Komunālo pakalpojumu.

Mēģināt meklēt: komunālo pakalpojumu

SIA SPSYSTEMS


izejmateriāli drukāšanai. tipogrāfiju un ofisu iekārtas. piedāvām nozarē plašāko produktu...

SIA "GC construction"


būvmateriālu, celtniecības preču un pakalpojumu izsoles. izsoļu rīkošanu, kurās tiek... izsolītas celtniecības preces un būvmateriāli, kā arī veicamais darbs tā cena un apjoms, esam reģistrējuši latvijas republikas patentu valdē un ir iekļautas valsts preču zīmju reģistrā ar nr. m 61850. izņēmuma tiesības uz šādu pakalpojumu sniegšanu pilnā apjomā un izņēmuma... tiesības attiecībā pret citām personām stājas spēkā no 17.02.2009.

SIA Aligan group


sniedzam dažada veida santehnikas darbu pakalpojumus. ūdens apgāde siltumapgāde ventilācija... plašs pakalpojumu klāsts, ātrums, kvalitāte un saprātīgās cenās. garantija par paveikto... darbu
Santehnikas darbi, Santehnika, Apkure

NSKK


tāmētāju un būvniecības pakalpojumu kompānija nskk veic visu veidu tāmēšanas darbus:... 1.būvniecības, remonta, santehnikas darbi; 2.tāmju sastādīšana nekustamā īpašuma apdrošināšanas atlīdzības saņēmšanai. 3.tāmju sastādīšana nekustamo īpašumu kredītiem. 4.eiropas projektu tāmju pārskatīšana
NSKK

SIA"PROTECTIVE SEALS SOLUTIONS"


protective seals solutions latvijas tirgū piedāvā efektīvus risinājumus aizsargplombēšanā no pasaules labākajiem ražotājiem. piedāvājam plašu aizsargplombu risinājumus, klāstu un izvēli. mūsu uzņēmums piedāvā efektīvus risinājumus visās jomās: transports un loģistika, gaisa transports, uzglabāšana, bankas un inkasācija, komunālā nozare u.c....
Plombas, Aizsargplombēšana

SIA "Arilans"


kompānija "arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. uzņēmums ražo arī dažādu izmēru... fundamentālo pamatu blokus.
Transportbetons, Betons

Sidc Group


sidc group darbā iekārtošanās aģentura, kura atrodas pašā rīgas sirdī 15 gadu sekmīgas darbības laikā, ieguvusi popularitāti, kā stabila un uzticama kompānija mūsu partneru un kolēģu vidū. mūsu partneru skaitlī ir pasaules slavenas starptautiskās kompānijas: asv kruīza kompānijas & eiropas upju kruīza kuģi, kā arī luksusa jahtas un c., kuras regulāri izvēlas mūsu personālu darbam, lietojot mūsu aģentūras pakalpojumus. speciālā... atļauja(licence) №031/2011 darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai kuģu apkalpes... komplektēšanā.

SIA''Tāmes"


neatkarīgi būvdarbu tāmēšanas pakalpojumi projektētājiem, būvkompānijām, uzņēmumiem,... privātpersonām šo pakalpojumu lieto: • ja pats nevari atrast piemērotus celtniekus, tev... jāsagatavo būvdarbu konkursa dokumenti un jāpalīdz izvēlēties būvuzņēmēju. • ja jāizvērtē būvniecības ieceres izmaksas; • ja nepieciešama būvdarbu tāmju izstrāde es struktūrfondu projektu pieteikuma ietvaros; • ja nepieciešama kontroltāmes sastādīšana budžeta plānošanai; • ja nepieciešams sagatavot būvdarbu iepirkuma ekonomisko daļu (piemēram, ja paredzama vienkāršotā renovācija vai vienkāršotā rekonstrukcija); • ja nepieciešama neatkarīga, būvdarbu pretendentu, tāmju izvērtēšana iepirkuma procedūras laikā.
Būvdarbu apjomu sastādīšana, Tāmēšana, Tāmju izvērtēšana

SIA "Austrumi un Rietrumi"


visi pakalpojumi ir interjera dizaineri un ainavu. konstrukciju dzīvojamo un tirdzniecības telpām... (skaistumkopšanas saloni, biroji, veikali, restorāni un kafejnīcas), dizains dārzi, kalnu dārzi, dīķi un baseinu. visa veida mākslas darbus: krāsošana sienas, attēlus pēc pasūtījuma. profesionālu padomu.
Dizainera pakalpojumu, Ainavu dizains

EVERLAST IK


specializējamies dažādu pakalpojumu sniegšanā: - elektroinstalacijas darbi - santehnikas darbi... - metāla konstrukciju izgatavošanā - projektu, skiču izgatavošana un tāmēšana - kravas, mantas pārvadājumi.
Mēģināt meklēt: komunālo pakalpojumu