sabiedrība ar ierobežotu atbildību „cel” ir stabils un uzticams uzņēmums, kas nebaidās ieviest modernas un progresīvas būvkonstrukcijas latvijas tirgū. pārstāvam tādas preču grupas... kā ytong - vācu gāzbetons, fermacell - triecien, uguns, mitrumizturīgas ģipša šķiedru plāksnes (reģipsi), hebel - industriālo ēku būvniecības paneļi, bioclar - notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, semin - apdares materiāli.
Mēģināt meklēt: depo preču piegādes maksa