Koku z��������ana.

Pilsētas koku zāģēšana


bīstamo koku zāģēšana. firma “pilsētas koku zāģēšana” veic bīstamo (avārijas... stāvoklī esošu) koku zāģēšanu, koku vainagu veidošanu, sauso zaru apzāģēšanu. var arī... bez autopacēlāja. zāģēšana grūti pieejamās un nepieejamās vietās. lēti un ātri. mūsu darbi garantija - 30 rekomendācijas vēstules no pašvaldībām un privātpersonām kā koku... zāģēšana bauskas vecajos kapos, saulkrastu pilsētā, dagdas kapos un citur rīgā.

SIA "Namejs Z"


bīstamo koku zāģēšana, koku vainagu veidošana, dzīvžogu cirpšana un trimmerēšana. par... mani- mežsaimniecības tehniķis, kokkopis (arborists) -namejs zelčs- vairāk informācijas... telefoniski. sia ”namejs z” veiksmīgu dienu!
Bīstamo koku zāģēšana, koku vainagu SIA Namejs Z koku z��������ana bīstamo koku zāģēšana koku kopšana vainaga veidošana dzīvžogu cirpšana trimmerēšana.

Pilsētas koki


koku zāģēšana, zaru zāģēšana, rūpnieciskais alpīnisms, sniega tīrīšana no jumtiem,... darbs augstumā. daudz pateicīgu klientu. par mums koku zāģēšana, zaru zāģēšana, koku... vainagu veidošana. zāģēju bīstamus kokus, ko nevar nozāģēt uzreiz. zāģēju virs jumtiem,... elektrolīnijām, sētām, pie intensīvas satiksmes. lielo koku zāģēšana. mūsu darbi 90 liepu... vainagošana p. stradiņa slimnīcā, bīstamās papeles zāģēšana lv prezidenta pils teritorijā rīgā pils laukumā 3 daudz citu zāģēšanu, kā piemēram, koku zāģēšana raunā parka ielā,... saulkrastos... papildus garantēju drošu darba izpildi bez bojājumiem - saudzējot jūsu īpašumu, dabu.

Bīstamo, avārijas koku zāgēšana


koku kopšana, apzāģēšana, zāģēšana.profesionāla pieredze un piekoptas tehnoloģijas... vairāk kā 6.gadus. zāģējam zarus, sausos zarus, kā arī visa veida zāģēšanas darbi grūti pieejamās vietās. izzāģējam apbūves teritorijas, kokus, pamežus, mežus, aizlaistus dārzus... u. t. t, sniedzam arī koksnes izvešanu, celmu izrakšanu, frēzēšanu kā arī varam veikt... trimmera pakalpojumus
Koks bīstamo koku zāģēšana uzkopšana apsaimniekošana Bīstamo, avārijas koku zāgēšana koku z��������ana koku kopšana, apzāģēšana,.

