Distanceri ����mija betonam.

BetnMax SIA


betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura darbības pamatvirziens ir nodrošināt visu... nepieciešamo “pamatu tapšanai”. betonmax sia par savu mērķi ir izvirzījis nodrošināt... klientus ar visu nepieciešamo darbam ar betonu, gan veidojot jaunus betona projektus, gan... rūpējoties un uzturot jau esošos.
BetnMax SIA armatūra armatūras siets distanceri ķīmija betonam metāla distanceri betonmax sia ir specializēts uzņēmums, kura distanceri ����mija betonam.

Бригада электриков Vitenergo


elektriķu sertificētā brigāde izpilda elektro darbi ir elektromontāža, elektroinstalācija (pa regipsu, apmetumam, betonam) dzīvokļos, mājās, vasarnīcās. uzstādīšana un pieslēgums... elektro vairogu, rozešu, slēdžu, gaismekļu, komutāciju aparatūras.

ООО "Бетон Экспресс"


товарный бетон, пескобетон всех марок , доставка по...

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

z/s Mihailovo


guļbūvju būvniecība, jumta segums, betons, apdare, objekta atlikums zem atslēgas papildus... tāmes sastādīšana ir bezmaksas!!! strādājam pa visu latviju
Guļbūvju būvniecība, jumta segums, betons, koks guļbūves distanceri ����mija betonam z/s Mihailovo.

SIA "STRUCTOR"


betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu...

SIA "Arilans"


kompānija "arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. uzņēmums ražo arī dažādu izmēru... fundamentālo pamatu blokus.
Kompānija

SCANDINAVIAN & UK MACHINES


"scandinavian & uk machines" обеспечивает полный комплект услуг по...

IK GSwork


estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. strādājam pa visu latviju. estrich betona virsma ir... līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī varat lakot un krāsot. betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas... dos lielāku siltumatdevi.

SIA LBM


ietvju flīzes ražošana. īstā momentā izlaižas aptuveni 20 produkcijas ainas no augstvērtīga betona. izvēle ir vairāk kā 8 pilnas izstrādājumu krāsošanas ziedi. pateicoties tehnoloģijai... betona izstrādājumi ir apveltīti ar ūdens pārņemšanas zemu pakāpi, augstu izturību. flīze... paliek ne slidena pie jebkuriem laikapstākļu nosacījumiem! garantija uz izstrādājumiem 5 gadus! tāpat piedāvājam ietvju flīzes piekravāšanas pakalpojumu.