Gr��das remonts.

Mēģināt meklēt: gr��das remonts

мастер Алексеев


vannu tualetu pilns remonts. flizes, santehnika, elektrika, griesti, gridas, regips, kvalitativi,... atlaides

SIA "Sun Stoun" мастер Родионов Д.


remonts-celtniecības darbi. privātmāju būvniecība, tāmju sastādīšana, dzīvokļu, ofisu... remonts...

meistars Ziedonis Ziediņš


santehnikas montāžas, demontāžas darbi, remonts piedāvājam dažādu sanitāro un santehnikas... iekārtu montāžu un demontāžu kā arī remontu: • boileru, dvieļu žāvētāju, montāža,... remonts; • wc podu, ūdens maisītāju (krānu) montāža, remonts; • vannu, duškabīņu... montāža, remonts; • veļas un trauku mazgājamo mašīnu montāža, remonts; • ūdens apgādes... sūkņu montāža, remonts; • ūdens mīkstinātāja montāža, remonts; • attīrīšanas filtra... montāža, remonts; • gāzes iekārtu montāža, remonts; u.c. santehnikas iekārtu montāža,... remonts...
Santehnikas montāžas meistars Ziedonis Ziediņš santehnikas montāžas, demontāžas darbi, gr��das remonts.

Ремонт & Реставрация мебели


antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija un remonts. nelielu mēbeļu bojājumu... novēršana-meistara izsaukums uz mājām
Mebelu remonts mebelu restaurācija Ремонт & Реставрация мебели gr��das remonts antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija.

JUNKERS GĀZES KATLI VEIKALS un SERVISS


junkers gāzes katli, boileri un automātikas, junkers veikals un serviss. junkers siltumtehnikas serviss, junkers gāzes katlu apkope, remonts un rezerves daļas. atsaucīgi meistari un ērti... norēķini pat ar karti
Junkers veikals junkers serviss junkers remonts JUNKERS GĀZES KATLI VEIKALS un SERVISS gr��das remonts junkers gāzes katli, boileri un automātikas,.

Andrejevs Vadims


meistaru brigāde spēj veikt veida remonta darbus. dzīvokļu un visa izmēra telpas remonts. māju... būvniecība no 0 līdz atslēgai.
Gr��das remonts dzīvokļu remonts remonta darbi celtniecība un remonts meistaru brigāde spēj veikt veida remonta Andrejevs Vadims.

SIA SOLAR AK


dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu specializācija, lai arī kas tas būtu – birojs,... privātmāja vai daudzdzīvokļu māja.
Dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu SIA SOLAR AK remontdarbi apdares darbi elektromontazas darbi gr��das remonts.

sia.''Mazmiedziņi.''


santehnikas pakalpojumi. remonts. nomaiņa. uzstādīšana. kanalizācija, ūdens, apkure,sadzīves... tehnikas nomaiņa.
Santehnikas pakalpojumi. remonts. nomaiņa. santehniķi remonts gr��das remonts sia.''Mazmiedziņi.''.

ПечникЪ


mūrnieks ar 25-и gadu darba vairāk pieredzi. krāvums, remonts un jebkādu krāsnu un kamīnu... apkalpošana. optimālu konstrukciju aprēķins. alternatīvas apkures sistēmas. saskarīgi darbi. darbs pa visu latviju!
Gr��das remonts ПечникЪ mūrnieks ar 25-и gadu darba vairāk pieredzi. mūrnieks krāsnu remonts krāsnu un kamīnu krāvums.
Mēģināt meklēt: gr��das remonts