Instrumentu ires.

Mēģināt meklēt: instrumentu ires

sia ARESON


опытная команда выполнит малярные работы. побелка. покраска складов. ангаров. ремонт офисов. квартир. договорные цены. бетонирование. фундаменты. перекрытия. весь комплекс ремонтно-строительных работ. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir instruments. remonts ir isa laika posma. pieredzejusi komanda. ligumu... cenas. опытная команда выполнит ремонт фасадов. реставрация кирпичных. деревянных зданий. покраска. штукатурка. декор. утепление. опыт. качество. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir... instruments. remonts ir isa laika posma. pieredzejusi komanda. ligumu cenas. опытная... команда выполнит ремонт фасадов. реставрация кирпичных. деревянных зданий. покраска. штукатурка. декор. утепление. опыт. качество. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir instruments. remonts... ir isa laika posma. pieredzejusi komanda. ligumu cenas. arteļ pieredzējuši meistari izpildīs... remonts fasādes, restaurāciju ķieģeļiem, koka ēkas, krāsošana, apmetumu, apdare, siltināšana. lieliska pieredze. kvalitāte ir garantēta. veikt krāsošanas darbi, krāsošanas... angārus, remonts birojiem, dzīvokļiem. demontāžu darbi. betonēšana, pamati, grīdas, viss... komplekss būvdarbu. par cenu - darījumu. артель опытных мастеров выполнит ремонт фасадов, реставрация кирпичных, деревянных зданий, покраска, штукатурка, декор, утепление. большой опыт. качество гарантируем. выполним малярные работы, побелка, покраска складов, ангаров, ремонт офисов, квартир. демонтажные работы. бетонирование, фундаменты, перекрытия, весь комплекс ремонтно-строительных работ. оцене - договоримся. опытная команда выполнит малярные работы. побелка. покраска складов. ангаров. ремонт офисов. квартир. договорные цены. бетонирование. фундаменты. перекрытия. весь комплекс ремонтно-строительных работ. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir instruments. remonts ir isa laika posma. pieredzejusi komanda. ligumu... cenas. опытная команда выполнит ремонт фасадов. реставрация кирпичных. деревянных зданий. покраска. штукатурка. декор. утепление. опыт. качество. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir... instruments. remonts ir isa laika posma. pieredzejusi komanda. ligumu cenas. опытная... команда выполнит ремонт фасадов. реставрация кирпичных. деревянных зданий. покраска. штукатурка. декор. утепление. опыт. качество. veikt remonts sienas, starpsienas, gridas. demontazas darbi. remonts angarus. fasades darbi. remonts koka eku. ir instruments. remonts... ir isa laika posma....
Sia ARESON remonts instrumentu ires опытная команда выполнит.

PANELTIM NV


daudzfunkcionālais strukturētais paneltim® sendvičpanelis ir viegli apstrādājams, tai pat... laikā izcili izturīgs un stabils pret ārējām ietekmēm. apstrādā ar parasto rokas instrumentu... komplektu un specializētiem metināšanas instrumentiem plastmasai. paneltim® paneļi ir... ārkārtīgi izturīgi pret jebkādām ārējām ietekmēm, mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem, stabili pastāvīgo un šoka slodžu apstākļos, triecienizturīgi. paneļu darba temperatūra : no -40°c līdz +80°c. paneļa hermētiska iekšējā šūnu struktūrā nodrošina iespēju piestiprināt aprīkojumu un mehānismus tieši pie paneļa virsmas, papildus nepastiprinot... konstrukcijas; izcila skaņas izolācija un peldspēja.
Sendvičpanelis plastikāti tvertne PANELTIM NV daudzfunkcionālais strukturētais paneltim® instrumentu ires.

