Interjeru noformējums.

Mēģināt meklēt: interjeru noformējums

D-Art Studio


mums ir vairāk kā 15 gadu pieredze sienu apgleznošanā , dekoratīvajā sienu apdarē, interjera... mākslinieciskajā noformēšanā un dizainā. visi mūsu speciālisti ir pabeiguši latvijas mākslas akadēmiju. mūsu portfolio piedāvājam ieskatu dažos no lielākajiem projektiem ,kā baltic beach hotel jūrmalā islande hotel rīgā esam izpildījuši daudz pasūtījumu strādājam ar klasiskajām tehnoloģijām ,kā arī jauniem materiāliem un avangardiskām idejām interjeru... noformējumā.tas ļauj īstenot praktiski jebkurus projektus. mēs augstu vērtējam individuālu... pieeju katram klientam un garantējam kvalitāti un augstu profesionālismu,lai izpildītu katru jūsu ideju un vēlēšanos par optimālu cenu.
Sienu apgleznošana, Sienu dekors, Mēbeļu apgleznošana

V&V WOOD STUDIO


ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana, projektēšana, koka interjeru un koka priekšmetu... izgatavošana, kokgriezumi, koka skulptūras, koka virpojumi, mēbeles pēc pasūtījuma, izgatavošana pēc individuāla projekta
Kokgriezumi, Mēbeļu projektēšana, Mēbeles pēc individuāla projekta

MISURA


interjera un ainavas dizains. dizains ir interjeru projekti - dzīvokļi, mājās, veikala,... kafejnīcas, restorāna. stilistisks lēmums. apgaismojuma, mēbeles, aksesuāru, krāsu gammas izraudzīšana.

Expression studio design


dizaina projekta izstrāde līdz objekta nodošanai "zem atslēgas". dizaina studija "expression" piedāvā savus pakalpojumus interjeru projektēšanas jomā: dzīvojāmo, sabiedrisko un... komerciālo telpu dizaina projektu izstrāde pilna darba dokumentācijas pakete interjeru... vizualizācija rekomendācijas par apdares materiālu izvēli interjera komplektēšana ar... mēbelēm, gaismas tehniku aksesuāriem dekorēšana autoruzraudzība visi būvdarbu veidi sienu apgleznojums uzzināt vairāk par mums jūs varēsiet apmeklējot mūsu saiti www.expression.lv vai piezvanīt mums pa tālruni. bezmaksas izbrauciens uz objektu un bezmaksas konsultācija!
Dizains, Interjera dizains, Dizainera pakalpojumu

ФИРМА "RADIALS D"


mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana... un uzstādīšana. ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga akmens piekravāšana. par mums mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. viņš nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru... noformēšanai. mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. aktīvi tiek izmantots ainavu dizainā. papildus piegāde pa latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.
Konsultācijas, Fundaments, Fasāde

SIA Meridiāns


dažādu materiālu apstrāde ar frēzēšanas – gravēšanas iekārtām ar cnc, 2d un 3d modelēšana. māksliniecisko formu izgatavošana ar frēzēšanas – gravēšanas iekārtu palīdzību: - suvenīri, - izkārtnes, - interjeru elementi, - dekoratīvie režģi, - griezti... apmali, vārsti, karnīzes un balustri un citi, - ikonas un dekoratīvie panno, - koka trauki, formas cepšanai.
Kokapstrāde, 2D un 3D modelēšana, 2D un 3D CNC frēzēšana

SIA "Design Laboratory"


sia "design laboratory" - profesionālu dizaineru, web dizaineru un programmētāju komanda, kas ir spējīgi izstrādāt ekskluzīvu projektu, kas apmierina mūsu klienta interesēm. par daudzgadēju darba pieredzi mēs realizējām lielu projektu daudzumu dažādos stilos un virzienos. dzīvojamo un sabiedrisku interjeru dizains, web dizains, jebkuras sarežģītības programnogo nodrošinājuma... radīšana, tas ir mūsu pakalpojumu ne pilns uzskaitījums. papildus virziens mūsu kompānijas darbībai ir izraudzīšana un ekskluzīvu preču piegāde jūsu interjeram....

sia REORKS


atšķirīgu dizaineru iecerēšanu izpilde, dizainera pakalpojuma - interjera, sadarbība ar... dizaineru studijām. jūsu idejas ir mūsu realizācija.

Natalija Mitina, Interjera dizainere


visu veida telpu interjera dizaina pakalpojumi – dzīvokļi, mājas, biroji, restorāni,... kafejnīcas, veikali, nakts klubi. koncepcijas izveidošana, fotoreālistisko telpu attēlu izstrādāšana un pilnas komplektācijas dizaina projekts ar visiem nepieciešamiem darba dokumentiem. apdares materiālu, mēbeļu, santehnikas un gaismekļu izvelē. autoruzraudzība un interjera dekorēšana....

SIA "Trans Team""


mūzikas un gaismas tehnikas pārdošana kā profesionālajai, tā arī individuālajai lietošanai; mūzikas un gaismas noformējuma izpildīšana pēc individuālā pasūtījuma; visu veidu mūzikas... un gaismas iekārtu montāža/demontāža; skaņas un disko apgaismojuma projektēšana visa veida telpām; mūzikas un gaismas iekārtu apkalpošana un profilakse.
Mēģināt meklēt: interjeru noformējums