Kapitalais remonts.

Mēģināt meklēt: kapitalais remonts

meistars Matīss www.remonto.lv


veicam iekštelpu kosmētiskos un kapitālos remontdarbus. 14 gadu darba pieredze celtniecībā,... strādājam ātri un kvalitatīvi. sastādām tāmi pirms darbu uzsākšanas. no pamatiem līdz atslēgai. špaktelējam, apmetam, armējam, krāsojam, līmējam tapetes, ieklājam laminātu, kavrolīnu, skrūvējam, līmējam regipsi, flīzējam, elektro instalācija darbi, montējam durvis logus, loga un durvju aiļu izveide, santehnikas darbi, grīdu izveide osb vai betons, piekaramie griesti un starpsienas, dzīvokļu pārplānošana.
Kapitalais remonts remontdarbi iekšēja apdare dzīvokļu remonts meistars Matīss www.remonto.lv veicam iekštelpu kosmētiskos un kapitālos.

SIA REAL BŪVE


veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. dzīvokļu, biroju, privātmāju kapitālo vai... kosmētisko remontu. izpildīsim visus uzdevumus, kuri saistīti ar remonta un apdares darbiem: -... telpu pārplānošana; - krāsošanas un apdares darbi; - elektromontāžas darbi; - santehnikas darbi; - materiālu iegāde un piegādes nodrošināšana. piedāvājam pasūtīt jūsu dzīvokļa vai mājas kosmētisko, kapitālo vai eiroremontu. saņemot pieteikumu par remontu, mūsu... speciālists dodas uz jūsu īpašumu, lai novērtētu turpmākos darbus. uz vietas tiks veikti nepieciešamie mērījumi un tiks izrunāti visi jautājumi, kuri saistīti ar plānoto remontu:... dizaina iespējas, apdares darbi, materiāli un tehnoloģijas, ka arī par remonta grafiku.... sastādam remonta kopējo tāmi (pilnu projekta budžetu), ņemot vērā visus izdevumus gan... darbiem, gan arī materiāliem. jūs skaidri zināsiet, kādus izdevums būs jāiztērē dzīvokļa remontam un variet mierīgi plānot savu budžetu. sadarbojoties ar mums, jūs saņemsiet tikai... kvalitatīvus pakalpojumus par samērīgām cenām un veikto darbu 3 gadu garantiju. mēs izdarīsim visu iespējamo, lai remonts būtu maksimāli komfotabls. piezvaniet un mēs būsim priecīgi... pārvērst jūsu remonta idejas realitātē!...
Kapitalais remonts kapitalais remonts dzīvokļu remonts remonts-celtniecības darbi veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. SIA REAL BŪVE.

Mаster Pro


plašu profilu meistars izpildīs jebkurus apdares darbus: -kosmetisko,kapitalo,remontus - reģipša... konstrukcijas - starpsienu uzst. - piekaramie gresti (reģipsis,armrstrong.) - apmetuma darbi - krāsošana - tapešu līmēšana - lamināta ieklāšana - logu un durvju uzstādīšana - arkas - dažadu slēdžu uzst.un citi darbi pec remonta taisam kompleksa tīrīšanu. nedārgi un... kvalitatīvi.pieredze celtniecībā vairak pa 15g. piedavajumus lūdzu sutiet uz e-mail: dagnis78@gmail.com vai zvaniet.
Telpu remonts plašu profilu meistars izpildīs jebkurus apdares Mаster Pro kapitalais remonts.

SIA JUSV TRADE


бригада строителей при магазине стройматериалов (...
Бригада строителей при kapitalais remonts SIA JUSV TRADE строительно-ремонтные работы строительные материалы опытная бригада.

SIA "Bervals"


строительная фирма выполняет все виды строительных и...
Kapitalais remonts строительная фирма SIA Bervals celtniecība un remonts remontdarbi apdares darbi.

Aleksandr


špaktelēšana, krāsošana, tapetes, ģipškartons (reģipsis), lamināts + dizaina plānošana....
Kapitalais remonts Aleksandr špaktelēšana, krāsošana, tapetes, celtniecība un remonts santehnikas darbi remontdarbi.

