Jumta seguma remonts.

Mēģināt meklēt: jumta seguma remonts

BV BŪVE


izpildām remonts-celtniecības darbu visu kompleksu. izmantojot mūsējus pakalpojumus jūs... saņemat: . celtniecības pakalpojumu pilns spektrs . profesionāla pieeja . darbu izpildes augsta kvalitāte . celtniecības termiņu precīza ieturēšana . visu būvdarbu izpilde, tikai ar savējo štatu . saudzīga attieksme pret jūsu interesēm. strādājam gan ar privātām, gan ar juridiskām sejām. gaidām jūs uz mūsējiem objektiem tieši tagad! www.bvbuve.lv
Celtniecība un remonts krastu nostiprināšana māju būvniecība skārdu darbi apdare iekšdarbi rekonstrukcija apdares darbi jumta segumu darbi fasāžu darbi betonēšana krāvums montāža izpildām remonts-celtniecības darbu visu BV BŪVE jumta seguma remonts.

SIA AK Building Contractor


profesionāli jumiķi, sniedz augstas kvalitātes būvdarbu pakalpojumus. ar pieredzi vairākas eiropas valstis. uzmērīs par velti. strādā ar dažāda veida jumta sagumu. uzkausējamie, bituma... šhindeļu, metāla, visa veida dakstiņš vejkastu un notaksistēmas uzstādīšana jumta logu... montāžu sparu montāžu materiāli piegāde strādājam visā latvijā.
Jumta seguma remonts SIA AK Building Contractor jumts jumta seguma remonts ūdensnoteku sistēma profesionāli jumiķi, sniedz augstas kvalitātes.

SIA Jumtinieks


sia “jumtinieks” ir profesionāls jumiķu uzņēmums, orientēts uz individuālu apkalpošanu un... augstu servisa līmeni. pateicoties firmas vadītāja un meistaru pieredzei un godprātīgam darbam, esam veiksmīgi realizējuši visdažādākos jumtu projektus, par prioritāti izvirzot darbu ar... mīkstajiem jumtu segumiem – gan industriālajos objektos, gan privātajā apbūvē. mūsu... specializācija: plakanie un slīpie jumti – kvalitatīvs jumtu remonts vai ieklāšana, jumtu... defektu un bojājumu novēršana; jumtu siltināšana un skārda darbi....
Jumta seguma remonts jumta siltināšana jumtu darbi jumta seguma remonts sia “jumtinieks” ir profesionāls jumiķu SIA Jumtinieks.

Oreiva SIA


industriālā alpīnisma pakalpojumi, industriālāis alpīnisms, šuvju hermetizācija, fasādes darbi, montāžas darbi, fasādes apmetuma remonts, ķieģeļu fasādes remonts, monolītas jostas... remonts, fasādes siltināšana, stiklu, logu, vitrāžu mazgāšana, fasāžu mazgāšana... (tīrīšana), jumtu mazgāšana, sniega tīrīšana, starppaneļu šuvju hermetizācija, ūdens... noteku montāža, video novērošanas kameru uzstādīšana un montāža
Industriālais alpīnisms jumta seguma remonts fasāžu remonts jumta seguma remonts industriālā alpīnisma pakalpojumi, Oreiva SIA.