Vestavia


kompānija vestavia ir plaša profila metālapstrādes uzņēmums, kura ražo nestandarta... alumīnija, nerūsējošā tērauda konstrukcijas un izstrādājumus pēc individuāla pasūtījuma. alumīniju, nerūsējošo tēraudu konstrukcijas parasti izmanto būvniecībā (remontos, rekonstrukcijās), administratīvo, sabiedrisko, rūpniecisko un komerciālo īpašumu, un mazākā mērā arī dzīvojamām ēkām. alumīnija profilu tehniskās iespējas ļauj ražot konstrukcijas ar praktiski neierobežotu izmēru, arhitektūras un konfigurācijas iespējās. alumīnija konstrukcijas tirgus specifika ir tāda, ka gandrīz 90% no pasūtījumiem ir individuāli... pasūtījumi, t.i., katrs pasūtījums lielākā vai mazākā mērā atšķiras no pārējiem.... metālapstrādes kompānija "vestavia" veic visa veida virpošanas un frēzēšanas darbus augstā... profesionālā līmenī. detaļu izgatavošanu veicam uz vācu un japānas cnc darbagaldiem. mehāniski uz darbagaldiem var apstrādāt līdz 600mm diametrā 1000mm garas detaļas ar 0.01mm precizitāti. viena no metālapstrādes kompānijas vestavia prioritātēm ir dažādas... sarežģētības pakāpes virpošanas un frēzēšanas darbi. veicam virpošanas un frēzēšanas... darbus pēc klienta skicēm, rasējumiem vai detaļu piemēriem. pasūtījumus detaļu apstrādei pieņemam jebkuros apjomos. detaļu apstrāde mazos vai vidējos partijas apjomos sērijveida detaļu ražošana ilgtermiņā eksperimentālo detaļu ražošana vienā eksemplārā lai sasniegtu maksimālo precizitāti detaļu ražošanā virpojot, frēzējot un urbjot mēs izmantojam... visaugstākās kvalitātes instrumentus. mūsu klientiem mēs garantējējam agstākās... precizitātes kvalitāti izpildot virpošanas, frēzēšanas un urbšanas pakalpojumus uz... mūsdienīgām cnc un universālām virpošanas iekārtām. lielais metālapstrādes "vestavia"... darbnīcas potenciāls ļauj kvalitatīvi apstrādāt visdažādākās formas (cilindriskas, koniskas formas) detaļas un mezglus. bez tam virpošanas pakalpojumi ietver vītņu iegriešanu... (iekšējo un ārējo). _a href="http://www.alargons.lv/"_metālapstrādes kompānija_/a_
Alumīnija metināšana metālapstrāde argona metināšana metāla konstrukcijas precīzo urbumu atjaunošana virpošanas un frēzes darbi nerūsējošā tērauda metināšana gultņu sēžu atjaunošana koordinātu izvirpošana cnc virpošana kompānija vestavia ir plaša profila instrumentu ires Vestavia.

Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd


kompānija zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd tā ražo plašu kamīnu ieliktņiem, krāšņu, apkures katlu, krāšņu, pašu ražošanu. pilns produktu klāsts uzņēmums zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd tā ir pamatota. kompānija specializējas arī izstrādājot... dārza instrumenti, lauksaimniecības tehnikas un citiem produktiem. gada ražošanas jauda ir... vairāk nekā 1 miljons komplekti visu dārza instrumentu veidus un vairāk nekā 100 000 komplekti... bioenerģijas iekārtām saskaņā ar starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ar starptautiskajiem sertifikātiem. uzņēmums ievēro attīstības stratēģijai augsto tehnoloģiju ražošanas, augstas kvalitātes, zema enerģijas patēriņa un zemu emisijas produktiem. vadošās tehnoloģijas, lai veicinātu būvniecību zemu oglekļa emisiju ekonomiku, ekoloģiskā civilizācijas un harmonisku attīstību, cilvēka un dabas - galvenais mērķis zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd mēs esam izveidojuši ilgtermiņa sadarbības attiecības ar vairākiem... pētniecības institūtiem un universitātēm.
Instrumentu ires kompānija zhejiang zhongli tools manufacture co, kamīni krāsnis apkures katli Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd.

