Gaismas diožu spuldzes.

Mēģināt meklēt: gaismas diožu spuldzes

„B2B EU” SIA


mēs pārdodam tikai augstākas kvalitātes led apgaismojumus. bezmaksas piegāde rīgā (piegādes... laiks sarunu pa telefonu), ir iespējams nosūtīt citām pilsētām. cenas no ražotājiem, bez papildu maksas. visas preces tiek pārbaudītas latvijā, 100 % reālā vati un lm. jo vairāk jūs pērkat vairāk atlaides! cena ar pvn 21%, ar garantiju, čeks. ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu, mēs atmaksāsim jūsu naudu atpakaļ. adrese: ozolciema ielā 18, rīgā, ziepniekalns.
LED apgaismojums, Gaismas diožu spuldzes, Spuldzes instrumenti

Balticled.lv


uzņēmums balticled specializējas gaismas diožu lampu, gaismekļu un to aksesuāru... vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā.

ELEKTRO STARS


elektromateriālu internet veikals kabeļu kanali caurules turētāji pagarinātaji rozetes sledži sadales drošinātāji izolacija kabeļi automati gaismekli prožektori spuldzes instrumenti... skaitītāji radiatori siltas gridas un citie ar piegade.

Uldis Brokāns


jebkuras ainas vizuāla gaismas reklāma, burti, nestandarta izmērs. tieša izgatavošana...
Gaismas reklāma

SIA "Trans Team""


mūzikas un gaismas tehnikas pārdošana kā profesionālajai, tā arī individuālajai lietošanai;... mūzikas un gaismas noformējuma izpildīšana pēc individuālā pasūtījuma; visu veidu mūzikas... un gaismas iekārtu montāža/demontāža; skaņas un disko apgaismojuma projektēšana visa veida... telpām; mūzikas un gaismas iekārtu apkalpošana un profilakse....

SIA "Economenergo"


ecconomenergo – tas ir uzņēmums, kas strauji attīstās celtniecības un enerģētikas tirgū. uzņēmums ecconomenergo jau vairāk kā piecus gadus veic celtniecības un remonta darbus latvijas tirgū. šai laika sprīdī uzņēmuma speciālisti ieguva nenovērtējamu pieredzi dažādu projektu realizācijā, kas saistīti ar maz stāvu ēku būvniecību, remontu, gaismas diožu (led)... apgaismojuma aprēķinu un uzstādīšanu, plastikātalogu un durvju (trocal) izgatavošanu un... uzstādīšanu, ārējo un iekšējo telpu apdari, kā arī dzīvojamo, rūpniecisko un administratīvo telpu interjera dizaina izstrādāšanu. mūsu uzņēmuma galvenie darba virzieni: remonta un celtniecības darbi gaismas diožu (led) apgaismojums pvclogu un durvjuizgatavošana... kondicionieru un apkures iekārtu uzstādīšana mēs piedāvājam saviem klientiem jebkādu remontdarbu jautājumu risinājuma kompleksu. sākot no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai „zem atslēgas”, no pirmās interjera skices sastādīšanas līdz pilnai telpa apdarei – tas viss ir ātri, profesionāli, kvalitatīvi. uzņēmumam economenergo ir noslēgti līgumi ar vairākiem celtniecības materiālu, gaismas tehnikas un siltumtehnikas piegādātājiem, kas dod... iespēju nodrošināt mūsu klientus ar precēm par labāko cenu!
Remonta darbi, Dizainera pakalpojumi, Enerģijas taupīšana

kalējs Jānis Banka


kalējs. 100% roku darbs. metālmākslas izstrādājumu izgatavošana un uzstādīšana - kamīnpiederumi, gaismas ķermeņi, eņģes, vārti, margas, dažādi apkalumi u.c. darbi....

SIA "ATLight"


sia atlight aktīvi darbojas jaunas paaudzes gaismas iekārtu pārdošanas un ierīkošanas sfērā.... kvalitatīvas produkcijas bagāta izvēle, kvalificēts personāls, precīzas tirgus zināšanas – tas viss padarīja mūsu kompāniju par vienu no līderiem led – gaismas tehnikas jomā. mēs... ātri un kvalitatīvi apstrādājam jūsu pasūtījumus, realizējam tikai augstvērtīgu gaismas... deodu prodūkciju no parbaudītiem un drošiem ražotājiem. mēs piedāvajam garantijas un pēcgarantijas led produkcijas apkalpošanu. laipni lūgti, mēs augstu vērtējam pastavīgus klientus, kā arī pricīgi jauniem klientiem! atlight interneta veikals - www.atlight.lv
LED apgaismojums, LED lampas, Apgaismojums

SIA "VP celtnieks"


1. ventilācija. 2. gaisa kondicionēšana. 3. elektroinstalacijas sistēmu projektēšanas un uzstādīšanas darbi. 4. elektroāpgade. 5. gaismas ķermeņi. 6. elektromontāžas darbi. 7. žogu... izgatovošana.

GlassKo


stilīgs, praktisks, skaisti! exclusive darbojas! stikla bezkarkasnye dizains custom-made individuāliem izmēriem. design by design. dažādu veidu mehānismi, piemēram, kupeja, atvēršana, locīšanai, vai arī pasūtīt. interjera dizains: sienas stikla ansp stikla virtuves priekšauts stikla iekšdurvis vai durvis saunām dušas un sienām no stikla gaismas paneļi no... stikla spoguļi (apgaismojums, gravēšana, smilšu strūklu) biroju platība: racks retsepshen,... bārs stikla plaukts stikla starpsienas interjers no dārza: nojumes, nojumes, vasaras mājas, verandas. mērīšana, dizains, projektēšana, uzstādīšana un garantija.
Virtuves paneles, Dušas kabīnes, Stikla durvis
Mēģināt meklēt: gaismas diožu spuldzes