IK "Buvleks"


remonta un apdares darbi daugavpilī. mūsu meistari veiks visa veida apdares darbu veidus... visaugstākajā līmenī un par saprātīgām cenām. izvēloties mūs, jūs iegūsiet tieši rezultātu jūs sagaida. rakstiet uz e-pastu vai zvaniet, būs priecīgi atbildēt uz visiem jautājumiem.
Remonta un apdares darbi daugavpilī. mūsu apdares darbi celtniecība un remonts telpu remonts IK Buvleks kapitalais remonts.

SIA COILWIND


elektrodzinēju remonts, gultņu maiņa, tinumu pārtīšana, transformatori remonts, remontējam... arī ventilatorus un iegremdējamies sūkņus. uzņēmums piedāvā sekojošus remonta pakalpojumus:... - visu veidu un jaudu elektromotoru kapilais remonts; - sūkņu, pacēlāju, celtņu, liftu,... sprādziendrošu un kokapstrādes dzinēju remonts; - dzinēja no automazgātavas karcher... pārtīšana; - kuģu dzinēju remonts; - jebkura sprieguma dzinēju pārtīšana; - elektrodzinēju... pārbaude; - ttransformatoru un indukcijas spoļu remonts; - pārtīšana visīsākajos termiņos; -... elektromotoru mehānisko daļu remonts (virpošanas darbi); - gultņu maiņa; - guļtņu sēžu... atjaunošana; visi remonti tiek veikti ar garantiju. kāpēc mēs? mūsu uzņēmums "coilwind"... darbojas remonts un pārtīšana elektromotoru daudzus gadus. visu šo laiku mēs esam ieguvuši... lielu pieredzi un zināšanas, kas nepieciešamas iegūst apkopei un remontam elektroiekārtu. mūsu... darbinieki ir profesionāļi, kuri spēj noteikt gandrīz jebkuru problēmu ar visu atbildību un cik ātri vien iespējams. mūsu pieredze vairāk nekā 25 gadu laikā. steidzamos gadījumos remonts tiek veikts 24 stundu laikā. mūsu klienti: latvijas lifts-šindlers, rīgas ūdens, rīgas... siltums, baltic beach hotel, kaija, joker, marno, gravendale, baltic zinc technics. un t.t. pievienojies mums. mūsu uzņēmums palīdzēs kvalitatīvi un ātri veikt jūsu elektrodzinēju remontu. zvaniet, mēs jums palīdzēsim. kvalitāte ir galvenais kritērijs mūsu darbā....
SIA COILWIND kapitalais remonts dzinejs dzineju remonts gultņu maiņa elektrodzinēju remonts, gultņu maiņa, tinumu.

SIA '' Buvstroy.lv ''


labas cenas. kvalitatīvi. pieredzējuši būvmeistari veic jebkura veida remontdarbus dzīvokļī... vai ofisā. visu veidu darbi. sia buvstroy pārvērtīs jūsu māju par skaistu un mājīgu. sīkākā informācija mūsu mājas lapā...
Dzīvokļu remonts rīga kapitāls remonts. daļējs remon bezmaksas tāmes sastādīšana labas cenas. kvalitatīvi. pieredzējuši SIA '' Buvstroy.lv '' kapitalais remonts.

SIA Multiplikator


būvniecības kompānija ātri un kvalitatīvi izpildīs visa veida celtniecības darbus! palīdzēsim jums ar : visu veidu demontāžas darbiem māju, dzīvokļu un ofisu kapitālo remontu... apdares darbiem (sienu, griestu un grīdu izlīdzināšana) santehniskie darbiem visu veidu elektroinstalācijas darbiem reģipša sienu un griestu montāžas darbiem krāsošanas darbiem (špaktelēšana, krāsošana, tapešu līmēšana gan mājās, gan ofisos ) flīžu uzklāšanās uz sienām un grīdas lamināta, parketa un linolējuma montāžu durvju bloku montāžu grīdlīstu uzstādīšanu pēc klienta velēšanās piedāvājam arī kvalificēta dizainera pakalpojumus cenas pēc vienošanās, atkarīgas noveicamo darbu apjoma un sarežģitības pakāpes
SIA Multiplikator kapitālo remontu apdares darbi cenas pēc vienošanās kapitalais remonts būvniecības kompānija ātri un kvalitatīvi.
Mēģināt meklēt: kapitalais remonts