Gatavas betona trepes.

Mēģināt meklēt: gatavas betona trepes

KMP Projekts


firma nodarbojas ar metalkonstrukciju izgatavosanu un montaza. izfatavojam trepes, margas, vartus un... citas metalkonstrukcijas. stradajam ar melnu un nerusejosu metalu.

Privatpersona


izgatavojam metalkonstrukcijas, t.s trepes, margas, zogus, vartus....

Sia "Laipas"


metālapstrāde, kalumi, metināšana, metāla konstrukcijas, vārti, žogi, margas, trepes, logu... restes, kamīna piederumi, metālkonstrukcijas, kāpnes, invalīdu uzbrauktuves, panduss margas, vides objekti, balkona margas,dekoratīvie metāla izstrādājumi, nerūsējošā metāla izstrādājumi, metāla darbi, metāla izstrādājumi rīga, metāla konstrukciju ražošana, metāla kāpnes,metāla trepes, metāla pandussi, montāža....

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

SIA "STRUCTOR"


betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu...

SIA "VIA-S Furniture"


uzņēmuma galvenais darbības virziens ir masīvkoka mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma.... pamatproduktu veidi- virtuves, gultas, trepes, plauktiņi, skapji, bīdāmās un veramās durvis... u.c.
Gatavas betona trepes bīdāmās un veramās durvis masīvkoka mēbeles mēbeļu ražošana SIA VIA-S Furniture uzņēmuma galvenais darbības virziens ir.

SIA "INFLECT"


arku izgatavošana no pvc profiliem. lokam logu rāmjus, vērtnes, štapikus, dekoratīvās... šprosītes un citus pvc izstrādājumus pēc jūsu norādītajiem izmēriem un no jūsu materiāla. nepieciešamības gadījumā braucam pie jums pakaļ materiāliem un aizvedam atpakaļ jau gatavas... arkas.
Arku izgatavošana no pvc profiliem. lokam logu gatavas betona trepes SIA INFLECT arku locīšana pvc profilu locīšana locīšana.

мастер Zuments Evgeniy


abrazīva, dimanta betona sagriešana, ķieģeļa bez putekļiem. durvju ailes, shtrobi zem... elektriķim, savilkuma un flīzes noņemšana, drostalošanās, betona, monolīta, ķieģeļa... urbšana. zemas cenas!!! atsūtiet pieteikumus uz elektronisku pastu -- telefona numurs, darba aina. mēs sasaistīsimies ar jums 2 stundu straumē, tāpat jebkura informācija pa mūsu telefonu.

IK GSwork


estrich grīdu betonēšana, 15 gadu pieredze. strādājam pa visu latviju. estrich betona virsma ir... līdzena, kur varēsiet uzklāt attiecīgo segumu(flīzes, laminātu, parketu u. c. ), kā arī varat lakot un krāsot. betons arī ieteicams siltajām grīdām, jo tā sastāvs ir porains, kas... dos lielāku siltumatdevi.

SIA "Arilans"


kompānija "arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. uzņēmums ražo arī dažādu izmēru... fundamentālo pamatu blokus.
Kompānija
Mēģināt meklēt: gatavas betona trepes