SIA AVEMAR LTD


struktūras dekoratīvie apmetumi iekšējiem un ārējiem darbiem,dekoratīvās krāsas, venēcijas apmetums, ump - ugunsizturīga magnezīta plate,darba apģērbi weldas,smilšstrūklas un metināšanas darbi. smilšu strūkla. metālkonstrukciju attīrīšana un krāsošana,ēku fasāžu siltināšana,remonts,pretkorozijas materiali,celtniecibas instrumenti,lakas krasas... limes,špakteļmassas,hidroizolācija,karstumzturīgas lakas,krāsas sienām un griestiem, kas ir... izturīgas pret mitru uzkopšanu un nodilumu,pretkorozijas apstrade.
Magnezita platne apdares materiali pretkorozijas apstrade SIA AVEMAR LTD struktūras dekoratīvie apmetumi iekšējiem un instrumentu ires.

SIA "TAG būve"


piedāvājam brigadiera pakalpojumus ar savu brigādi. visi darbi sākot ar betonēšanu līdz pat krāsošanai. iepērkam visus nepieciešamus būvmateriālus ar atlaidēm un labu kvalitāti. ir... savs instruments un auto. palīdzēsim ar projektētāju un dizaineru. visādā veidā palīdzēsim... projekta efektīvajā realizēšanā, noturēsim darbu termiņus un budžetu. netērējiet pa velti savu laiku, nervus un naudu - noalgojiet normālus, kulturālus meistarus bez dzeršanas un meliem.
Telpu remonts remonta darbi pieredzējis meistars SIA TAG būve instrumentu ires piedāvājam brigadiera pakalpojumus ar savu.

SIA "BIVAT"


