Distanceri ķīmija betonam.

Mēģināt meklēt: distanceri ķīmija betonam

BetnMax SIA


betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura darbības pamatvirziens ir nodrošināt visu... nepieciešamo “pamatu tapšanai”. betonmax sia par savu mērķi ir izvirzījis nodrošināt... klientus ar visu nepieciešamo darbam ar betonu, gan veidojot jaunus betona projektus, gan... rūpējoties un uzturot jau esošos.
Distanceri ķīmija betonam betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura armatūra armatūras siets distanceri ķīmija betonam metāla distanceri BetnMax SIA.

SIA "Latgales baseini"


peldbaseinu un strūklaku projektēšana un celtniecība, baseinu apkalpošana un dezinfekcijas līdzekļu piegāde. peldbaseinu aprīkojums, masāžas iekārtas, filtri sūkņi un viss pārējais aprīkojums. baseinu pvc membrānas un baseinu ķīmija plašā sortimentā. plašāka in formācija... mūsu mājas lapā www.latgalesbaseini.lv. piedāvājam slēgt peldbaseinu apkalpošanas līgumus uz klientam izdevīgiem nosacījumiem. baseinu ķīmijas piegāde daugavpilī, jēkabpilī, preiļos... bez maksas (pirkumiem virs 25ls). ja ir kāds jautājums sakara ar baseiniem, to apkalpošanu, celtniecību vai projektēšanu- droši zvaniet 29118903
SIA Latgales baseini peldbaseinu un strūklaku projektēšana un baseini projektēšana baseinu hidromasāžas distanceri ķīmija betonam.

Бригада электриков Vitenergo


elektriķu sertificētā brigāde izpilda elektro darbi ir elektromontāža, elektroinstalācija (pa regipsu, apmetumam, betonam) dzīvokļos, mājās, vasarnīcās. uzstādīšana un pieslēgums... elektro vairogu, rozešu, slēdžu, gaismekļu, komutāciju aparatūras.

ООО "Бетон Экспресс"


товарный бетон, пескобетон всех марок , доставка по...

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

z/s Mihailovo


guļbūvju būvniecība, jumta segums, betons, apdare, objekta atlikums zem atslēgas papildus... tāmes sastādīšana ir bezmaksas!!! strādājam pa visu latviju
Guļbūvju būvniecība, jumta segums, betons, distanceri ķīmija betonam z/s Mihailovo koks guļbūves.

SIA "STRUCTOR"


betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu...

SIA "Arilans"


kompānija "arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. uzņēmums ražo arī dažādu izmēru... fundamentālo pamatu blokus.
Transportbetons betons kompānija

SCANDINAVIAN & UK MACHINES


"scandinavian & uk machines" обеспечивает полный комплект услуг по...

IK GSwork


estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. strādājam pa visu latviju. estrich betona virsma ir... līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī varat lakot un krāsot. betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas... dos lielāku siltumatdevi.
Mēģināt meklēt: distanceri ķīmija betonam