LaiksCelt.lv SIA


ik viens, kam bijusi saistība ar celtniecību apstiprinās, ka pats svarīgākais pirms ķerties pie darba ir saprast – ko vēlies izdarīt. pēc tam seko – kā to izdarīt. un, kad atbildēts uz šiem abiem jautājumiem ir vērts ķerties klāt darbiem. ko jūs vēlaties izdarīt? veikt iekšējās un ārējās apdares darbus, ievilkt elektroinstalāciju, sākt celt no pamatiem vai izdarīt pēdējās korekcijas pirms spāru svētkiem? nomainīt jumta segumu un ielikt jaunus... logus, labiekārtot mājas pagalmu vai lauku sētu, uzlabot vai pilnībā nomainīt siltumizolāciju? kā to izdarīt? parasti, lai iegādātos būvmateriālus, jums nāktos braukt uz kādu milzīgu būvmateriālu veikalu, meklēt konsultantu, pasūtīt nepieciešamo, doties pie kases, piebraukt pie rampas, iekraut materiālus un braukt atpakaļ uz objektu. skaidrs kā diena - tas aizņem laiku. pie mums iespējams iegādāties būvmateriālus neatejot no sava datora. tas ir ātrāk, ērtāk un vienkāršāk. kad materiāli iegādāti – mēs tos nogādāsim jūsu norādītajā vietā. nepieciešamos būvmateriālus iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā vai pa tiešo – zvanot klientu menedžeriem. laiks ķerties klāt darbiem! ja skaidrs ir tikai viens – laiks ķerties klāt darbiem – taču aizvien nav skaidrs kādus materiālus izmantot un ar ko sākt – droši zvani mūsu klientu menedžeriem. viņi prot ne tikai pārdot, bet arī ieteikt labākos, konkrētajam projektam un budžetam atbilstošākos celtniecības materiālus. kontakti atrodami šeit: http://www.laikscelt.lv/lv/kontakti/ vārdu sakot – pie mums jūs atradīsiet visu nepieciešamo mājas remontam vai celtniecībai. laiks celt - ātrāk, ērtāk... un vienkāršāk nekā būvmateriālu veikalos vai bāzēs.
LaiksCelt.lv SIA ik viens, kam bijusi saistība ar celtniecību būvmateriāli būvmateriālu interneta veikals būvmaterialu tirdzniecība jumta seguma remonts.

SIA BARONA JUMTI


jumta krāsošana. ilgmūžīgākam cinkotā skārda jumta kalpošanas laikam ir jāveic tā pareiza... kopšana. viens no svarīgiem nosacījumiem ir jumta seguma krāsošana. pareizās krāsas un darba... tehnoloģijas izvēle ir atslēga jūsu jumta ilgmūžīgumam. jumta sagatavošana krāsošanai: 1)... ja ir palikusi vecā krāsa, tā tiek pilnībā notīrīta; 2) liekie netīrumi tiek novākti no jumta; 3) atkarībā no nepieciešamības tiek veikts seguma remonts; 4) jumta virsma tiek mazgāta... ar augstspiediena aparātu karcher; 5) jumts tiek attaukots (ja ir nepieciešams); 6) segums tiek... gruntēts; 7) tiek uzklāts krāsas pamatslānis.
Jumta krāsošana. ilgmūžīgākam cinkotā skārda jumtu krāsošana jumtu darbi jumts jumta seguma remonts SIA BARONA JUMTI.

EFTA LAT


firestone rubbergard® epdm membrāna. firestone rubbergard® jumtu sistēmu galvenā komponente ir... epdm vienas kārtas sintētiska kaučuka membrāna, kas tiek izgatavota no etilēn – propilēn – dijēna terpolimēra, kas sajaukts ar sodrējiem, eļļām, vulkanizējošām un tehnoloģiskām piedevām. šis maisījums tiek kalandēts lielās loksnēs un vulkanizēts. tiek ražoti arī armēti un ugunsdroši epdm segumi. firestone rubbergard® epdm membrāna tiek ražota ruļļos... līdz 15 m platumā un garumā līdz 61 m, kas samazina šuvju skaita un samazina ieklāšanas laiku. firestone rubbergard® epdm membrāna ir pilnīgi vulkanizēta membrāna, kas satāv no epdm polimēra un sodrējiem, un tai ir augsta pretestība pret ozona un ultravioleto starojumiem. ņemot vērā to, ka membrānā nav degšanas plastifikātoru un inhibītoru, tās īpašības paliek stabilas un nemainīgas, tā nodrošinot jumta ilgmūžību. firestone rubbergard® epdm mebrāna... saglabā lokanību pie –45 °c temperatūras, tai ir spēja pagarināties vairāk kā par 300%, pielāgojoties ēkas konstrukcijas novirzēm un temperatūras svārstībām. firestone epdm pārklājums neprasa nopietnus izdevumus ekspluatācijā. pat pēc ilgstošas ārējās vides ietekmes uz pārklājumu, membrānas remontu var viegli veikt ar firestone quickseam®... pašlīmējošo materiālu palīdzību. šī īpašība kopā ar ilgmūžību un konkurētspējīgu cenu epdm jumtu segumu sistēmu montāžā, nodrošina ļoti mazus ekspluatācijas izdevumus. mēs... piemeklēsim tieši jums piemērotu, ekoloģiski drošu jumtu segumu risinājumu. montāžas darbi... tiek veikti visā latvijas teritorijā.
EFTA LAT firestone rubbergard® epdm membrāna. firestone firestone epdm membrāna epdm rubbergard firestone jumta seguma remonts.

