Kondicionieri.

SIA “Commodus”


apkures katli, kondicionieri, siltumsūkņi un saules kolektori ir neliela daļa no commodus... piedāvātajiem apkures risinājumiem. http://www.commodus.lv
Apkures katli kondicionieri siltumsūkņi kondicionieri apkures katli, kondicionieri, siltumsūkņi un SIA “Commodus”.

IK "Ozirs"


siltumsūkņu un kondicionēšanas sistēmu montāža un tirdziecība. piedāvājam mitsubishi gaisa siltumsūkņus un kondicionierus, kā arī alpicair kondicionierus. latvijas labākie siltumsūkņi... ir mitsubishi, bet labākie montieri mēs. izvēlotie gaisa siltumsūkņus jūs iegūstat drošu un ekonomisku apkuri.

Meistars Jurijs


veicu kondicionieru, aukstumiekārtu, aukstumkameru, saldējamo iekārtu montāžas darbus, apkopes... un remonta darbus. palīdzība iekārtu izvēlē. projektēšanas darbi. pievilcīgas cenas.

HD Omulis SIA


apkures sistēmu ierīkošana. apkures sistēmu serviss. malkas apkures katli ar un bez akumulacijas sistēmām. granulu katli. siltumsūķni - invertori un kondicionieri. dīzeļdegvielas katli un... degļi. ūdensapgades ierīkošna un filtri.
HD Omulis SIA apkures sistēmu ierīkošana. apkures sistēmu apkures sistēmas apkures katlu remonts ūdensapgāde kondicionieri.

SIA "KONDVENT"


kondicionieru montāža, remonts un apkalpošana! nedārgi un kvalitatīvi! atradīsim labāko... risinājumu tieši jums: cena – kvalitāte! kompetenti un rūpīgi veiksim jebkādas sarežģītības montāžu! kvalitatīva apkope – kondicioniera uzticama darba garantija!... bojātās iekārtas demontāža! ventilācijas sistēmas laicīgi veikta apkope ietaupa naudu par remontu! bojātās iekārtas problēmu atklāšana un remonts! visus darbus veicam atbildīgi, kvalitatīvi un laikā! desmit gadu pieredze šajā jomā dod iespēju sniegt šos pakalpojumus!
Kondicionieru remonts kondicionieru uzpilde kondicionieru uzstādīšana kondicionieri kondicionieru montāža, remonts un apkalpošana! SIA KONDVENT.

SIA "EKR" Ekskluzīvi Klimata Risinājumi


gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji, siltumsūkņi, ventilācija, apkure, siltas grīdas,...
Ventilācija siltumsūkņi kondicionieru uzstādīšana SIA EKR Ekskluzīvi Klimata Risinājumi gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji, kondicionieri.

Juju


kravu piegāde- no sadzīves tehnikas līdz būvmateriālu piegādēm ar mercedes sprinter. ir...
Kondicionieri Juju transporta pakalpojumi transporta pakalpojumi kravu pārvadājumi kravu piegāde- no sadzīves tehnikas līdz.

Beril , SIA - Продажа и установка систем отопления.


apkures sistemu pardošana un montaža. apkures katli,granulu, malku, jonu katli, tvertne, dizeļdegviela, kondicioniers, udensīldiajs, boilers, beril...
Kondicionieri apkures sistemu pardošana un montaža. apkures Beril , SIA - Продажа и установка систем отопления. jonu apkures katli apkure apkures katli.

SIA "ATEHS"


izgatavojam pēc pasūtījuma un pārdodam gatavus dzīvojamos moduļus. moduļus iespējams izmantot atsevišķi vai apvienot kopā un uzstādīt līdz diviem stāviem, kas dod lielisko iespēju izveidojot dažādas plātības un pielietojuma telpas. izgatavojas no videi draudzīgiem materiāliem. moduļus aprīkoti ar visu nepieciešamo elektroinstalāciju. ka papildus aprīkojumu var uzstādīt wc, duškabīni, boileri, kondicionierus un pēc vienkāršas pieslēgšanas pie... elektrības, kanalizācijas vai ūdensvada moduļi pilnīgi gatavi lietošanai. iekšējo un ārējo apdari, starpsienu plānojumu var mainīt pieskaņojot pasūtītajā vēlmei. individuāla pieeja katram klientam ļauj izgatavot tieši jums piemēroto moduļu ēku.
Moduļi mājiņas konteineri kondicionieri izgatavojam pēc pasūtījuma un pārdodam gatavus SIA ATEHS.

SIA Rolviks


sia "rolviks" ir ilggadēja pieredze saldēšanas sistēmu projektēšanas, piegādes, montāžas un apkalpošanas darbos. galvenā uzņēmuma darbības sfēra - rūpnieciskās un tirdzniecības iekārtas - pārtikas apstrādes/pārtsrādes uzņēmumiem, tirdzniecības centriem, noliktavām un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem. kompānija piedāvā arī ekoloģiski tīrus, eneroeffektīvus, austrālijas kompānijas seeley internatinal tvaicēšanas tipa gaisa kondicionierus brezair. mūsu iekārtās neizmanto kaitīgas vielas, kā freonu (ozona slāņa... sabrukšanas iemesls) un amonjaku.«breezair» apvieno sevī trīs pamata funkcijas: atdzesēšana, ventilāciju un gaisa mitrināšanu. agregāti «breezair» vienkārši atkārto dabas procesu gaisa apstrādes tehnoloģijas veidā. ūdens piesātina speciālus, ar ūdeni piesūcinātus filtrus, pēc tam, karstais ārējais gaiss tiek caurlaists caur filtriem ar jaudīgo cilindrisko ventilatoru palīdzību. gaiss, iztvaikojot ūdenim, paliek vēsāks, un, nonāk telpās