šobrīd mēs piedāvājam: žogi (sētas): betona stabi pasētas vairogi no lapegles vairogi no... metāla vārti un vārtiņi vārtu automātika uzstādīšana grīdas un terases dēļi apšuvuma dēļi no ciedra un lapegles lapenes dārza un celtniecības mājiņas dārza mēbeles dārza dekors soli kāpsētām guļbūves mājas no profilēta līmēta brusa mājas pēc norvēģijas tehnoloģijas kāpnes margas balkoni nožogojumi interjera detaļas mēbeles elementi ciedra plāksnes mēbelēm par lapegli : galvenās lapegles koksnes iezīmes - ļoti stingrs, pat salīdzinājumā ar ozolu, tādēļ ļoti izturīgs, pārspēj visus pārējos mūsu piedāvātos koka veidus; pie tam piesātināta ar tās īpašajiem sveķiem, šī koksne ir pasargāta no... dažādu kukaiņu (ķirmju) uzbrukumiem. arnolds f.p. „krievijas mežs” t.p., daļa 1, krājums,... 1898 g., lpp. 474 lapegles koksne ir ļoti izteiksmīga, pat mazā fragmentā ir raksturīgas krāsu... pārejas no medus – dzeltenās līdz tumši sarkanajai. āzijas tautu episkajās teikās lapegle tika pielūgta kā varas, ilga mūža un nepārtraukti atjaunojošas dzīves simbols. līdz ar to, lapegli apzīmē kā nomierinošu koku. tā ārstē nervus, it sevišķi ja tos pavada melanholijas un depresijas lēkmes. tās ietekme palīdz saskatīt dzīves labo pusi. salīdzinot ozola un lapegles koksni, ir grūti nepamanīt, ka lapegle ļoti maz atpaliek no ozola stingrības ziņā,... bet pārspēj to izturībā. pie tam ņemot vēra īpašajām sveķu iezīmēm lapegle ar laiku kļūst tikai izturīgāka. vēl vairāk, atšķirīga lapegles īpašība, ka tā ir izturīga pret... pūšanu. nokritušas lapegles ziemeļu taigā, vēl xviii gadsimtā, apaugušas ar sūnām un piepēm, joprojām ir ar pilnīgi veselu stumbru. ir zināmas, ka piemēram, daudzas ēkas, kuras ir... izgatavotas no lapegles 200 – 300 un pat vairāk gadu atpakaļ, ir saglabājušās līdz... mūsdienām. slavens zinātnieks koksnes jautājumos, profesors s.i. vinins norādīja, ka ir... atrasti lapegles ēkas, kuras ir eksistējušas pat 1800 gadus. sargu torņi bratskā, pārvietoja... no plūdu zonas, kā valsts pieminekļi; parketa grīdas ostankinas pilī, kura piederēja grāfiem šeremetjeviem. maskavas kremļa baznīcu iekšējās apdares detaļas un vasīlija svētlaimīga baznīca, ziemas pils logu rāmji – tas viss ir pierādījums, ka lapegles koksne var kalpot... simtiem gadu bez antiseptiskās apstrādes (speciāla apstrāde ar ķīmiskām vielām). venēcija tika būvēta v – ix gadsimtā. apmēram 400 tūkstoši lapegļu stumbru tika iedzīti zemē, lai nostiprinātu pamatnes dažādām ēkām. 1827 gadā, vai arī 1000 gadus pēc tam, daļa balstu tika izpētīti. lēmumā par to izturību tika teikts, ka lapegļu stumbri, uz kuriem balstās pilsētas zemūdens daļa ir gluži kā pārakmeņojusies. koks ir kļuvis tik ciets, ka ne tikai... cirvis, bet arī zāģis to var knapi skart. nedaudz agrāk 1785 – 1790 gados, itāliešu... vēsturnieks tentori, „venēcijas vēsture” daudzo sējumu autors, rakstīja, ka venēcijas iedzīvotāju labklājību uztur pālu celtņu stabilitāte pilsētā uz salām, tie izgatavoti no lapegles. no šejienes rodas secinājumi par labu tam, ka jau gadsimta vidū lapegle bija slavena kā „mūžības koks” (pēc tetorī teiktā) un šis uzskats pastāvējis daudzās eiropas... valstīs. lapeglei piemītot fiziski – mehāniskām īpašībām, tās koksne līdz ar to pieprasa speciālu tehnoloģisku pieeju pie tās apstrādes. to ir grūti apstrādāt ar ierastajiem... instrumentiem, to žāvējot ir jāievēro noteikts režīms, lai tā nepāržāvētos un... nesaplaisātu. vēl nesen koksnes apstrādes mūsdienīgu iekārtu trūkums mūsu valstī, it sevišķi žāvēšanas iekārtu, neļāva lapeglei kļūt pienācīgi labi pārstāvētai. pēdējos gados situācija mainījās: lapegles izstrādājumi pelnīti ir iekarojuši tirgu....
SIA BIVAT šobrīd mēs piedāvājam: žogi (sētas): betona instrumentu ires lapegles koksnes terases dēli grīdas dēli.

SIA "JUSV TRADE"