www.jumta-darbi.lv


vajadzīgs jumts? palīdzēsim uzbūvēt. tek jumts? palīdzēsim novērst. iepriekšējie... ''meistari'' nav izdarījuši visu ka vajag? ari te varām līdzēt. kvalitāte it visā, gan risinājumā, gan materiālu izvēlē, gan darba izpildījumā. tikai tā ir iespējams iegūt drošu jumtu, kas nevainojami kalpos ilgus gadus. mēs izveidosim jums drošu jumtu. garantija no 2-... 10gadi, atkarībā no veicamajiem darbiem un izmantojamajiem materiāliem. mūsu kredo ir kvalitāte un mūsu motivācija ir mūsu reputācija. mēs esam pašnodarbinātu, profesionālu jumiķu brigāde, un strādājam bez starpniekiem un vagariem. mums ir svarīgi, lai jums tiešām viss būtu labi vairāk informācijas mūsu mājas lapā w w w. jumta-darbi. l v...
Www.jumta-darbi.lv jumta seguma remonts skardnieks jumta seguma darbi vajadzīgs jumts? palīdzēsim uzbūvēt. tek jumta seguma remonts.

celta i.k


koka karkasa māju celtniecība pēc kanādas tehnoloģijas, konsultācijas materiāla izvēlē un viņa pielietošana karkasa celtniecībā. neapstrādātu dēļu fasādes- ekonomiski, vienkārši un ilgam laika. terases un balkoni. jumta konstrukciju izveide un seguma likšana. viss ģeniālais... ir vienkāršs.
Jumta seguma remonts celta i.k koka karkasa celtnieciba jumta seguma remonts bīstamo koku zāģēšana koka karkasa māju celtniecība pēc kanādas.

Meistars Kristofs Girgensons


pakalpojumi: konsultācijas pirms dzīvokļa, privātmājas u.c. iegādes demontāža un būvgružu izvešana dizains sagatavošanas darbi hidroizolācijas darbi sienu un griestu protezēšana, atjaunošana, līdzināšana dažāda veida reģipša darbi starpsienu un citu jaunu konstrukcijas elementu izveide ar profiliem un kokmateriāliem senu koka, mūra sienu un starpsienu protezēšana elektroinstalācijas darbi špaktelēšana krāsošana santehnikas darbi metināšanas un jaunu metāla daļu izgatavošanas darbi kaļķa apmetums (pamatā) un citu viedu apmetums flīzēšana un flīžu šuvju atjaunošana logu nomaiņa un aiļu apdare (antīko logu protezēšana un atjaunošana) durvju nomaiņa un aiļu apdare ķieģeļu un akmensmūru šuvju atjaunošana grīdas sagatavošana jaunu materiālu ieklāšanai un pilna koka grīdas atjaunošana ar protezēšanu kaļķa apmetuma un ģipša detaļu (karnīzes, rozetes, pilastru u.c.) protezēšana un pilna atjaunošana pirts lāvu izgatavošana seno pagrabu atjaunošana (grīdas, sienas, arkas, griesti) fasādes apdare un atjaunošana skursteņu atjaunošana jumta seguma maiņa (dakstiņi un bitumena... šindelis) dažādi cita veida un sarežģītības darbi. atjaunošanas darbus veicam visā latvijā un ārpus valsts robežām. līgumi tiek slēgti gan privātiem darbiem, gan juridiski! neliela apjoma remontdarbus veicam rīgā un pie pilsētas tuvuma piegulošajā apkārtnē ( no baložiem... līdz ķekavai, no dārziņiem līdz salaspilij, no mārupes līdz olainei u.c.), jūrmalas pilsētas robežās un vidzemes jūrmalā (no mangaļiem līdz skultei).
Kaļķa apmetums flīzēšana dekoru atjaunošana pakalpojumi: konsultācijas pirms dzīvokļa, Meistars Kristofs Girgensons jumta seguma remonts.
Mēģināt meklēt: jumta seguma remonts