Dizains izstr��de projekts.

sia"LDLine"


interjera dizains, ainavas dizains. labas cenas, liela pieredze. galvenais uzdevums projektos ir... harmonijas radīšana, kā to pieprasa daba.

Sia "2K projekts"


projektēšana, latvenergo pieslēgum projektu izstrāde, kā arī citu veidu elektrosistēmu un... tīklu projektēšana, bezmaksas konsultācija - par labāko un lētāko pieslēguma veidu un jaudu.... nosauciet kolēģu cenas un mēs piedāvāsim lētāk!!!.
Projektēšana elektrisko tīklu, Latvenergo, Projektu izstrādāšana

MISURA


interjera un ainavas dizains. dizains ir interjeru projekti - dzīvokļi, mājās, veikala,... kafejnīcas, restorāna. stilistisks lēmums. apgaismojuma, mēbeles, aksesuāru, krāsu gammas izraudzīšana.

Irina Votčele


privātdārzu labiekārtošana un dizains. garantēju individuālu pieeju un nestandartu... risinājumu.pieejamas cenas uz projektu....

SIA "Design Laboratory"


sia "design laboratory" - profesionālu dizaineru, web dizaineru un programmētāju komanda, kas ir... spējīgi izstrādāt ekskluzīvu projektu, kas apmierina mūsu klienta interesēm. par daudzgadēju... darba pieredzi mēs realizējām lielu projektu daudzumu dažādos stilos un virzienos. dzīvojamo... un sabiedrisku interjeru dizains, web dizains, jebkuras sarežģītības programnogo nodrošinājuma... radīšana, tas ir mūsu pakalpojumu ne pilns uzskaitījums. papildus virziens mūsu kompānijas darbībai ir izraudzīšana un ekskluzīvu preču piegāde jūsu interjeram.

KMP Projekts


firma nodarbojas ar metalkonstrukciju izgatavosanu un montaza. izfatavojam trepes, margas, vartus un...

SIA "KomfortM"


mērīšana, projekts, materiālu izvēle, cenu piedāvājums dažādu stilu mēbeles. kvalitāte un... reālā ražošanas laiks
Mēbeles, Bīdāmie skapji, Virtuve

Natalija Mitina, Interjera dizainere


visu veida telpu interjera dizaina pakalpojumi – dzīvokļi, mājas, biroji, restorāni,... kafejnīcas, veikali, nakts klubi. koncepcijas izveidošana, fotoreālistisko telpu attēlu izstrādāšana un pilnas komplektācijas dizaina projekts ar visiem nepieciešamiem darba... dokumentiem. apdares materiālu, mēbeļu, santehnikas un gaismekļu izvelē. autoruzraudzība un interjera dekorēšana.

Expression studio design


dizaina projekta izstrāde līdz objekta nodošanai "zem atslēgas". dizaina studija "expression"... piedāvā savus pakalpojumus interjeru projektēšanas jomā: dzīvojāmo, sabiedrisko un... komerciālo telpu dizaina projektu izstrāde pilna darba dokumentācijas pakete interjeru... vizualizācija rekomendācijas par apdares materiālu izvēli interjera komplektēšana ar mēbelēm, gaismas tehniku aksesuāriem dekorēšana autoruzraudzība visi būvdarbu veidi sienu apgleznojums uzzināt vairāk par mums jūs varēsiet apmeklējot mūsu saiti www.expression.lv vai piezvanīt mums pa tālruni. bezmaksas izbrauciens uz objektu un bezmaksas konsultācija!
Dizains, Interjera dizains, Dizainera pakalpojumu

SIA I.P. Projekts


sia „i.p.projekts” ir polijas projektēšanas biroju „m.&l.lipinski” un „mtm styl”... oficiālais pārstāvis latvijā ar vairāk kā piecu gadu pieredzi šo projektu realizācijā un... celtniecībā latvijā. mūsu rīcībā ir vairāk kā 1500 gatavo tehnisko celtniecības projektu,... kas ikvienam sniedz iespēju izvēlēties sev atbilstošāko un materiālajām iespējām piemērotāko projektu. par mums sia „i.p.projekts” piedāvā šāda veida gatavos celtniecības... projektus: ģimenes dzīvojamās mājas; dvīņu mājas; rindu mājas; vasaras mājas;... daudzdzīvokļu mājas; mājas agrotūrismam (moteļi, viesu nami, krogi); garāžas.
Atjaunojam, Projektējam