Hidroizolācija.

SIA "ALVITENS"


visu tipu un jebkādas sarežģītības jumtu hidroizolācija. balkonu, lodžiju un terašu... hidroizolācija. pagrabtelpu hidroizolācija. ne noņemot vecu līmeni, pavadām darbus ar bezšuvju... alchimica hidroizolācijas palīdzību uz poliuterānu šķidru membrānu bāzes. ūdens iejūtas... nulle, 100% adhēzija pie jebkāda seguma, augsta elastība un izturība, gaiscaurlaidība, augsta drošums un remonta vienkāršība. garantijas. atsauksmes. pieredze.
Alchimica, Hidroizolācija

SIA "ASTOKA", brigāde


hidroizolācija, siltum izolējam un remontējam dzīvojamo, komerciālo un ražošanas telpu... jumtus, pagrabus, grīdas, sienas. pielietojam tikai efektīvus un pārbaudītus materiālus un tehnoloģijas. garantijas. atsauksmes. pieredze.
Hidroizolācija, Jumta seguma remonts, Remont un apdare

IK"Būvniecība un apsaimniekošana"


ūdens patēriņa registrācijas sistēmas. búvdarbi. hidroizolācijas darbi. nekustamo īpašumu... apsaimniekošana.
Ūdensapgāde, Hidroizolācija, Apsaimniekošana

sia "Ferini"


firma īsteno pārdošanu un konsultācijas pa: membrānu pvc ( pvh ) hidroizolācijai... plastificētais polivinilhlorid un tpo, fpp ( tpo ) termopoliolefini, firmas renolit hidroizolācija... -alkorgeo un wepelen sarežģītam un atbildīga nulles darbu cikla, fundamenta hidroizolācija,... baseini - jebkuru ainu būvju. membrānu tipa jumta segumu plakaniem -alkorplan jumtiem un jumta segumi ( jumti ) ar sarežģīto cilni pa sistēmu alkordesign. jumta coverlife.šķidruma hidroizolacija un majsijumi isolcem. tvaiku caurlaidīgs un ūdensizturīgs difūzijas membrānas celtniecības plēves isospan. ekskluzīvu itālijas fresku-antiques,palladio.saules paneļi - kf solar.
Hidroizolacija, Ģeomembrāna, Freskas, Jumta segumu materiāli, SAULES PANEļI

Let-Comm


būvmateriālu pārdošana: injekcijas hidroizolācija betona remonts piemetinājumi betonā grīdas... aizsardzību no uguns krāsas polimēra eļļa - vasks kokam celtniecības darbi

Nanoaquastop


sēnītes un pelējuma likvidēšana uz sienām. cēloņu diagnosticēšana. veicam telpu termogrāfijas apsekošanu. šuvju hermetizācija, logu papildus ventilācija, sienu žāvēšana, papildu ventilācija,horizontāla hidroizolācija ar secomur nanožēlēju. pelējuma likvidēšana... ar prof.līdzekļiem. garantija. pieņemamas cenas.
Pelējuma likvidēšana uz sienām, Termogrāfijas apsekošana, Horizontāla hidroizolācija

Мастер, бригада строителей


musu specializacija - vannas istabas.parplanojums,santehniskie darbi,elektromontazs, flizes liksana,...
Dzīvokļu remonts, Vannas istabas, Konsultacijas

Building House


hidroizolācijas un remota darbi ar sistemu hyperdesmo-visa veida jumti,pamati,vannas istabas,... terases un balkoni. siltinašanas darbi ar poliuretāna putam (bēniņi,pagrabi,grīda, fāsades). hyperdesmo materiālus pardošana.
Hidroizolacija, Poliuretāna pūtas, Jumta seguma darbi

SIA "PENETRON-BALTIJA", Pārdošanas menedžeris


penetron materiālu sistēma – sešu salikto un monolīto betona un dzelzsbetona konstrukciju hidroizolācijas nodrošināšanai izmantojamu materiālu kopējais nosaukums: «penetron» –... dziļi impregnējams hidroizolācijas materiāls būtiskai ūdensnecaurlaidības palielināšanai un... mitruma kapilāras caurplūšanas caur betonu novēršanai. «penekrit» – šuvju hidroizolācijas... materiāls pilienveida sūču un ūdens filtrācijas caur plaisām, šuvēm, savienojumu vietām, komunikāciju pievades vietām, saslēgumu vietām un piedurvietām novēršanai. «penebar» - šuvju hidroizolācijas materiāls ūdens filtrācijas caur šuvēm, savienojuma vietām,... komunikāciju pievades vietām, saslēgumu vietām un piedurvietām novēršanai. «peneplag» – ūdeni aizturošs hidroizolācijas materiāls momentānai strūklojošu spiediena sūču... apturēšanai. «vaterplag» - ūdeni aizturošs hidroizolācijas materiāls ātrai strūklojošu... spiediena sūču apturēšanai. «penetron admiks» – hidroizolācijas piedeva betona maisījumiem... būtiskai betona ūdensnecaurlaidības, salizturības un stiprības rādītāju uzlabošanai. katrs materiāls ir specializēts, un tāpēc tie ir jāpielieto kompleksi.
Hidroizolācija

SIA "Constant Thermo Art"


termogrāfija, termoputas, putupoliuretāns vai hidroizolācija (polyurea) – tieši to mēs... piedāvājam jauniem un jau esošiem klientiem, lai samazinātu viņu naudas patēriņu siltumenerģijai. katrs kārtīgs saimnieks vēlas nosiltināt savu māju ar kvalitatīviem materiāliem un par pieņemamām cenām. tieši to mēs jums varam piedāvāt un neliksim jums vilties! vairāk informācijas mūsu mājas lapā un pa telefonu. mob.28449484 www.ctart.lv
Termoputas, Gaisa spraugu siltināšana, Termoputas siltināšana