Avārijas koku zāģēšana


bīstamo koku zāģēšana no-30ls- вырубка опасных деревьев ( zvānīt... vakarā no 18.00-22.00 ) ---veicu bīstamo koku zāģēšanu līdz sakņu kaklam, izmantojot... specializētu industriālā alpīnisma ekipējumu, zāģēju koku pa daļām no galotnes, nolaižot... ar striķiem, vai nometot koka daļas attiecīgajā (brīvajā) vietā. ja nepieciešams- zāģēju... bluķīšos malkai. rīgā, jūrmalā, bolderājā, berģi, visā rīgas rajonā. ---cena--- par koku no 30ls - ja koks nepārsniedz ~ 50 cm diametru krūšu augstumā. - ja kokam nav izteikti... daudz resno zaru (neprasu vairāk par 30ls) - ja koks neapdraud vairāk kā vienu objektu īsāk... sakot- viss atkarīgs no tā, cik daudz koka daļu ir jānogādā lejup. (salīdzinoši ar citiem,... tas ir ļoti lēti) ---zemāka cena--- - ja ir jāzāģē vairāki koki, tad cena ir no 30ls (jo... vairāk koki jo, lētāk) ---pieredze--- ir zāģēti ļoti trupējuši, sausi, aizlauzti koki, arī... veikta seku likvidēšana ---bluķīšī--- ja ir nepiecišamība sazaģēt bluķīšos malkai izmēros 250mm - 500mm garumā, būs jāpiemaksā ~5-10ls ((par koku) (cena ir atkarīga no resno... zaru daudzuma)) ---zāģēšanu veicu--- pie, vai virs ceļiem, elektrolīnijām, kapos, virs māju jumtiem, -ja koka stumbrs iet virs mājas jumta, arī tad izpildu doto uzdevumu. ---ciršanas... atļauja--- ja zāģēšana veicama pilsētā, jums obligāti būs nepiecišams -ciršanas atļauja- (bīstamiem kokiem, tas ir- kokiem, kas apdraud objektus, cilvēku dzīvības utt. ciršanas... atļauju ir jāizsniedz bez maksas) ---darba izpildes laiks--- parasti man sanāk darbu paveikt 2-6h (uz vienu koku), bet ir bijis arī ilgāk. šim darbam atvēlu savu brīvo laiku, citi kāpj kalnos,... es kāpju kokos. :) droši zvaniet jautājiet, vai rakstiet uz e-pastu. visu varam sarunāt....
Avārijas koku zāģēšana koku zāģēšana bīstamo koku zāģēšana apzaļumošana bīstamo koku zāģēšana no-30ls- вырубка koku z��������ana.

SIA BKZ Dizains


bīstamo koku un zaru zāģēšana avārijas (bīstamo) koku zāģēšana. zāģējam bīstamos... kokus, zarus, sausos zarus, veidojam vainagus, kā arī visa veida zāģēšanas darbi grūti... pieejamās vietās (virs jumtiem, elektrolīnijām, komunikācijām apstādījumiem, kapos, šauros iekšpagalmos u. c. ) ar alpīnisma paņēmieniem vai pacēlāju. aizvedīsim nozāģētos kokus.... zāģējam jebkuras sarežģītības un lieluma kokus. koku dizains, dzīvžogu veidošana un... kopšana. augļu koku apkopšana. vienosimies par saprātīgu cenu. strādājam pa visu latviju...
SIA BKZ Dizains koku zāģēšana bīstamo koku zāģēšana bīstamīe koki koku z��������ana bīstamo koku un zaru zāģēšana avārijas.

celta i.k


koka karkasa māju celtniecība pēc kanādas tehnoloģijas, konsultācijas materiāla izvēlē un... viņa pielietošana karkasa celtniecībā. neapstrādātu dēļu fasādes- ekonomiski, vienkārši un ilgam laika. terases un balkoni. jumta konstrukciju izveide un seguma likšana. viss ģeniālais ir vienkāršs.
Koka karkasa celtnieciba jumta seguma remonts bīstamo koku zāģēšana celta i.k koka karkasa māju celtniecība pēc kanādas koku z��������ana.