sia “jusv trade” pieder veikals, kas atrodās rīgā, maskavas 37. veikala divos stavos ir... piedāvāts plašsceltniecības, būvmateriālu un profisionālo instrumentu klāsts, no labi... pazīstamiem ražotājiem un preču markām: knauf, weber, sakret, kiilto, sadolin, dufa, pro, topex, irwin, hardy, marbet, lentex, classen un citiem. veikals orientējās uz profesionāliem... pircējiem, tāpec katrs var saņemt kompitencu konsultāciju un atrast visu nepieciešamo... celtniecībai un remontam. mēs pidāvājam vairāk nekā 10000 preču nosaukumu, kuru mums pigādā... ap 100 piegādātāji. sia “jusv trade” pārstāv daudz pazistamas preču markas: lentex floors - linolejs, grīdas segumi. trend tapety - visas tapešu veidi. marbet design - dekoratīvie elementi no putoplasta. pro - krāsas, ķite, gruntis. marbet style - mēbeles mājai un birojam.... topex, hardy, crownman - rokas instruments. farbex - dispersijas , alkīda krāsas, gruntis. ledis -... plastmasas plāksnes iekšējiem un ārējiem darbiem. savinge - šķīdinātāji, autolīdzekļi. defort, stomer - elektroinstrumenti. irwin - urbji, instruments. smart - instrumenti , enkuri,... stiprinājumi. germa flex - abrazīvi materiāli un diski. floraland - dārza instrumenti ,... mēbeles. netlux - elektroinstolācija, pagarinātāji iskra - lampiņas,aksesuāri. alfa elektrik - rozetes, slēdži. marius - maisītāji, santehnika. tādeļ mēs varam nodrošināt augstu preču kvalitāti un piedāvāt klientām izdevīgās cenas. piedāvātājs preču un cenu assortiments var apmierināt kā celtniecības firmas, tā arī individuālo pircēju. sia “jusv trade”... piedāvā: plašu pakalpojumu spektru liels prieču assortiments celtniecībai, remontam un restourācijai, kurš sastāv no vairāk nekā 10000 preču nosaukumiem, kas pastāvīgi atjaunojās... kvalitatīvās preces jebkurai gaumei un maksātspējai, sakot no amatnieka līmeņa profesionālām līmeniem konkurentspējīgās cenas līmeni, kas nodrošināts ar veiksmīgi organizētu sadarbību ar piegādātājiem, kā arī ar tiešam piegādēm no rūpnīcas- ražotāja efektīvo atlaižu sistēmu mūsu pastāvīgiem klientiem pasūtijuma komplektāciju un piegādi visā latvijā, krāsu tonēšana vairāk nekā 1100 toņos...

SIA OM Tools


sia om tools ir 2015. gadā dibināts uzņēmums. mūsu pirmsākumi ir meklējami holandē, 2012.... gadā uzsākot veiksmīgu darbību internetā, kā uzņēmums tools88. uzņēmums ir sekmīgi... darbojies holandes tirgū un ar 2015. gadu esam atvēruši filiāli latvijā. mūsu mērķis ir... piegādāt kvalitatīvus instrumentus gan privātpersonām, gan izveidot veiksmīgu sadarbību ar... lielākiem un pavisam maziem uzņēmumiem. visas piedāvātās preces internetveikalā ir pieejamas... uzreiz mūsu uzņēmuma veikalā - jelgavā, kr. barona ielā 40 (jelgavas mašīnbūves teritorijā). nodrošinam piegādi visā latvijā, kā arī eiropā...

Pre construction


labdien! mēs piedāvājam veikt visa veida demontāžas darbus, teritorijas labiekārtošanas darbus, uzkopšanas darbus, būvgružu savākšanu. mēs piedāvājam: 1. darbus uzsākt nekavējoties jau nākamajā dienā vai pasūtītāja interesēs. 2. izpildām darbus kvalitatīvi, ar iekļaušanos termiņos. 3. neuzpūstas cenas. mēs: 1. veicam visa veida demontāžas/nojaukšana s darbus visa veida ēkam vai to daļām. 2. veicam visa veida sagatavošanu remontam, renovacijai vai pārbūvei. 3. atkritumu izvešana. 4. delikātā demontāža saglabājot materiālu. 5. teritorijas labiekārtošanu, uzkopsšanu gan pēc domontāžas darbiem vai tā pat vien. 6. betonu grīdu, kāpnu u. c betona izstrādājumu demontāža. 7. metāla konstukciju demontāža bezmaksas. daram visu kas saistits ar iepriekš minēto. mums ir visi nepieciešamie instrumenti, transports utt. strādājam pa visu latviju.... zvaniet vai rakstiet, vienojamies, strādājam.
Pre construction instrumentu ires labdien! mēs piedāvājam veikt visa veida demontāžas darbi demontāža ēku demontāža.
Mēģināt meklēt: instrumentu ires