Ietvju fl��ze.

Mēģināt meklēt: ietvju fl��ze

SIA"OlexA"


ietvju flīzes profesionāla piekravāšana, granītu kaltais akmens, bruģēšana ar bruģakmeni,... ceļu bortu uzstādīšana, ietvju apmaļu, asfaltēšana. stabu montāža, sētu sekciju, betona... pakāpienu, kā arī teritoriju labiekārtošana. savējā tehnika, materiāla piegāde. kvalitāte, garantija

SIA LBM


ietvju flīzes ražošana. īstā momentā izlaižas aptuveni 20 produkcijas ainas no augstvērtīga... betona. izvēle ir vairāk kā 8 pilnas izstrādājumu krāsošanas ziedi. pateicoties tehnoloģijai betona izstrādājumi ir apveltīti ar ūdens pārņemšanas zemu pakāpi, augstu izturību. flīze paliek ne slidena pie jebkuriem laikapstākļu nosacījumiem! garantija uz izstrādājumiem 5 gadus! tāpat piedāvājam ietvju flīzes piekravāšanas pakalpojumu....

Bruģēšanas Pakalpojumi


bruģētāju brigāde, strādājam - ar vairāk ka ~15 gadu pieredzi veicam visus darbus ar bruģi, celiņi, iebrauktuves, pakāpieni utt, liela pieredze un garantija padarītam darbam, ka ari uzstādām ceļa un ietvju apmales rīga, ķekava, baloži, jūrmala, varkaļi, spuņciems,... vecdaugava, kalngale utt ka ari citas vietas, bildes un info var redzēt web - www.... brugesana... c o m. palīdzam ar materiālu sagādi. šķembas, smiltis, bruģis. uz-stādam un sagādājam lietus drenāžas sistēmas. ka ari praktizējam brāķēta bruģa likšanu un pārlikšanas darbus.
Bruģis, Bruģakmens ieklāšana, Bruģēšana

SIA "KREATEX"


mēs ražojam būvdarbus par ekskavators o & k 4.5t-3.60 m dziļumā. augsnes un sagatavošanās darbi, tranšejas, bedres, skrūvju pāļi, komunikācijas darbu, ar ko un uzstādīšana montāžu un demontāžu inženierzinātņu, arhitektūras struktūras, ainavu arhitektūra arī betona izstrādājumu: dekoratīvie žogi žogs bloki flo-decor soliņi, puķu redeļu grīdām par saimniecībām skulptūra dekoratīvie robežas sākotnējie elementi ainavu dizains: izgaismotas ietvju bruģakmeņi - ekonomiska, droša ierīce zema apgaismojuma ietves, celiņi, teritorijas... lauku mājas, izklaides centri, virsmas tuvumā baseini, piebraucamie ceļi.
Ekskavators, zogi 3D, Izgaismotas brudis

ФИРМА "RADIALS D"


mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana un uzstādīšana. ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga... akmens piekravāšana. par mums mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. viņš nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru noformēšanai. mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. aktīvi tiek izmantots ainavu dizainā. papildus piegāde pa latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.
Konsultācijas, Fundaments, Fasāde
Mēģināt meklēt: ietvju fl��ze