Bīstamo koku zāģēšana


bīstamo koku zāģēšana. firma “ekspress pakalpojumi koku zāģēšana pilsētās” veic... bīstamo (avārijas stāvoklī esošu) koku zāģēšanu, koku vainagu veidošanu, sauso zaru... apzāģēšanu. var arī bez autopacēlāja. zāģēšana grūti pieejamās un nepieejamās vietās. koku zāģēšana bauskas vecajos kapos, saulkrastu pilsētā, baldoneskapos, brāļu kapos un citur... rīgā piedāvājam profesionālu bīstamo (avārijas) koku, sauso (nokaltušo) zaruzāģēšanu.... darbu veiksim ātri un kvalitatīvi un krīzei piemērotas cenās. darbus veicam pēc visiem drošības tehnikas noteikumiem. strādājam ar autopacēlāja, alpīnisma, metodēm. tādejādi varam izdarīt darbu jebkurā situācijā. strādājam visā latvijā un klientiem pieejamā laikā. bīstamo koku zāģēšana sauso zaru izzāģēšanu vainagu veidošanu. celmu frēzēšanu,... izrakšanu izvešanu. koku, zālāju, krūmāju, atgriezumu izvešanu. kaķu nocelšanu no kokiem un... citam vietām. bīstamo koku zāģēšana koku zāģēšana virs jumtiem koku, zaru zāģēšana... virs latvenergo elektrolīnijām koku zāģēšana ar sarežģītu piekļūstamību; koku... zāģēšana virs būvēm, izbūvēm, konstrukcijām; koku zāģēšana slēgtās teritorijās un... pie intensīvas satiksmes. vējā nolauzto, izgāzto, īpaši bīstamo koku novākšana. koku... zāģēšana ar pacēlāju koku zāģēšana ar alpīnisma metodēm koku vainagu korekcija papildus... pakalpojumi: koksnes, būvgružu izvešana celmu frēzēšana, izrakšana; zāles, krūmu... trimmerēšana, pļaušana; rūpnieciskais alpīnisms reklāmas uzstādīšana, demontēšana demontāžās darbi labiekārtošana, apzaļumošana zālienu, mauriņu ierīkošana sniega, lāsteku tīrīšana no jumtiem jumtu tīrīšanu lapām, skujām, sūnām, sniega un ledus. notekreņu tīrīšanu lapām, skujām, sūnām, ledus un lāstakām.
Bīstamo koku zāģēšana bīstamo koku zāģēšana. firma “ekspress koku z��������ana koks bīstamo koku zāģēšana uzkopšana apsaimniekošana.

SIA "Gardens"


zālienu, paklājzalienu ierīkošana un pļaušana, dzīvžogu stādīšana un apgriešana, dārzu ierīkošana un kopšana. sākot no projekta līdz krāšņai teritorijai dabā. pļaujam aizaugušas teritorijas, kā arī zāģējam kokus un to zarus. tīram pamežus, starpcirsmas, un... aizaugušus laukus. veicam teritorijas atbrīvošanu no celmiem. veicam augļu koku vainagu... veidošanu, stādīšanu, un kopšanu. -dārzu projektēšana -dārzu ierīkošana un kopšana -dzīvžogu stādīšana un apgriešana -zāliena un paklājzāliena ierīkošana un pļaušana -zemes frēzēšana -augļu koku vainagu veidošana -koku zāģēšana un celmu frēzēšana...
Koku z��������ana zālienu, paklājzalienu ierīkošana un teritorijas labiekārtošana zāliena ierīkošana un kopšana dzīvžogu stādīšana un kopšana SIA Gardens.

Tree Climbers, SIA


arborists, kokkopis - veicam koku kopšanu, zāģēšanu, bīstamo koku novākšanu un ne tikai..... koku kopšana un vainagu veidošana veicot koka kopšanas un vainaga formēšanas darbus, ievērojam... koka sugai atbilstošus kopšanas paņēmienus. ar koku stabošanu un kronēšanu nenodarbojamies.... bīstamo koku zāģēšana. koku ciršana veicot bīstamo koku zāģēšanu (bīstamo koku... ciršanu), izmantojam arboristu (kokkopju) un alpīnisma darba paņēmienus, lai droši veiktu... zāģēšanas darbus. pilsētas vidē galvenokārt izmantojam koku zāģēšanu pa gabaliem. ēku,... žogu un apstādījumu tuvumā, nepieciešamības gadījumā, ar virvēm nolaižam nozāģētos gabalis līdz zemei, tādējādi pasargājot apkārtējot vidi no sabojāšanas. celmu frēzēšana. zaru šķeldošana. kopā ar koku zāģēšanas un vainagu kopšanas darbiem piedāvājam celmu... frēzēšanu darbus, kad celms tiek sadalīts skaidās celma daļa kura ir virs zemes un arī zem. nozāģētos zarus un koksni piedāvājam aizvest atstājot jums sakoptu dārzu. mūsu tehnikas... arsenālā ir arī zaru šķeldotājs, kurš spēj sasmalcināt zarus līdz 8 cm resnumam. šo šķeldu pēc tam iespējams izmantot dārzā.
Koku z��������ana arborists, kokkopis - veicam koku kopšanu, Tree Climbers, SIA arborists kokkopis vainagu kopšana bīstamo koku zāģēšana.